Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 czerwca 2017, 21:03

ja na sprawdzianie z niemca w czwartek: Marc*n, jak dostane z tego 6 to zrobię ci loda
ja dziś: o kur*a 6 z niemca

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 czerwca 2017, 22:03

@kitsune_senpai: np. ciekawe pasty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar kitsune_senpai

14 czerwca 2017, 15:18

ja wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar seba745

13 czerwca 2017, 11:32

Zawsze tak jest, a tak będąc w temacie szkoły czy egzamin e. 12 jest trudny? Bo pisemny mam 20 na 10 a praktyczny 29 na 8

Avatar Lumaq

4 czerwca 2017, 14:38

Kiedy ładna dziewczyna, dostająca dobre oceny i mające dobre kontakty z innymi mówi, że jest spie**oliną. Jeżeli ona jest spie**oliną to nie wiem kim ja jestem.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar kitsune_senpai

12 czerwca 2017, 22:39

@monho25: Znam ten typ, aż za bardzo ;v

Avatar DeadExtreme

13 czerwca 2017, 07:31

@monho25: A jak to robisz, to pewnie mówi, że ona nie lubi komplementów.

Avatar
Lunia21

13 czerwca 2017, 04:03

Jestem jedną z tych osób.
I muszę przyznać, że do końca nie wiem, czemu to robię;__;

Avatar benben7

4 czerwca 2017, 14:09

psst... ściągi

Avatar lorax12

12 czerwca 2017, 21:02

@benben7: to HIV

Avatar WGrodzieNadSilnica

12 czerwca 2017, 22:42

@lorax12: Czy ktoś wzywał tutaj ubera?

Avatar XiaTheWolf

12 czerwca 2017, 22:25

Przyznam się z bólem, że jestem jedną z tych osób.

I chyba już wiem czemu nie mam kolegów

Avatar Pan_Tajemnica

12 czerwca 2017, 22:15

W mojej klasie jest taka koleżanka która zawsze tak mówi

Avatar FilthiestEmu

12 czerwca 2017, 22:21

@Pan_Tajemnica: konieczne opowiedz nam o niej więcej

Avatar Diabolo1

4 czerwca 2017, 15:28

Mój kolega kiedyś się popłakał (nie ze szczęścia) jak dostał piątke ze sprawdzianu z matmy.

Avatar TheMath110

4 czerwca 2017, 17:04

@Diabolo1: Ale czemu

Avatar Diabolo1

4 czerwca 2017, 21:28

@TheMath110: Kujon. Chciał dostać 6

Avatar TheMath110

4 czerwca 2017, 22:05

@Diabolo1: Kurde... Tak zareagować? Miał takie napady jeszcze?

Avatar Diabolo1

5 czerwca 2017, 07:34

@TheMath110: Niet

Avatar vince_

4 czerwca 2017, 17:52

na angielskim nawet szczerze nie uważam, bo tak czy siak dostanę 5 albo 6 z testu.

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2017, 18:30

@vince_: żalisz się czy chwalisz ?

Avatar vince_

4 czerwca 2017, 19:18

zależy jak uważasz. według mnie to po prostu pisanie. wszystko można czasem poznać po tonie, a tu nie rozpoznasz czy się żalę czy chwalę.

Avatar Myszkapl

4 czerwca 2017, 15:14

Ja tak zawsze mówię, ale piątek to ja nie dostaję, czwórki, trójki, no czasem dwójki, i też czasem jedynki (ale to tylko z matematyki, ale luzik bo rozszerzonej matury z matmy nie zdaję).

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Przypałowo

A, okej

Powodzenia

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka