Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kubarum19

4 czerwca 2017, 10:13

ja też noszę aparaty sluchowe

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 czerwca 2017, 10:21

@kubarum19: Poka.

Avatar kubarum19

4 czerwca 2017, 10:41

proszę

Avatar kubarum19

4 czerwca 2017, 10:41

@kubarum19: Kuzwa obrucilo

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2017, 10:58

@kubarum19: Wygodnie się je nosi?

Avatar kubarum19

4 czerwca 2017, 11:10

ja je noszę min 10 lat więc jak się przyzwyczisz to tak

Avatar Matexustrix

4 czerwca 2017, 11:37

@kubarum19: I ta dyskretna reklama produktów firmy genesis

Avatar kubarum19

4 czerwca 2017, 11:48

@Matexustrix: no bardzo przyjemnie z jej korzysta. polecam kubarum19

Avatar SEZTEL

4 czerwca 2017, 23:05

@kubarum19: ja też mam

Avatar kubarum19

5 czerwca 2017, 16:10

@SEZTEL: jak się nosi z implantem slimakowym ?

Avatar SEZTEL

5 czerwca 2017, 21:39

@kubarum19: w środku w czaszce jest taki magnes i sie te cewke przyczepia sie do głowy i słychać dźwięki o wiele lepsze niż w aparacie np na wsi zrobiłem test mam aparat i nie slysze traktora w oddali a jak implant to słyszę. jak miałem jeszcze aparaty to nie rozumiałem ludzi a teraz wszystko sie zmieniło. nosze je od września,przec jakiś czas jedziemy do warszawy na ustawianie programu.wiec warto mieć implant niż aparaty

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2017, 21:46

@SEZTEL: Czyli jeśli chcecie mieć ciszę zdejmujecie to cuś?

Avatar kubarum19

5 czerwca 2017, 21:49

mam ciszej dźwięki ale nie na maksa. A po drugie ja i tak często je zdejmuje na wf jak noszę sluchawki do kąpieli do spania i przede wszytkim jak będę nad morze to w ogóle nie zabieram i jakoś z tym żyje bo mam ubytek tylko 30 %

Avatar kubarum19

5 czerwca 2017, 21:50

@SEZTEL: a Ty ile masz ubytku ?

Avatar SEZTEL

6 czerwca 2017, 06:53

@kubarum19: ja nic. poza tym nasza ulica jezdza sporrtowe auta i karetki nocą wiec moge spokojnie spac a rodzice nie

Avatar kubarum19

6 czerwca 2017, 13:13

@SEZTEL: no tovmasz ubytek skoro twgo nir słyszysz

Avatar Wedkarz

16 marca 2021, 04:30

@SEZTEL: Już nawet ze skórkami robią aparaty ^^

Avatar haniacz001

4 czerwca 2017, 16:09

awww słodko :3

Avatar Nabial420

4 czerwca 2017, 11:52

ten film poprawił mi humor na cały dzień :)

Avatar TheMJawesome

4 czerwca 2017, 10:35

Da ktoś zeldę do tego filmiku?

Avatar Ashley12c

4 czerwca 2017, 11:29

@TheMJawesome: Wpisz w youtube "Ludzie po raz pierwszy słyszą popularne"

Avatar vince_

4 czerwca 2017, 10:40

dzięki za uśmiech na mojej twarzy, wiedząc, że dobro na tym świecie nie wymarło jeszcze.

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2017, 10:34

Za takie właśnie rzeczy kocham postęp technologii i medycyny

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Typowy NPC

Niezniszczalne

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Należy się za piękne oczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka