Nie miał przyjemności poznać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Zdeklasowani znowu
Były nóżki, nie ma nóżek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 czerwca 2017, 00:19
bit*h please
Odpisz
6 czerwca 2017, 18:49
@EternalSailorMoon: W takim razie nie wiem co to dzieciństwo.
Odpisz
6 czerwca 2017, 19:09
@EternalSailorMoon: To jest mocne, każdy ma fazę po takiej oranżadce
Odpisz
6 czerwca 2017, 22:39
@TheMJawesome: W biedronce nie sprzedadzą dopóki nie masz 18 lat
Odpisz
7 czerwca 2017, 08:11
@lolek0240: czej co?
masz *rzuca (/s)* przyda się
Odpisz
7 czerwca 2017, 22:42
@kokosek112: Ale to jest prawda miałem 13 lat i mi nie sprzedali
Odpisz
7 czerwca 2017, 23:15
@lolek0240: picolo .... picolo.Ci nie sprzedali?
Odpisz
8 czerwca 2017, 15:36
@kokosek112: Tak bo uwaga to napój alkoholowy. Przynajmniej oni zaliczają oranżadę do "szampanów".
Odpisz
8 czerwca 2017, 23:01
@lolek0240: ale to, że Ci tego nie sprzedali to przestępstwo
Odpisz
9 czerwca 2017, 09:31
@kokosek112: Ja mają w systemie napisane napój bezalkoholowy to nie mają prawa sprzedać.
Odpisz
9 czerwca 2017, 09:43
@lolek0240: ale picolo jest wedle prawa (chyba) napojem gazowanym wiec musza Ci to sprzedac, pozwij ich
Odpisz
9 czerwca 2017, 09:48
@kokosek112: To było 3 lata temu.
Odpisz
2 grudnia 2020, 23:47
@TheMJawesome: Chłopie mi matka to kupowała jak miałem 14 lat bo zjarana sprzedawczyni myślała że to prawdziwy szampan z alkocholem.
Odpisz
3 czerwca 2019, 17:50
W sumie jak się sporo tego ochla to prawda źe nie pozna się źycia
Dead*-*
Odpisz
7 listopada 2018, 08:00
U mnie na wsi dzieciak osrał chodnik bo jak był mały zjadł granulki z kreta
Odpisz
6 czerwca 2017, 18:25
Weź mi nie przypominaj, nie moja wina że mam kolegów ani żołądka.
Odpisz
6 czerwca 2017, 20:24
@Krzyniu: .... nie moją wina, że NIE mam...* chyba o to Ci chodzilo
Odpisz
6 czerwca 2017, 21:18
@kokosek112: Lol. Czemu autokorekta zjada całe słowa?
Odpisz
6 czerwca 2017, 21:38
@Krzyniu: nie nakarmiłeś jej?!
ty zwyrolu jusz dzwonie po obrońców praw autokorekt!1!!!1!1!1
-i'm calling police
Odpisz
6 czerwca 2017, 21:39
@kokosek112:
Odpisz
6 czerwca 2017, 21:44
@Krzyniu: ????
Odpisz
6 czerwca 2017, 21:44
@Krzyniu: teraz sie nie wywiniesz
Odpisz
6 czerwca 2017, 22:25
@kokosek112: Nie wiedziałem jak odpowiedzieć.
Odpisz
24 lipca 2018, 10:58
@Krzyniu: To jest kret w granulkach, przyjrzyj się
Odpisz
6 czerwca 2017, 22:52
Jak byłem mały to jakimś cudem otworzyłem tego kreta i włożyłem granulkę do ust. Wyżarło mi język i nie czułem smaku innego niż słodki przez kilka lat :v
Odpisz
7 czerwca 2017, 00:03
@TheUltimateBrony: ;-;
Odpisz
6 czerwca 2017, 22:36
kiedyś gdy byłam mała, byłam na oddziale dziecięcym z jakimiś drastycznymi przypadkami (sama do takiej grupy osób się zaliczałam) było właśnie dziecko z wyżartym przełykiem przez kreta. Nie polecam widoków :(
Odpisz
6 czerwca 2017, 22:30
Z udrożnianiem rury nie ma żartów.
Odpisz
6 czerwca 2017, 20:51
ja nie piłem ale chyba muszę to nadrobić!
Odpisz
6 czerwca 2017, 18:53
Mój kolega wypił i dostał sraczki :v Przynajmniej tak mówił
Odpisz
6 czerwca 2017, 18:18
To sa granulki
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2017, 08:39
wypił, wypił i tera jest królem...
Odpisz
2 czerwca 2017, 03:31
Nie wypił*
Odpisz
2 czerwca 2017, 06:53
@lorax12: wypił*
Odpisz
2 czerwca 2017, 06:46
Ale to prawda
Czy to błąd czy postmem?
Odpisz