Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Z klasą się trzeba urodzić
Fajnie że odpowiedzieli
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie idź!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 czerwca 2017, 20:34
Odpisz
6 czerwca 2017, 19:37
Czy tylko ja mam lekkie wrażenie, że seks jest takim "łamaczem" tej strefy przyjaźni i podnosi ją do rangi partnera?
Odpisz
7 czerwca 2017, 13:03
@lorax12: Można mieć seks bez zobowiązań
Odpisz
7 czerwca 2017, 13:29
uważam to za dosyć... płytkie
Odpisz
7 czerwca 2017, 14:10
@lorax12: lorax takie rzeczy pisze O_O
Odpisz
7 czerwca 2017, 14:24
@Plu111: Według mnie seks nie może istnieć bez miłości
Bo wtedy to tylko pieprzenie
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2017, 14:26
@lorax12: seks to kopulacja, bez różnicy czy z fenyloetyloaminą czy bez
"miłość" ma tylko do niego zachęcić
Odpisz
7 czerwca 2017, 14:37
Miłość jest jednak trochę bardziej skomplikowana
I posiada wiele odmian
Odpisz
7 czerwca 2017, 14:43
@lorax12: ale wszystkie mają zachęcić do powiększania gatunku
Odpisz
7 czerwca 2017, 14:46
ta... w szczególności platoniczna :>
Odpisz
7 czerwca 2017, 14:50
@lorax12: masz na myśli friendzone?
Odpisz
7 czerwca 2017, 14:57
@lorax12: to znaczy psy i chomiki też trzeba kochać?
Odpisz
7 czerwca 2017, 14:57
czy małe ilości testosteronu?
Odpisz
7 czerwca 2017, 18:13
Homoseksualiści, miłość rodzinna, miłość do zwierzęcia... Wymieniać dalej?
Odpisz
7 czerwca 2017, 18:37
@XiaTheWolf: Homoseksualizm to "wybryk" natury; błąd
Miłość rodzinna ma trzymać taką rodzinę razem, żeby zwiększyć jej szanse na przeżycie
Miłość do zwierzęcia... Jeśli mówisz o zoofilii to nie muszę się wypowiadać, ale raczej mówisz o przywiązaniu do np. psa. Tak samo jak w rodzinie - Uważamy, że taki pies jest dobrym obrońcą.dobrym czymkolwiek innym, więc chcemy go mieć przy sobie.
Odpisz
7 czerwca 2017, 18:53
Odnośnie homoseksualizmu to już się nawet nie wypowiem, nie chcę zaczynać gównoburzy, bo zastrzałkują mnie w dół na śmierć. Ale co do przywiązania do psa, sugerujesz, że psa posiadamy tylko dlatego, że obroni nas i nasze dzieci, pozwalając nam pieprzyć się do woli? "chcemy go mieć przy sobie" Aha, czyli tu już nie chodzi o powiększenie gatunku, tylko o "posiadanie go przy sobie"?
Odpisz
7 czerwca 2017, 19:05
@XiaTheWolf: Zwierzę ma być pokarmem/obrońcą/dostawcą takich rzeczy jak wełna/czymś, co ma odstresować
Odpisz
7 czerwca 2017, 19:19
Wyjaśniłeś, dlaczego "chcemy mieć zwierzę przy sobie", w czym pożyteczne jest dla człowieka. Nadal nie wyjaśniłeś, jak pokochanie takiego zwierzęcia, przywiązanie się do niego ma się z tym, że "każda miłość ma zachęcić do powiększania gatunku". Przecież jeżeli kochamy konia, nie damy go na rzeźnię i nie zjemy na obiad, tylko po to, by "gatunek przetrwał".
Odpisz
7 czerwca 2017, 19:30
@XiaTheWolf: Zdziwisz się, damy. W kryzysowych sytuacjach przy braku jedzenia jak najbardziej.
Tak naprawdę to nigdy nie kochałem zwierzęcia, więc niezbyt się orientuję, ale wydaje mi się to głupie :v
Odpisz
7 czerwca 2017, 14:09
Każdego dnia oddalamy się od Boga ;-;
Odpisz
7 czerwca 2017, 13:41
lol, nick komentujacego xDDDDDDDDDDDDD
Odpisz