Truskawka z okolic Ukrainy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Lekko nie będzie
Rel
Deal życia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2018, 14:22
jak ja kiedyś wstawiłem jej zdj na jej to dostałem pełno stwoerdzeń že to niemožliwe
Odpisz
16 czerwca 2017, 19:21
Hmm ciekawe w pobliżu jakiego miasta na Ukrainie wyrosła ta truskawka...
Odpisz
17 czerwca 2017, 15:38
@WellyPL: ej
Odpisz
17 czerwca 2017, 21:37
@HackerMarko: ?
Odpisz
16 czerwca 2017, 23:50
p o t ę ż n a t r u s k a w k a
Odpisz
16 czerwca 2017, 16:23
najpierw masa, potem masa
Odpisz
16 czerwca 2017, 12:43
emm tak bo juz jest lato a ta forma brzmi wieloryb
Odpisz
16 czerwca 2017, 12:25
jadłem taką w piątek
Odpisz
16 czerwca 2017, 12:23
Ja to ta po prawej
Odpisz
16 czerwca 2017, 11:37
Odpisz
16 czerwca 2017, 11:01
Sterydy i promieniowanie się nie liczą!
Odpisz
5 czerwca 2017, 19:41
Ukraina ma naprawdę dobre gleby jeśli chodzi o uprawy
Odpisz
5 czerwca 2017, 19:46
@erykos123: Jeja bawi i uczy
Odpisz
5 czerwca 2017, 19:47
@erykos123: Właśnie na obrazku widać :v
Odpisz
16 czerwca 2017, 10:34
@erykos123: Ma dużo czarnoziemu.
Odpisz
16 czerwca 2017, 10:44
@erykos123: Zwłaszcza z okręgu Czarnobylskiego pochodzą najdorodniejsze i największe owoce, a czy bezpieczne? Aaa tam kto by se tym głowę truł.
Odpisz
5 czerwca 2017, 19:57
Egzotyczna truskawka z Krymem xd
Odpisz
5 czerwca 2017, 20:01
@Palauball: xD*
Odpisz
16 czerwca 2017, 10:33
@ciamciol: .*
Odpisz
5 czerwca 2017, 20:35
Zacząłem dzisiaj uczyć się rosyjskiego.
Narazie jest fajnie
Odpisz
16 czerwca 2017, 10:02
Przeszło na główną.
Teraz każdy to wie.
Odpisz
5 czerwca 2017, 19:42
Mieszkam w "okolicach Ukrainy" (aka lubelskie) i potwierdzam.
Odpisz
5 czerwca 2017, 19:48
@creeper_girl: uuuu wyślij mi kilka
Odpisz
5 czerwca 2017, 20:00
@creeper_girl: Wschód zachód północ południe środek?
Odpisz
5 czerwca 2017, 20:05
@Davido: SW
Odpisz
5 czerwca 2017, 20:08
@creeper_girl: Ja trochę na południe od Lublina
Odpisz
5 czerwca 2017, 20:09
@Davido: Ja okolice Biłgoraja
Odpisz
5 czerwca 2017, 20:35
@creeper_girl: Ja też mieszkam w tych okolicach, ale i tak mnie nigdy nie znajdziesz w moim kartonowym pudełku!
*chowa się do pudełka*
Odpisz
5 czerwca 2017, 21:03
O nie! Tylko nie pudełko!
Odpisz
5 czerwca 2017, 20:45
Truskawka prosto z Czarnobyla!
Odpisz
5 czerwca 2017, 20:06
jadłem takie
Odpisz