Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 czerwca 2017, 08:05

Ja wyrażałem opinie na temat takich obrazków... ale będę musiał powtórzyć to jeszcze raz... Niektórzy ludzie mają wady genetyczne i tacy się rodzą albo mają tak po jakimś zabiegu czy czymś​ takim... więc autorze obrazka postaw się na miejscu takiej osoby która ma zdeformowaną część ciała :)

Avatar FD_God

4 czerwca 2017, 13:35

O nie, zrobili obrazkowy żart o czymś takim, oni przecież muszą okazywać mu maksymalny szacunek i w ogóle nie mogą sobie robić żartów, bo nie wolno.

Avatar
Rzabeu

4 czerwca 2017, 13:41

Ile jesteś w internecie, że jeszcze nie dostałeś znieczulicy na coś takiego? Bardzo duża część obrazków, nie tylko na jeja, może kogoś urazić. I na prawdę, nie ma sensu pisać takich komentarzy, takie żarty i tak będą się pojawiać.

Avatar Michalol222

4 czerwca 2017, 14:22

a może... po prostu ma nogę pod takim kątem że nie widać dwóch palców bo te z przodu je zasłaniają?

Avatar
Rzabeu

4 czerwca 2017, 14:30

@Michalol222: To już prędzej jakiś miszcz Photoshopa zrobił, przejrzyj sie

Avatar Michalol222

4 czerwca 2017, 14:33

no, ja tak umiem wygiąć palce u stóp.

Avatar
Rzabeu

4 czerwca 2017, 14:34

@Michalol222: No ok

Avatar XDemon666

4 czerwca 2017, 18:22

@FD_God: Ale jeśli zrobili by mema z tobą, bo np. masz krzywy nos, to byś pewnie podał to na policję, bo cię to obraża.

Avatar FD_God

4 czerwca 2017, 19:47

@XDemon666: Mam twarz pizzy, pozdrawiam.

Avatar Michalol222

4 czerwca 2017, 19:54

@FD_God: jesteś freddym kruegerem?

Avatar FD_God

4 czerwca 2017, 20:00

@Michalol222: Na szczęście daleko mi do takiego stopnia.

Avatar Iphonix

5 czerwca 2017, 03:32

to jest i n t e r n e t i n t e r n e t ma to w dupie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LOLActiv
Dodane przez: LOLActiv

To by wystarczyło

Fajnie że odpowiedzieli

Płać pan

Można, tylko trzeba wstawać rano

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka