Piękne, acz trochę przerażające płaszczki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Niegrzeczny Oskarek
Przerwa na herbatkę
Trzeba brać osobną torbę
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2020, 18:51
Goris dakvla.
Odpisz
30 stycznia 2019, 19:05
ale to są manty
Odpisz
30 marca 2018, 20:41
Manty ku*wa.
Odpisz
13 lutego 2018, 19:07
Majestatyczne...
Odpisz
4 czerwca 2017, 09:46
tyle że to nie są płaszczki, to są manty
Odpisz
5 czerwca 2017, 12:02
@xXkuba22Xx: Tak to Manty, ale manty zaliczane są do Płaszczek
Odpisz
4 czerwca 2017, 22:49
To manty....
Odpisz
5 czerwca 2017, 12:01
@Nick_G: Tak to Manty, ale manty zaliczane są do Płaszczek
Odpisz
2 czerwca 2017, 22:50
Ja nienawidze płaszczek przez arka (w tej grze dało się oswajać dinożarły itd, jednym z pierwszych wodnych dino był np rekin i nieraz zdarzały się takie sytuacje że te pie**olone gówna (płaszczki) atakowały w grupie po 20 a były na tyle mocne że wystarczyło że podpłyną a rekin nad ktorym pracowałeś z kilka godzin jest martwy (patologią tej gry jest to że na oswajanie dinozaurów czeka sie w uj długo taki pterodaktyl oswaja się przez 4 godziny))
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2017, 21:38
Jeśli chodzi o oswajanie to możesz je sobie przyśpieszyć albo np. jest taki mod "Tame XL" który też daje szybsze oswajanie.
Odpisz
4 czerwca 2017, 15:48
@FacetWCzerni: Najlepiej oswajać na pradawnyn mięsku ale i tak czekasz w uj, jeżeli chodzi o przyspieszanie to można odrazu przyspieszyć w opcjach serwera/gry jednoosobowej/znaleść już odpowiednio przyśpieszony serwer.
Ps. nie wiedziałem że ktokolwiek na jeja gra w ark.
Odpisz
4 czerwca 2017, 20:41
Najlepiej to na kibble'ach oswajać :p Też myślałem, że nikt tu nie gra w Ark'a
Odpisz
4 czerwca 2017, 22:37
@FacetWCzerni: Najbardziej efektywna jest baranina :V tylko że mrugniesz okiem i znika a kibble mogą leżeć wieki, btw jak pierwszy raz szukałem baraniny to wpadłem pod giganto rip argenta 230 lvl.
Odpisz
3 czerwca 2017, 23:10
To są diabły morskie
Odpisz
3 czerwca 2017, 21:24
Płaszczki są *** piękne ale nie nawidzę sku*wieli z 1 prostego powodu. Dźgnęły Steva Irwina (#idolzdzieciństwa) prosto w serce ;-;
Odpisz
3 czerwca 2017, 22:10
@zurek1: ogończa go zabiła, dla ścisłości
Odpisz