Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Dobrze czasem się oderwać
Nie znoszę kleszczy
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 czerwca 2017, 14:59
Peszko.
Odpisz
6 czerwca 2017, 15:53
@Czeran: Teraz mój komentarz nie ma sensu. Dzięki, admin.
Odpisz
6 czerwca 2017, 21:17
@Czeran: co było w oryginale?
Odpisz
6 czerwca 2017, 21:49
@nzbn9jo: "Peszek."
Odpisz
6 czerwca 2017, 17:40
To normalne
Odpisz
6 czerwca 2017, 15:05
Odpisz
6 czerwca 2017, 14:54
śmiechłem
Odpisz
6 czerwca 2017, 14:01
Co to za gra?
Odpisz
6 czerwca 2017, 14:27
@Master40: chyba Battlefield 3 ale nie jestem pewny
Odpisz
6 czerwca 2017, 14:32
@PudzianDobraMorda: przecież to Minecraft
Odpisz
6 czerwca 2017, 14:52
@SansSkeleton: Chodziło mi o cyferki.
Odpisz
6 czerwca 2017, 15:04
@Master40: aa to PES 04 chyba
Odpisz
6 czerwca 2017, 15:11
@PudzianDobraMorda: Sam już się dowiedziałem.
Odpisz
6 czerwca 2017, 13:40
Odpisz
6 czerwca 2017, 13:21
Ale ból ;-;
Odpisz
5 czerwca 2017, 13:46
To jest straszne...
Odpisz
5 czerwca 2017, 08:30
Gooooooo...oh.
Odpisz