Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Yogoo

11 czerwca 2017, 09:30

Jak opalanie włosów może boleć?

Avatar sliwak2001

11 czerwca 2017, 13:20

@Yogoo: Nwm czy to bajt, czy nie widzisz jej uszu.

Avatar Yogoo

12 czerwca 2017, 07:13

@sliwak2001: ja widzę uszy i barki na czerwono ale włosy?

Avatar
Konto usunięte

5 września 2018, 20:16

@Yogoo: subskrybuję ją na youtube i ma po prostu końcówki włosów na różowo

Avatar Cheetahir

10 czerwca 2017, 21:20

Opalanie zostało wymyślone przez ciapatych, żeby łatwiej ukrywali się w tłumie.
Białe jest piękne, brązowe jest gówno.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2017, 09:21

@Cheetahir: Nawet jeśli jest to rzadkie to są tacy ludzie i nie są z tego szczęśliwi. Poza tym to była metafora. Każdy lubi to co lubi i nie ma o czym gadać.

Avatar Stereotypowy_Ziemniak

11 czerwca 2017, 22:01

Ten uczuć kiedy małe dzieci się ciebie boją, bo jak jest mocne słońce to twój ryj się świeci ;-;

Avatar WaterFlow

11 czerwca 2017, 10:44

Takie tru

Avatar Sarux

11 czerwca 2017, 01:22

tró

Avatar Pieselek12

11 czerwca 2017, 07:38

@Sarux: jka

Avatar Sarux

Edytowano - 11 czerwca 2017, 08:17

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2017, 08:36

@Sarux: Polskiego

Avatar
Konto usunięte

10 czerwca 2017, 22:36

Najgorsze jest gdy nienawidzisz opalenizny a odziedziczyłeś tendencję do opalania się.

Avatar
Miche

10 czerwca 2017, 22:50

Znam ten ból

Avatar Memoznawca

11 czerwca 2017, 08:35

nie rozumiem o co wam chodzi...

Avatar CukiereczeQ

11 czerwca 2017, 00:58

A ja mam cudowną, czerwoną opaleniznę na robotnika. Nie polecam.

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2017, 08:28

@CukiereczeQ: Czemu? Dla mnie spoko

Avatar ALKATRAZ

10 czerwca 2017, 22:35

nie wiem dlaczego, ale ja opalam się nago

Avatar TenLucznik

10 czerwca 2017, 23:45

@ALKATRAZ: Jej on żyje! (oryginalny komentarz pod komentarzem ALKATRAZA)

Avatar Maikielo

6 czerwca 2017, 09:10

Dlatego nienawidzę upałów...Można się spiec nawet jak się wyjdzie na 5 minut...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 czerwca 2017, 17:53

@Maikielo: jak ja wychodze nawet 2 godziny na słońce to dalej jestem biała jak śnieg

Avatar
Konto usunięte

10 czerwca 2017, 21:13

Ja tak samo. Kiedyś leżałem cały dzień na plaży, bez kremu i nic. Chyba jestem wampirem :(

Avatar DAVJD

10 czerwca 2017, 23:38

@Maikielo: chciałbym tak :/

Avatar
Konto usunięte

10 czerwca 2017, 22:53

Alergia na UV jest bardzo problematyczna.
Kilka minut na słońcu i na twojej skórze zaczynają się pojawiać czerwone plamy które bolą jak cholera :-(
Jestem biały i taki pozostanę do końca.

Avatar Michael_Craess

10 czerwca 2017, 21:16

Ja tam chciałbym opalić sobie włosy.

Avatar
RhobarIII

10 czerwca 2017, 22:17

@Michael_Craess: Nie chciałbyś, uwierz.

Avatar KrewetkaModliszkowa

Edytowano - 10 czerwca 2017, 21:13

Niezawodny poradnik jak się opalić:
Wychodź na dwór codziennie na co najmniej kilka godzin, a nie tylko raz na jakiś czas poopalać się trochę licząc na cud :v

Avatar
Konto usunięte

10 czerwca 2017, 21:05

Wyjdź tylko na dwór > miej nadzieje że się ładnie opalisz


otóż.... to nie takie łatwe :V

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Mało znany szczegół

Dwa oblicza

Młodzi gniewni

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka