Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar krip909

17 stycznia 2021, 03:51

Czasami se myślę: czy jak będę kroił ten chleb to przypadkiem nie przetnę atomu na pół, i rozpie.... totalny zrobię.

Avatar Kebasa_z_mema

7 stycznia 2021, 21:17

Oof

Avatar szredered

11 listopada 2018, 13:46

mój symbol z fb

Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2017, 11:49

Oj ja bym wolał żeby wybuchło i skróciło me cierpienia.

Avatar Filipsss

10 czerwca 2017, 10:52

po co nie lepiej skoczyć z jakiegoś wieżowca czy strzelić w łeb? po co niewinni mają umierać xd

Avatar ChoryGrzyb

10 czerwca 2017, 10:57

@Filipsss: strzelenie w głowę albo skok z wieżowca boli tak samo jak spadnięcie na trzepak

Avatar
Konto usunięte

10 czerwca 2017, 10:57

@Filipsss: Chodzi o to, że wolę, żeby wybuchło i zabiło niż, żeby miało mnie potem boleć.

Avatar darcus

10 czerwca 2017, 11:03

@ChoryGrzyb: A gdzie tam, nie boli. Znaczy pewnie by bolało, ale nie zdążysz poczuć.

Avatar ChoryGrzyb

10 czerwca 2017, 11:08

@darcus: jeśli skoczysz na nogi z wieżowca to jakąś sekundę poboli

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 10 czerwca 2017, 11:11

@ChoryGrzyb: O Jezu. Dlaczego ten wątek wygląda jak poradnik jak najlepiej się zabić?

Avatar darcus

10 czerwca 2017, 11:20

@ChoryGrzyb: Bardzo niski musiałby być ten 'wieżowiec'...

Avatar Filipsss

10 czerwca 2017, 11:36

@ChoryGrzyb: dobra dobra ale pistolet to raczej nie poboli bo kula jest w ch8j szybka szybko rozwali ci mózg i nic ine powininieś poczuć ( ta z tym skokiem to raczej jendka słabe)

Avatar dryndol

10 czerwca 2017, 12:15

@Filipsss: można przeżyć postrzał w głowę

Avatar ChoryGrzyb

10 czerwca 2017, 12:44

@dryndol: i wtedy bardzo boli

Avatar Filipsss

10 czerwca 2017, 13:19

@dryndol: no to jak strzelasz to strzelasz celnie czyli w skroń i już nie ma bata żeby przeżyć

Avatar rufusx95

14 czerwca 2017, 12:43

Szczerze to ludzie w Hiroszimie i Nagasaki nawet nie zauważyli kiedy umarli. Chociaż ci co znajdowali się wtedy na obrzeżach miast umierali potem w ogromnym cierpieniu ;[

Avatar matiExtreme

10 czerwca 2017, 17:16

Jakbyś z wyższej odległości spadł to by przynajmniej wystrzał rakiety był.

Avatar M_ateo_1

10 czerwca 2017, 15:38

auć

Avatar mamutantum

10 czerwca 2017, 12:24

widze cię memiarzu walony

Avatar Matexustrix

10 czerwca 2017, 11:49

Po 10 minutach wciąż się śmieję XD

Avatar Filipsss

10 czerwca 2017, 10:51

I jeszcze parę neutronów

Avatar lorax12

10 czerwca 2017, 10:27

Bo pewnie już opróżnił

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nigdy na to nie wpadną

Nieuczciwa ocena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Hobby dla faceta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka