Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fajnie że odpowiedzieli
Niegrzeczny Oskarek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 września 2019, 19:41
Zdechłem
Odpisz
9 czerwca 2017, 18:35
Naprawdę? To zmora tej strony. Wiele memów jest ze strony Demotywatory. Choćby to, czarne tło, a parę dni temu widziałem to na demotach.
Odpisz
9 czerwca 2017, 18:44
@rolewicz3: Tak dla twojej wiadomości, tutaj 80% memów jest zapozyczanych
Odpisz
9 czerwca 2017, 21:26
@kamykPL: "Zaporzyczanych". Huh. Nazywajmy rzeczy po imieniu, kradzież.
Odpisz
9 czerwca 2017, 22:08
@rolewicz3: To było takie sarkastyczne że bardziej się nie da, to oczywiste że chodziło mi o kradzież.
Odpisz
9 czerwca 2017, 23:01
@rolewicz3: Wierz mi, naprawdę ciężko napisać coś sarkazmem. Nie ma tej pogardy, ironii w głosie.
Odpisz
12 czerwca 2017, 15:49
@rolewicz3: Dlatego musisz użyć swojego mózgu, a to już trochę trudne.
Odpisz
12 czerwca 2017, 22:08
@rolewicz3: Ty mnie próbujesz obrazić czy co? Prowadzimy rozmowę z Kamykiem, a ty wtrącasz się i od razu obrażasz. Serio?
Odpisz
17 czerwca 2017, 14:15
@rolewicz3: Problem w tym, że większość memów na innych stronach też jest "kradzionych". Gdyby nie te "kradzieże" to większość stron typu Jeja miało o połowę mniej materiałów.
Sry, że dopiero teraz odpisuje, ale co tam.
Odpisz
8 czerwca 2017, 21:20
Przypomniał mi się jeden z zamkniętych działów na Jeja
Odpisz
8 czerwca 2017, 21:53
@przemek1ni: Jaki?
Odpisz
8 czerwca 2017, 22:03
@EmielRegis: Teksty
Odpisz
8 czerwca 2017, 22:05
@przemek1ni: Mi też...
Odpisz
8 czerwca 2017, 22:09
@Monster_: Jak dla mnie, to mogliby otworzyć...
Odpisz
8 czerwca 2017, 22:12
@Paczacz_od_paczenia: Mogli by... Tylko kto by pisał? Każdy chyba by czytał, ale z pisanie by był problem...
Odpisz
9 czerwca 2017, 15:14
@Paczacz_od_paczenia: mało kto by tam zaglądał
Odpisz
9 czerwca 2017, 17:27
@Monster_: A nie można skopiować czegoś z internetu?
Odpisz
9 czerwca 2017, 15:40
Niech żyją łysi panowie
Odpisz
9 czerwca 2017, 15:21
Miodzio tekst
Odpisz
9 czerwca 2017, 15:13
Myślałam że to będzie coś w stylu
Dzień 1:
Planujemy zamach na Polskę
Dzień 2:
Okej, jednak nie
Odpisz
9 czerwca 2017, 06:32
Ja otworzyłem ten obrazek wczoraj jak jeszcze był w poczekalni
Teraz go tak czytam i daje do ulubionych a tu po przyciśnięciu z 6 do ulubionych zrobiło się 36
Odpisz