Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Równi i równiejsi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie są aż takie pyszne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 czerwca 2017, 16:01
Takie coś istnieje, ale oczywiście w Rosji ;-; Jest to wzorowane na igrzyskach śmierci .
Odpisz
15 marca 2018, 19:19
@Poszukiwaczka: taaa, 10 milionerów ma walczyć o kilkanaście milionów, próbując przetrwać jak najdłużej.
Odpisz
6 czerwca 2017, 19:17
rok czasu
Odpisz
6 czerwca 2017, 19:20
Są jeszcze lata świetlne.
Odpisz
6 czerwca 2017, 20:21
lata świetlne to odległość
Odpisz
6 czerwca 2017, 20:30
@kokosek112: Dlatego trzeba podkreślić, że chodzi o rok czasu.
Odpisz
7 czerwca 2017, 07:06
a jak można żyć przez rok świetlny? xd
Odpisz
7 czerwca 2017, 12:41
Po przejechaniu tej odległości umrzeć. Czasem mówi się "pierwsze 5 km jechał dobrze, a potem dał się wyprzedzić".
Odpisz
6 czerwca 2017, 17:09
pomysl niezly
Odpisz
6 czerwca 2017, 17:11
@IllidanStormrage: Trudniej z wykonaniem.
Odpisz
6 czerwca 2017, 18:44
I wypuszczeniem tego. Telewizja by miała już wonty do pomysłu.
Odpisz
6 czerwca 2017, 18:54
@piard: pewnie zalezy ktora telewizja
Odpisz
6 czerwca 2017, 18:55
@IllidanStormrage: Pewnie żadna ,bo która telewizja pozwoliła by na prawdziwe umieranie bez pomocy dla człowieka?
Odpisz
6 czerwca 2017, 19:04
@piard: Gore TV
Odpisz
6 czerwca 2017, 19:07
@lorax12: nie znałem takiej stacji ,ae pewnie masz w tym racje.
Odpisz
6 czerwca 2017, 19:10
@piard: to taką zróbmy na Deep Webie
Odpisz
6 czerwca 2017, 19:16
@lorax12: Mało osób jest na Deep Webie chyba ,ale będą z tego napewno szczęśliwi!
Odpisz
6 czerwca 2017, 19:42
Dziwnym jest spotykanie użytkownika z pv na publicznosci. Nie wiem, tak jakos mnie to intryguje. ;u nie oceniaj mnie ok ;-;
Odpisz
6 czerwca 2017, 20:43
@Cypeq: Czemu mam Cię nie oceniać?
Odpisz
6 czerwca 2017, 21:05
@baarts: no bo
no bo
no bo wiem że ocenisz mnie nisko!1!!1
Odpisz
6 czerwca 2017, 19:35
A to nie smerfy?¿
Odpisz
6 czerwca 2017, 19:35
jest ,,konsola" Gurgosus gdzie jest gar o antyszczepionkowych misiach.
Odpisz
6 czerwca 2017, 22:50
@Romndmrpn2: są ziemniaki w biedronce pakowane po dwa kilo
Odpisz
7 czerwca 2017, 07:48
@Thundere: w lidlu też
Odpisz
6 czerwca 2017, 19:08
Z tego co wiem to antyszczepionkowcy chcą systemu szczepienia jak w zagranicznych państwach. To nie jest tak że wcale nie chcą szczepień po prostu mają zastrzeżenia do szczepionek w Polsce. Ale co ja tam wiem, przecież antyszczepionkowcom powinno się zabierać dzieci i szczepić na siłę.
Odpisz
6 czerwca 2017, 19:19
@OjciecRudegoAraba: jeżeli będą szczepieni tylko wybrani to te szczepienia nie mają sensu....
Odpisz
6 czerwca 2017, 19:26
@OjciecRudegoAraba: Szczepionki nie chronią POJEDYNCZYCH dzieci. One chronią całe społeczeństwo. Im więcej zaszczepionych osób, tym mniej zarazków w powietrzu, tym mniej chorych. Jeżeli zaszczepimy mniej 90% dzieci to mamy poważne ryzyko epidemii.
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2017, 00:04
@Axl_MMX: Ale antyszczepionkowcom chodzi o formę szczepień a nie sam fakt nie szczepienia dzieci.
Odpisz
7 czerwca 2017, 07:26
@OjciecRudegoAraba: XD. Tak powinno się zabierać bezbronne dzieci XD i powodować u nich autyzm XDDDDDD Z antyszepionkowcami nie ma co dyskutować bo to podludzie. Cześc!
Odpisz
11 czerwca 2017, 10:45
@OjciecRudegoAraba: Nie, antyszczepionkowcom chodzi o to by nie szczepić dzieci. Gdyby chcieli by było tak jak w innych państwach to dlaczego są na całym świecie?
I dlaczego jednym z ich największych argumentów przeciw szczepionkom jest to że mogą mieć efekty uboczne (jak każdy lek...)?
A nieszczepienie z wyboru zagraża całemu społeczeństwu, a szczególnie osobom które nie mogą być szczepione z powodów zdrowotnych (alergie itp.).
Odpisz
11 czerwca 2017, 11:32
@opliko95: a cała afera jest spowodowana spreparowanymi badaniami
Odpisz
6 czerwca 2017, 19:14
46 ocen i nadal 5
Odpisz
6 czerwca 2017, 19:05
o kurhwa nawet mogę dofinansować, żeby takie coś powstało!
Odpisz
6 czerwca 2017, 17:22
ale jakby byli odizolowani to nikłe szanse że złapią coś nowego
Odpisz
6 czerwca 2017, 19:05
@bylejakbylegdzie: wydaje mi sie ze odizolowani od cywilizacji
Odpisz