Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Powodzenia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Phi!
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2022, 13:14
Chodzi o skalę na jaką jest robione mięso. Ludzie jedzą o wiele więcej mięsa niż potrzebują
Odpisz
7 czerwca 2017, 08:38
pracuje w fabryce gdzie dziennie robi sie 1600 nog swinskich na 1 linni.. sa 4 linie.. 6400 tylnych nog swinskich dziennie.. wiesz ile to swin?
Odpisz
7 czerwca 2017, 14:04
@maxpower37: 6400?
Odpisz
7 czerwca 2017, 16:33
@LazyBone: nie 3200 swin dziennie.. policz ile to w skali roku.. bez sobot i niedziel
Odpisz
13 lipca 2017, 11:36
@maxpower37: 832000 ?
Odpisz
13 lipca 2017, 12:48
@TheHunterMikiPL: a teraz oblicz ile metrow kwadratowych ziemi jest potrzebnych do wychodowania tych swin..
Odpisz
13 lipca 2017, 12:51
@maxpower37: Nie wiem.
Odpisz
13 lipca 2017, 13:31
@TheHunterMikiPL: musisz sie dowiedziec!
Odpisz
13 lipca 2017, 14:33
@maxpower37: To mi powiedz.
Odpisz
14 lipca 2017, 11:04
@TheHunterMikiPL: Dowiedz sie.. Badz jak agent 007 knuj, odkrywaj, szpieguj.. losy swiata sa w Twoich rekach!
Odpisz
14 lipca 2017, 13:52
@maxpower37: aha
Odpisz
2 czerwca 2017, 06:42
I potem wszyscy się dziwią, że wegetarianizm i weganizm są źle odbierane. Sama jestem wegetarianką, ale nie przypie***lam się do cudzego talerza. Każdy ma wolną wolę i może wybrać sobie to, co chce jeść; ja wybrałam, mój sąsiad wybrał, Staszek z drugiego piętra z bloku nr 4 też i wszyscy są zadowoleni.
Odpisz
2 czerwca 2017, 07:06
@Yukari: Jedząc mięso i rośliny zabijasz,miej sumienie żryj kamienie
(Polecam z afafem)
Odpisz
2 czerwca 2017, 07:13
@Yukari: Ale tu jest mowa o abstra weganach.
Odpisz
2 czerwca 2017, 15:57
Jednak na moje oko większość ludzi zaczyna widzieć każdego wegana jako takiego :/
Odpisz
13 lipca 2017, 11:37
@Yukari: A jak ktoś sobie wybierze, że chce jeść ludzi?
Wtedy tez nie wolno mu się wpi***alać, do talerza!?
Odpisz
13 lipca 2017, 13:50
@TheHunterMikiPL: Ale chwila moment, gdzie tutaj sens? XD
Odpisz
2 czerwca 2017, 03:30
No właśnie
To co robimy jest po prostu naszą naturą
Jemy i zwierzęta i rośliny
Więcej jednak mięsa bo zawiera więcej białka
Odpisz
2 czerwca 2017, 06:03
@lorax12: czy ktoś tu powiedział białko? *zdjęcie Beara Gryllsa*
Odpisz
2 czerwca 2017, 08:40
@lorax12: Dla mnie życie bez mięsa to nie życie
Odpisz
2 czerwca 2017, 11:36
@creeper_girl: prawda
Odpisz
2 czerwca 2017, 00:55
Ciesz się, że nie chodzą po lesie i szukają niedźwiedzi po gawrach z pytaniem "Zdajesz sobie sprawę, że wszystkie mikroelementy i składniki odżywcze możesz pozyskać nie jedząc mięsa?".
Odpisz
2 czerwca 2017, 01:03
mi by sie podobalo gdyby taki weganin poszedl rozmawiac pokojowo z niedzwiedziem a niedzwiedz by go zjadl xD
Odpisz
2 czerwca 2017, 01:12
@IllidanStormrage: hehe śmieszne hehe
Odpisz
2 czerwca 2017, 07:17
Misie rzadko jedzą mięso, zwykle zjadają sobie miodek lub leśne owoce np. borówki
Odpisz
2 czerwca 2017, 07:45
@PanMixer: Misie w sumie wpi***alają wszystko co im się chce
Odpisz
2 czerwca 2017, 08:39
@Piotro165: Bądź jak misie
Odpisz
2 czerwca 2017, 09:47
@creeper_girl: tak!
Odpisz
2 czerwca 2017, 08:41
nauczyciela od biologii obchodzi czy zwierzęta na siebie polują
Odpisz
2 czerwca 2017, 07:14
Ponieważ ludzie chodują i zabijają zwierzęta na skalę globalną, a wiele z nich mq bardzo kiepskie warunki do życia?
Odpisz
2 czerwca 2017, 04:07
odbjur
Odpisz
2 czerwca 2017, 00:46
''natura taka piękna''
Odpisz