Nie moja wina, że się tak nazywam...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To by wystarczyło
Taktycznie
Przyszłość jest piękna
Cel namierzony
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia, 13:52
Janusze, Grażyny, Sebixy, Dżesiki i Brajany to podludzie, którzy muszą być zniszczeni
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2017, 09:00
Fakt, goście o imieniu Janusz muszą się dziwnie czuć w dobie memów. Z resztą jak też wszystkie Grażyny, Dżesiki i Brajany. Trochę im współczuję.
Odpisz
26 października 2017, 14:25
Dżesikom i Brajanom nie ma czego współczuć.
Odpisz
28 października 2017, 20:50
@flamefrost20: To niby ich wina, że mają tak na imię?
Odpisz
28 października 2017, 21:40
Nie, ale takie imiona z reguły daje patologia. A czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci.
Odpisz
12 czerwca 2017, 10:09
Mój ziomek ma na imię Jonasz a wszyscy wołają na niego Janusz
Odpisz
12 czerwca 2017, 14:07
@ZpanikowanyPilot: połknął go wieloryb?
Odpisz
12 czerwca 2017, 14:08
@Polalak: jonasza?
Odpisz
13 czerwca 2017, 00:05
@Polalak: Co? Xd
Odpisz
13 czerwca 2017, 08:48
@ZpanikowanyPilot: biblia*
Odpisz
12 czerwca 2017, 22:36
Kiedy jesteś zwykłą małpą i wszyscy utożsamiają cię z jakimś Januszem
Odpisz
12 czerwca 2017, 19:20
mam znajomego, ktorego rodzice nazywają się... Janusz i Grażyna
serio piszę - mial przekitrane w gimbazie...
Odpisz
12 czerwca 2017, 09:30
Januż dawaj na gryla, kiełbache kupilem, piwka sie napimy.
Edit: Przecinki dla pani od polala
Odpisz
12 czerwca 2017, 09:22
to jest kuźwa nosacz sundyjski
Odpisz
12 czerwca 2017, 09:17
Mnie tak nie kojarzą na szczęście.
Odpisz
12 czerwca 2017, 08:29
Moi rodzice zamówili jakąś firmę z betoniarkami na budowę (firma nazywała się chyba Januszek, ale nie pamiętam do końca, bo to trochę dawno było) Dwóch tych głównych mieli na imię właśnie Janusz.
No i oczywiście nie dali rady czegoś tam zrobić. Moja mama zaczęła się burzyć, czemu nie mogli tego zrobić normalnie i ładnie, tylko wszystko na hura.
Ciekawe…
Odpisz