Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PoziomHard

1 czerwca 2017, 20:27

Avatar alkomatozaurus

1 czerwca 2017, 19:43

Podobno w Korei liczą czas gdy inni siedzą

Avatar painrix

1 czerwca 2017, 07:27

W środku stycznia

Avatar TheHunterMikiPL

31 maja 2017, 23:37

Co?

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2017, 23:51

@TheHunterMikiPL: pstro huehuehuehuehuehuehueh

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2017, 00:09

@TheHunterMikiPL: w Rosji używano wtedy kalendarza juliańskiego, a nie tak jak teraz gregoriańskiego, przez co gdy odbywała się rewolucja w Rosji był październik, a u nas był listopad

Avatar popek9001

1 czerwca 2017, 00:10

@TheHunterMikiPL: historia

Avatar Kropla_Bez_Kitu

1 czerwca 2017, 00:16

Avatar Bardan

1 czerwca 2017, 04:35

A ja byłem pewien że jak to ruscy zalali robaka i sie poprostu spóźnili

Avatar lorax12

1 czerwca 2017, 05:03

@TheHunterMikiPL: masło
Uważaj na lekcjach historii, a nie

Avatar TheHunterMikiPL

Edytowano - 1 czerwca 2017, 11:04

@lorax12: Uważam.
Ale jakbym nie uważał, to co?
Mam do tego prawo.

Avatar lorax12

1 czerwca 2017, 12:17

@TheHunterMikiPL: masz
A potem gówno wiesz i to tylko Twoja wina :v

Avatar
Grzesieku

Edytowano - 1 czerwca 2017, 12:42

Chyba w Rosji nadal się używa kalendarza juliańskiego

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2017, 12:43

nie w 1918 zmienili na gregoriański

Avatar
Grzesieku

1 czerwca 2017, 12:45

a to nie wiedziałem. Dzięki za info :)

Avatar TheHunterMikiPL

1 czerwca 2017, 13:21

@lorax12: Ci którzy uważają na lekcji, to i tak po jakimś czasie też gówno wiedzą. Trzeba się samemu zainteresować, żeby zapamiętać.
Poza tym taka wiedza jest średnio przydatna, więc jak nie będę wiedział, że za Lenina w Rosji był kalendarz juliański, to nie umrę...

Avatar lorax12

1 czerwca 2017, 16:14

@TheHunterMikiPL: a ja słucham i pamiętam a brałem o tym chyba z miesiąc temu? Nie wspominając o tym, że mam słabą pamięć

Avatar TheHunterMikiPL

1 czerwca 2017, 16:56

@lorax12: O jejku, zapamiętałeś aż miesiąc pewien fakt! Fascynujące opowiadaj dalej!

Mi chodzi o dalszą przyszłość. 2 lata po ukończeniu szkoły nie będziesz raczej pamiętał prawie wszystkiego co Ci z niej nie jest potrzebne, czyli większość czego się uczyłeś. A dość sporo pozapominasz już w trakcie szkoły.

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2017, 19:23

@TheHunterMikiPL: nie pamiętam nic kompletnie z hołdu pruskiego

w którym to było roku?
o co chodziło?

Avatar Turbek213

1 czerwca 2017, 20:52

@TheHunterMikiPL: Zgadzam się

Avatar TheHunterMikiPL

1 czerwca 2017, 20:56

@Turbek213: Ja też :DDD

Avatar Maikielo

31 maja 2017, 23:25

Ale bym se powalczył w wojnie stuletniej, tak przez 116 lat!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: Lenin1917

No to posłuchane

Znak czasów

Młodzi gniewni

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ostry ten sędzia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka