memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
5 marca 2013, 21:22
xD
Odpisz
30 października 2018, 17:07
@Slenderowiec2012: Wartościowy komentarz
31 października 2018, 01:13
@Desuv: Chcesz złotą łopatę?
31 października 2018, 10:53
@Slenderowiec2012: Tak chętnie
13 listopada 2018, 21:32
@Slenderowiec2012: To kiedy dasz? *mój najlepszy odkop ever*
29 stycznia 2019, 18:41
@Slenderowiec2012: ja też chce
30 stycznia 2019, 01:31
30 stycznia 2019, 07:03
@Slenderowiec2012: dziękuję
14 września 2020, 07:35
@Desuv: i ja
11 lipca 2021, 17:30
@Slenderowiec2012: a Desuv dalej nie dostał
11 lipca 2021, 23:08
@Ciastekzeshreka: trudno
16 sierpnia 2017, 15:28
też umiem zrobić klocka
30 kwietnia 2014, 20:52
ja to zrobiłem lokomotywę z lego... kto chcę screena?
2 czerwca 2015, 22:22
Ja!
14 stycznia 2017, 17:50
@Tymoslaw0: Ty masz zamiar zrobić screena klocków lego?
8 sierpnia 2017, 13:19
Ej, mówię do ciebie
8 maja 2015, 23:14
nie ważne jak i co buduje wystarczy to że ma wyobraźnię.To w klockach lego najbardziej się liczy
6 marca 2013, 13:18
ja zrobiłem tyranozaura z mniej niż 60 klocków
6 marca 2013, 17:23
prove it
5 marca 2013, 18:46
To się nazywa wyobraźnia! :P (Chciałem przez chociaż chwile poczuć się jak kapitan oczywisty :D)
5 marca 2013, 18:26
wyobraźnia to podstawa :)
5 marca 2013, 18:12
A ja potrafię z 7 zrobić.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież5 marca 2013, 21:22
xD
Odpisz
30 października 2018, 17:07
@Slenderowiec2012: Wartościowy komentarz
Odpisz
31 października 2018, 01:13
@Desuv: Chcesz złotą łopatę?
Odpisz
31 października 2018, 10:53
@Slenderowiec2012: Tak chętnie
Odpisz
13 listopada 2018, 21:32
@Slenderowiec2012: To kiedy dasz?
*mój najlepszy odkop ever*
Odpisz
29 stycznia 2019, 18:41
@Slenderowiec2012: ja też chce
Odpisz
30 stycznia 2019, 01:31
Odpisz
30 stycznia 2019, 07:03
@Slenderowiec2012: dziękuję
Odpisz
14 września 2020, 07:35
@Desuv: i ja
Odpisz
11 lipca 2021, 17:30
@Slenderowiec2012: a Desuv dalej nie dostał
Odpisz
11 lipca 2021, 23:08
@Ciastekzeshreka: trudno
Odpisz
16 sierpnia 2017, 15:28
też umiem zrobić klocka
Odpisz
30 kwietnia 2014, 20:52
ja to zrobiłem lokomotywę z lego...
kto chcę screena?
Odpisz
2 czerwca 2015, 22:22
Ja!
Odpisz
14 stycznia 2017, 17:50
@Tymoslaw0: Ty masz zamiar zrobić screena klocków lego?
Odpisz
8 sierpnia 2017, 13:19
Ej, mówię do ciebie
Odpisz
8 maja 2015, 23:14
nie ważne jak i co buduje wystarczy to że ma wyobraźnię.To w klockach lego najbardziej się liczy
Odpisz
6 marca 2013, 13:18
ja zrobiłem tyranozaura z mniej niż 60 klocków
Odpisz
6 marca 2013, 17:23
prove it
Odpisz
5 marca 2013, 18:46
To się nazywa wyobraźnia! :P
(Chciałem przez chociaż chwile poczuć się jak kapitan oczywisty :D)
Odpisz
5 marca 2013, 18:26
wyobraźnia to podstawa :)
Odpisz
5 marca 2013, 18:12
A ja potrafię z 7 zrobić.
Odpisz