Tylko siedem? Kto da więcej?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To się nie może nie udać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nieuczciwa ocena
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2017, 22:34
32 h
parę gier po kolei
od X-boxa po PC
Odpisz
8 czerwca 2017, 22:38
Mam kryzys egzystencjalny bo dowiedziałem się że typ z mema gra mniej niż ja. (rekord 16h)
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2017, 22:45
Ja 12h w GTA Online
Odpisz
9 czerwca 2017, 09:07
@JanuszWaleczny: Tak samo w GTA !
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2017, 13:10
@JanuszWaleczny: Ja grałam kiedyś 10H w osu.
Bym 11h ale byłam już zmęczona.
Odpisz
18 czerwca 2017, 13:20
@Ashley12c: byłam,grałam imię:Marcin ok...
Odpisz
18 czerwca 2017, 13:36
@Dragon701: co
Odpisz
18 czerwca 2017, 14:00
@JanuszWaleczny: ja kilka dni temu od 12 do 2... :v
Odpisz
18 czerwca 2017, 14:23
@Dragon701: Moją płcią jest helikopter.
Odpisz
18 czerwca 2017, 15:07
@Dragon701: Marc*n!
Odpisz
18 czerwca 2017, 16:34
@Ashley12c: nie o to chodzi jak można nazywać się marcin ? nawet ja nie wyzywam ludzi od marcinów.
Odpisz
18 czerwca 2017, 16:54
@LIPERS: Przeczytaj mój opis... A lepiej dam Ci fragment jego.
"[...] Marcin to najpiękniejsze imię na świecie [...]"
Odpisz
19 czerwca 2017, 00:12
@Ashley12c: Przeczytałem opis trochę nudny. "171 cm" > =/= < "wysoką osobą" wybierz jedno.
Nie zmienia faktu że obrażasz samego siebie nazywając siebie Marcin.
Nawet nie spytam jakim typem helikoptera jesteś (śmigłowce lepsze [zwłaszcza Boeing AH 64 Apache]).
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2017, 00:14
@LIPERS: Tym najdroższym.
171 cm to dużo :v
W przyszłości będę mieć 190.
Odpisz
19 czerwca 2017, 12:14
@Ashley12c: "Najdroższym" sama nawet nie wiesz.
Martwisz się o zbyt duży wzrost który jest opcja może nigdy nie nastąpić.
Odpisz
19 czerwca 2017, 06:28
rekord 18 ;)
Odpisz
18 czerwca 2017, 15:17
TYLKO siedem? To ja wczoraj od 12 rano do 24
Odpisz
18 czerwca 2017, 14:11
Taaaaa
Odpisz
18 czerwca 2017, 13:35
naście
Odpisz
8 czerwca 2017, 22:54
było
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2017, 21:20
2010 upomina się o mema.
Odpisz
8 czerwca 2017, 21:54
@Henzej:
Odpisz