Kot uratowany... Eee... A jednak nie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Były nóżki, nie ma nóżek
Niezniszczalne
Ikony
Nie znoszę kleszczy
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2013, 16:03
hahahaha i dobrze tak temu głupiemu kotu
Odpisz
9 marca 2013, 16:17
@hejterkotow: nie śmoeszne i sie lecz
Odpisz
9 marca 2013, 16:28
@hejterkotow: Z KĄD TY SIĘ WZIĄŁEŚ DEMONIE?? O_o
Odpisz
9 marca 2013, 16:38
@hejterkotow: Podaj swój adres a spróbujemy z tobą , dobrze ?
Odpisz
9 marca 2013, 17:30
@hejterkotow: Stworzyłem to konto żeby hejtować cię na każdym kroku. Będziesz miał nauczkę.
Odpisz
9 marca 2013, 17:34
@Hejterhejterakotow: jestem z tobą
Odpisz
9 marca 2013, 17:38
@Maks2603: Thanks.
Odpisz
9 marca 2013, 17:50
@Hejterhejterakotow: You have my sword.
Odpisz
9 marca 2013, 20:15
@Hejterhejterakotow: Lepiej nie, nie lubię spamu. Idź walnij kogoś na ulicy, a nie wydziwiaj.
Odpisz
9 marca 2013, 21:34
@Maks2603: a ja nie.
Odpisz
30 kwietnia 2013, 17:14
@Hejterhejterakotow: ja te
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2016, 22:00
@hejterkotow: to ty jesteś głupi hejter mało rudy masz kotow to kot z kota jak spadnie nie wolno się śmiać!!!
Odpisz
11 marca 2016, 22:02
@Hejterhejterakotow: ja też jestem z tobą
Odpisz
9 marca 2013, 19:25
ehh ja raz widziałem jak kot wypadł z okna na 8 pietrze spadl na cztery łapy i tak zwyczajnie sobie poszedł
Odpisz
23 marca 2013, 19:29
@hartus: no, ja mieszkam w domu 3-piętrowym i mój kot skacze z dachu na beton, raz tylko łapa mu się lekko wykręciła, a nic mu nie jest. W ogóle koty mają dość elastyczne ciało, a ich głowa jest odporna na wstrząsy. Możliwe, że ten kot przeżył.
PS a ten facet to kota utrzymać nie umiał?
Odpisz
9 marca 2013, 22:17
Jeszcze 8 żyć ma spokojnie :D
Odpisz
9 marca 2013, 22:41
@kamilopl1: TO NIE ŚMIESZNE
Odpisz
12 marca 2013, 11:53
@Maks2603: Hejtuj więcej jak widzę chyba ciągle wchodzisz na ten post i hejtujesz wszystkich co się śmieją oco w tym portalu chodzi. Każdy ma swoje zdanie ale ty tylko marnujesz życie swoją gadką co nic ci nie da zamiast się pobawić ze swoimi zwierzakami lub wyjść na dwór. PS: Jak chcesz odpisuj ja i tak nie odpowiem a strzałka w dół czy w górę znaczenia nie ma dla mnie.
Odpisz
10 marca 2013, 09:32
godzina ciszy , a po drugie mogli przewidzieć i jakoś zabezpieczyć te otwory po bokach ...
Odpisz
10 marca 2013, 09:13
koty spadają na cztery łapy
Odpisz
9 marca 2013, 19:48
XD LOL ach te koty
Odpisz
9 marca 2013, 19:16
Nic mu się nie stało,to kot ;p
Odpisz
9 marca 2013, 19:06
biedna kicia =(
Odpisz
9 marca 2013, 18:53
Koty, koty, koty, koty... Właściciele kotów... Koty, koty... Kot atakujący psa... Koty...
Odpisz
9 marca 2013, 19:00
@zatoka: nie jest ważne ze czegoś jest dużo tylko to żeby było to śmieszne
Odpisz
9 marca 2013, 17:38
ja bym odrazu rzucił
a na dole trampolina :P
Odpisz
9 marca 2013, 17:57
@jestempolakiem: nie pisz komentarzy tam gdzie ja ty...!
Odpisz
9 marca 2013, 17:59
@Gabisianr1: bo co?
Odpisz
9 marca 2013, 15:27
szkoda mi tego kota nie wiem co jest w tym śmiesznego
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2013, 15:40
@martyna391: właśnie on się po prostu bał tego człowieka. : (
Odpisz
9 marca 2013, 17:45
@Gabisianr1: nie wiem czemu ludzie si ciszą jak jekieś zwierze cierpi ... tym ludziom którzy się z tego śmieją bym dała takie samo cierpienie i bym to dodała na jeja a nadodatek też bym się z tego śmiała
Odpisz
9 marca 2013, 15:15
Boże jaki głupi kot. Nie wiem czemu się śmieję. Jamniczka przestań. Jamniczka, to nie jest śmieszne, on się chyba zabił....
AHAHAHAHAHAHA XD 5/5
Odpisz
9 marca 2013, 15:44
nie wiem co cie śmieszy
Odpisz
9 marca 2013, 15:47
@erterxxx2: Przecież to jamnik...
Odpisz
9 marca 2013, 16:18
Był przerażony i tyle, z takich rzeczy nie powinno się śmiać
Odpisz
9 marca 2013, 17:14
@erterxxx2: też nie wiem, co mnie śmieszy. Chyba po prostu znudziły mi się wszelkie koty, ale to już trzeba podziękować osobom, które stworzyły miliony obrazków/gifów o charakterze kotów. Sama mam kota, który kiedyś spadł z drzewa i złamał sobie łapkę i było mi go szkoda, ale wiem też, że koty są wredne. Do wielkiego rudego kocura, który gryzie mojego kota rzucam kamieniami. Ostatnio trafiłam ;D
Odpisz
9 marca 2013, 15:40
Nic kotu się nie stało, drewniane slupy nie są wysokie i skoro nie poraził go prąd to spadł na 4 łapy.
Odpisz