memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
7 czerwca 2017, 15:43
jest jedna różnica, pies jest słony a pączki słodkie
Odpisz
7 czerwca 2017, 16:20
@TanecznyPaczek: Pan z Chin?
7 czerwca 2017, 16:28
@Sarux: nie, ale mieszkam blisko chin. w niemczech (sarkazm bo mało jejaków rozumie kappa)
9 czerwca 2017, 13:08
@TanecznyPaczek: pies jest właśnie słodko-kwaśny
9 czerwca 2017, 20:33
@TanecznyPaczek: hahahahaha ostatnio się tak uśmiałem na pogrzebie brata
19 lutego 2021, 18:55
@TanecznyPaczek: ogólnie mięso z psa przypomina wołowinę, tylko jest twardsze
9 czerwca 2017, 13:11
ile kosztuje taki shiba inu, bo chciałem psa kupić, a rodzina jest wybredna
9 czerwca 2017, 14:18
@DziwnyPan: .
9 czerwca 2017, 14:42
@DziwnyPan: To popatrz w google, kiedyś widziałem za 8000
9 czerwca 2017, 16:03
@DziwnyPan: Już znam odpowiedź. Cena waha się około 2000-8000zł.
9 czerwca 2017, 20:32
@DziwnyPan: Dasz dwie dychy to ci jakiegoś złapię
9 czerwca 2017, 16:40
Co jest ze mną nie tak? Przez bite 10 minut zastanawiałam się, które może mieć więcej kalorii .-.
9 czerwca 2017, 18:20
@Julciaak: Moze jestes Japonczykiem?
9 czerwca 2017, 15:29
To po lewej jest słodsze
9 czerwca 2017, 14:44
różnicy prawie nie ma, ale tego pierwszego zjadają tylko Chińczycy.
9 czerwca 2017, 13:36
to co na nim jest to piasek czy co.
9 czerwca 2017, 13:38
@qAzert: śnieg
9 czerwca 2017, 14:09
@kokosek112: Ok dzięki
9 czerwca 2017, 13:56
To po lewej smaczniejsze.
9 czerwca 2017, 13:49
firefox vs pączek
Edytowano - 7 czerwca 2017, 15:57
Ru**** psa jak sra, a pączka jadę w otwór od marmolady
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież7 czerwca 2017, 15:43
jest jedna różnica, pies jest słony a pączki słodkie
Odpisz
7 czerwca 2017, 16:20
@TanecznyPaczek: Pan z Chin?
Odpisz
7 czerwca 2017, 16:28
@Sarux: nie, ale mieszkam blisko chin. w niemczech (sarkazm bo mało jejaków rozumie kappa)
Odpisz
9 czerwca 2017, 13:08
@TanecznyPaczek: pies jest właśnie słodko-kwaśny
Odpisz
9 czerwca 2017, 20:33
@TanecznyPaczek: hahahahaha ostatnio się tak uśmiałem na pogrzebie brata
Odpisz
19 lutego 2021, 18:55
@TanecznyPaczek: ogólnie mięso z psa przypomina wołowinę, tylko jest twardsze
Odpisz
9 czerwca 2017, 13:11
ile kosztuje taki shiba inu, bo chciałem psa kupić, a rodzina jest wybredna
Odpisz
9 czerwca 2017, 14:18
@DziwnyPan: .
Odpisz
9 czerwca 2017, 14:42
@DziwnyPan: To popatrz w google, kiedyś widziałem za 8000
Odpisz
9 czerwca 2017, 16:03
@DziwnyPan: Już znam odpowiedź. Cena waha się około 2000-8000zł.
Odpisz
9 czerwca 2017, 20:32
@DziwnyPan: Dasz dwie dychy to ci jakiegoś złapię
Odpisz
9 czerwca 2017, 16:40
Co jest ze mną nie tak? Przez bite 10 minut zastanawiałam się, które może mieć więcej kalorii .-.
Odpisz
9 czerwca 2017, 18:20
@Julciaak: Moze jestes Japonczykiem?
Odpisz
9 czerwca 2017, 15:29
To po lewej jest słodsze
Odpisz
9 czerwca 2017, 14:44
różnicy prawie nie ma, ale tego pierwszego zjadają tylko Chińczycy.
Odpisz
9 czerwca 2017, 13:36
to co na nim jest to piasek czy co.
Odpisz
9 czerwca 2017, 13:38
@qAzert: śnieg
Odpisz
9 czerwca 2017, 14:09
@kokosek112: Ok dzięki
Odpisz
9 czerwca 2017, 13:56
To po lewej smaczniejsze.
Odpisz
9 czerwca 2017, 13:49
firefox vs pączek
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2017, 15:57
Ru**** psa jak sra, a pączka jadę w otwór od marmolady
Odpisz