Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Młodzi gniewni
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pozdrawiam świetliki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 czerwca 2017, 16:50
- Jakiego koloru masz samochód?
- ...
Odpisz
30 stycznia 2018, 19:24
@Alysha: każdego
Odpisz
3 czerwca 2017, 14:55
Ten VW Polo wyjechał taki z fabryki, to wersja Picasso.
Odpisz
3 czerwca 2017, 16:00
@Crido: To wersja Harlekin :)
Odpisz
3 czerwca 2017, 15:46
wygląda smutno w tym samochodzie.
Odpisz
3 czerwca 2017, 15:39
Z czegoś czeba rzyć!!!
Odpisz
3 czerwca 2017, 14:03
Omajgasz, jeździłbym jak poje**ny!
Odpisz
3 czerwca 2017, 14:19
@Krzyniu: Ale ty jesteś baobany
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2017, 14:53
@LanTuFri123: a kto nje jezd poyepany
Odpisz
3 czerwca 2017, 14:50
mój znajomy policjant takim jeździ prywatnie xD
Odpisz
2 czerwca 2017, 14:19
To jest i tak fabryczne malowanie :) Dużo jeździ takich polówek.
Odpisz
2 czerwca 2017, 13:59
W sumie nie wygląda źle :D
Odpisz
2 czerwca 2017, 14:19
@Monster_: sympatyczny
Odpisz