Tak to jest z tymi jądrami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nigdy na to nie wpadną
Nieuczciwa ocena
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2021, 03:51
Czasami se myślę: czy jak będę kroił ten chleb to przypadkiem nie przetnę atomu na pół, i rozpie.... totalny zrobię.
Odpisz
7 stycznia 2021, 21:17
Oof
Odpisz
11 listopada 2018, 13:46
mój symbol z fb
Odpisz
8 czerwca 2017, 11:49
Oj ja bym wolał żeby wybuchło i skróciło me cierpienia.
Odpisz
10 czerwca 2017, 10:52
po co nie lepiej skoczyć z jakiegoś wieżowca czy strzelić w łeb? po co niewinni mają umierać xd
Odpisz
10 czerwca 2017, 10:57
@Filipsss: strzelenie w głowę albo skok z wieżowca boli tak samo jak spadnięcie na trzepak
Odpisz
10 czerwca 2017, 10:57
@Filipsss: Chodzi o to, że wolę, żeby wybuchło i zabiło niż, żeby miało mnie potem boleć.
Odpisz
10 czerwca 2017, 11:03
@ChoryGrzyb: A gdzie tam, nie boli. Znaczy pewnie by bolało, ale nie zdążysz poczuć.
Odpisz
10 czerwca 2017, 11:08
@darcus: jeśli skoczysz na nogi z wieżowca to jakąś sekundę poboli
Odpisz
Edytowano - 10 czerwca 2017, 11:11
@ChoryGrzyb: O Jezu. Dlaczego ten wątek wygląda jak poradnik jak najlepiej się zabić?
Odpisz
10 czerwca 2017, 11:20
@ChoryGrzyb: Bardzo niski musiałby być ten 'wieżowiec'...
Odpisz
10 czerwca 2017, 11:36
@ChoryGrzyb: dobra dobra ale pistolet to raczej nie poboli bo kula jest w ch8j szybka szybko rozwali ci mózg i nic ine powininieś poczuć ( ta z tym skokiem to raczej jendka słabe)
Odpisz
10 czerwca 2017, 12:15
@Filipsss: można przeżyć postrzał w głowę
Odpisz
10 czerwca 2017, 12:44
@dryndol: i wtedy bardzo boli
Odpisz
10 czerwca 2017, 13:19
@dryndol: no to jak strzelasz to strzelasz celnie czyli w skroń i już nie ma bata żeby przeżyć
Odpisz
14 czerwca 2017, 12:43
Szczerze to ludzie w Hiroszimie i Nagasaki nawet nie zauważyli kiedy umarli. Chociaż ci co znajdowali się wtedy na obrzeżach miast umierali potem w ogromnym cierpieniu ;[
Odpisz
10 czerwca 2017, 17:16
Jakbyś z wyższej odległości spadł to by przynajmniej wystrzał rakiety był.
Odpisz
10 czerwca 2017, 15:38
auć
Odpisz
10 czerwca 2017, 12:24
widze cię memiarzu walony
Odpisz
10 czerwca 2017, 11:49
Po 10 minutach wciąż się śmieję XD
Odpisz
10 czerwca 2017, 10:51
I jeszcze parę neutronów
Odpisz
10 czerwca 2017, 10:27
Bo pewnie już opróżnił
Odpisz