A ja sie panicznie boje pszczół, os i szerszeni. Jest w ogóle nazwa na taką fobie?
[______] pudełko na zdjęcia tych paskud które wyslecie w odpowiedzi.
Miałem koleżankę z arachnofobią w klasie. Raz jak zobaczyła pająka wywróciła ławkę do góry nogami, a jej krzyk było słychać w blokach na przeciw szkoły.
Komentarze
Odśwież13 czerwca 2017, 05:54
A ja sie panicznie boje pszczół, os i szerszeni. Jest w ogóle nazwa na taką fobie?
[______] pudełko na zdjęcia tych paskud które wyslecie w odpowiedzi.
Odpisz
23 lipca 2017, 10:36
@MCAssassin: Entomofobia, chyba
Odpisz
23 lipca 2017, 11:30
@Kire_: Aha. The more you know.
Odpisz
23 lipca 2017, 11:46
@MCAssassin: Wystarczyło sprawdzić na liście fobii, ale cii
Odpisz
11 czerwca 2017, 18:25
Z arachnofobii nie należy się śmiać ;_;
Odpisz
11 czerwca 2017, 18:51
Odpisz
13 czerwca 2017, 17:11
Miałem koleżankę z arachnofobią w klasie. Raz jak zobaczyła pająka wywróciła ławkę do góry nogami, a jej krzyk było słychać w blokach na przeciw szkoły.
Odpisz
12 czerwca 2017, 15:38
ANARCHOFOBICZNE
Odpisz
11 czerwca 2017, 22:23
ja ostatnio sobie gram i czuję że coś mi łazi po ręce patrzę a to pająk
Odpisz
11 czerwca 2017, 20:28
Ostatnio byłem na rynku ze znajomymi i widzę pająka zaczynam krzyczeć i panikować i kolega rzucił w niego butem. Koniec
Odpisz
11 czerwca 2017, 19:41
To ja
Odpisz
11 czerwca 2017, 18:32
Ja sama w sobie 👌
Odpisz
11 czerwca 2017, 18:18
dezodorant+zapalniczka= bron na każdego pająka
Odpisz
11 czerwca 2017, 18:08
To już przestaje być śmieszne
Odpisz
11 czerwca 2017, 18:15
@Ingvar: Oceny mówią co innego
Odpisz