Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
Zdeklasowani znowu
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 6 czerwca 2017, 23:26
Czy dla każdego youtubera miniaturki do filmów tworzy jakiś niedoje**ny debil? Każdy ku*wa KAŻDY ma na miniaturce wzięte coś w kółko i wskazane na to czerwoną strzałką. Albo ku*wa ryj na całą miniaturkę i zrobiona jakaś hehe śmieszna mina, patrzcie zesrałem się w gacie i typ na miniaturce łapiący się za głowę i robiąc wielkie oczy xD Lepiej żeby robili dobry kontent przyciągający uwagę niż taki rakowy shit... Niedługo będą same dupne miniaturki bez filmów -_-
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2018, 22:10
@BOSS111: Sorka że trochę odkop ale...
Zwróć uwagę na to co się na YT dzieje.
Same ku*wa majnkrafty i ,,ŻYCIE KÓPY F MAINCRAFT OT NARODŹIN DO SIMJERCJI'', fortnajt (którego nienawidzę z całego mojego serduszka <3) i patostreamy. Zwróć też na widownie która ten szajs ogląda (czyli niedoje**ne dzieci które bili frytkami w proszku za czasu płodu). To jest teraz jedyny sposób na bycie ,,POPÓLARNYM I FEIMEMOWYM *tu bym wstawił ,,twórcą'' ale to nie twórczość* NA JÓTUBJIE''. A jeśli się nie dostosujesz to twój kanał będzie miał max. 50-70k subów i wyląduje gdzieś w odmentach YT. Oczywiście chodzi mi o polskie YT. No i oczywiście EMOJI KU*WA JE**NE EMOJI JAPIE**OLE JAKI ZJEB TO WYMYŚLIŁ JAPIE**OLE JE**NE EMOJI KU*WA JE**NA BRUDNA MAĆ KU*WA CAŁE MINIATURKI TYM ZASYPANE AŻ SIĘ RZYGAĆ CHCE DO H*JA JE**NE EMOJI ZASRANE. Troszku się zdenerwowałem, sory :3. Podsumowując - Polski jutub to dno i wodorosty, niestety. Dlatego ja właśnie od mniej więcej oglądam tylko Meme Familie i Ang. Youtube.
Dzięki za przeczytanie :3.
Odpisz
30 maja 2018, 07:46
@ToJaNawetNie: Woah dużo napisane. Jak polski YT był dnem to teraz jest to dno i 15m mółu.
Odpisz
1 czerwca 2017, 16:39
Mnie też to wku*wia niesamowicie
Odpisz
6 czerwca 2017, 22:48
Nice avek
Odpisz
6 czerwca 2017, 23:21
To masz problem
Odpisz
9 czerwca 2017, 11:55
benben zrobił
Odpisz
9 czerwca 2017, 11:56
@BOSS111: 183
Odpisz
6 czerwca 2017, 17:29
Odpisz
7 czerwca 2017, 20:49
@juzi46: Nie wiem czemu admin usunął
Odpisz
7 czerwca 2017, 21:04
@mikmik: zbyt pedalskie xD
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2017, 16:08
@juzi46: zbyt pedalski? To jest kontynuacja twojego mema a oni go usuwają. To tak samo jak byś kupił pizze, przynieśli ci ją po czym zabrali z nie mięso i dodatki a zostawili same ciasto.
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2017, 16:10
@juzi46: Jeszcze rozumiem jak by był to przód (wiadomo o co chodzi) a to są tylko 4 litery które są pokazywane nawet w filmach od 12 roku życie.
Odpisz
7 czerwca 2017, 00:06
Strzałki powinny być czerwone
Odpisz
6 czerwca 2017, 22:48
u Czarnego na kanale są świetne i zrozumiałe poradniki do Gimpa polecam
Odpisz
6 czerwca 2017, 16:42
Jeszcze emoji brakuje.
Odpisz
6 czerwca 2017, 16:21
Odpisz
6 czerwca 2017, 16:13
Odpisz
1 czerwca 2017, 17:42
Takie true, niektórzy robią takie niewiadomoco
Odpisz
1 czerwca 2017, 16:56
Jedna pie**olona wych*jała czerwona jak mój odbyt po ostrym kebsie strzałka zasłaniająca pół je**nej miniaturki której drugie pół zasłaniają jakieś pedalskie emotki oraz inne czerwone na pewno nie zacne ciekłym gównem wypełnione kółka.
Odpisz
1 czerwca 2017, 16:18
Dobra, skisłem
Dobry mem
Poważnie xD
Odpisz