Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Apapapatrunek

14 czerwca 2017, 10:20

Taka prawda, że szkoła ch*ja daje :) Jeśli chcesz coś osiągnąć to musisz się uczyć na własną rękę, zapi*rdalanie do szkoły, żeby się nauczyć jaki wzór ma kwas siarkowy, albo obliczyć pole graniastosłupa trójkątnego jest bezsensu. Jeśli naprawdę ci będą potrzebne te informacje, bo chcesz być chemikiem, albo matematykiem, albo architektem, to powinieneś już to dawno wiedzieć bo powinieneś już dawno sam się tego sam nauczyć, bo w końcu się tym interesujesz. Prace które wymagają wykształcenia, coraz rzadziej patrzą jak się uczyłeś w szkole, coraz częściej się pytają co osiągnąłeś, albo co zaprezentujesz, a nie czy miałeś 5 na koniec. Szkoła cię do niczego nie namówi, ani cię niczym nie natchnie, musisz sam się czymś interesować, jeśli niczym się nie interesujesz to pomyśl co najbardziej jest dla ciebie opłacalne i przyjemne. Szkoła daje parę podstawowych informacji które faktycznie mogą się nam przydać, ALE, czy gdyby system edukacji nie był tak nużący i długi na siłę to czy sami byśmy się tym nie zainteresowali i nauczyli w 5 minut? Odpowiedź to: "tak, zainteresowalibyśmy się" przez to, że się uczymy na siłę, nie czujemy tak mocno chęci do samo-nauki. Szkoła faktycznie daje tylko depresję, w dodatku czasami na stałe.

Avatar TheUltimateBrony

Edytowano - 14 czerwca 2017, 10:34

@Apapapatrunek: Wbrew mojej nieskończonej nienawiści do szkoły, muszę się nie zgodzić. Szkoła nie jest po to, by ludzie nauczyli się ważnych informacji, lecz po to, aby rozwijać umysł młodego człowieka. Podobnie jak z małymi dziećmi, wpaja nam się wiedzę cały czas, byśmy rozwinęli nasz sposób rozwiązywania problemów takich jak liczenie ile pieniędzy w sklepie, lub na przykład - jak napisać program komputerowy. Oczywiście dodam też, że przez to, że żyjemy w pseudo-demokratycznym kraju, wiele szkół zaniedbuje ten rozwój.

edit:
tl;dr, szkoły mają cel, ale wykonują go źle przez co ludzie (włącznie ze mną) dostają chorób psychicznych

Avatar Apapapatrunek

14 czerwca 2017, 10:51

@TheUltimateBrony: Taki był cel. Chyba. Szczerze? Nigdy w całym swoim życiu, szkoła nie rozwijała u mnie żadnej pozytywnej cechy. Swój umysł rozwijałem na książkach które sam wybrałem, albo które mi polecali, ale nie nauczyciele, tylko moje babcie. Nawet liczyć pieniędzy nie nauczyłem się w szkole tylko w domu, kiedy jeszcze byłem bachorem. Programu nie nauczyłem się programować na żadnej informatyce. Jedyny problem jaki nauczyłem się rozwiązywać to chyba trzymania mordy na kłódkę

Avatar TheUltimateBrony

14 czerwca 2017, 11:06

@Apapapatrunek: Nie chodzi o umiejętność liczenia pieniędzy, a o zdolność szybszego i dokładniejszego wykonywania tych obliczeń. Na przykład, jeżeli dasz dla przeciętnego dziecka które ma mniej niż 9 lat obliczenie 14 + 97, to będzie musiało trochę sie zastanowić. Nie zrozum mnie źle, szkoła w moich oczach też jest beznadziejna, ale ma ona jakiś pożytek.

Avatar Apapapatrunek

14 czerwca 2017, 11:53

@TheUltimateBrony: Szybkość obliczania też można w sobie wyrobić bez problemu (czyt. szkoły), jeśli w ogóle jest jakiś problem, każdy 9 latek ma mały problem, no chyba, że właśnie sam się uczył, a jak się nie uczyłeś to i tak uczysz się z doświadczenia w sklepie czy w jakichkolwiek sytuacjach. Dla mnie to tylko umilanie sobie faktu, że szkoła jest słaba.

Avatar TheUltimateBrony

14 czerwca 2017, 14:52

@Apapapatrunek: Dla mnie nawet to nie jest jakimś ważnym umileniem, szkoła całokształtem jest beznadziejna. Ja osobiście na trzecim roku technikum jestem i dostałem depresji i rzekomej schizofrenii.

Avatar Frutti56

14 czerwca 2017, 14:54

@Apapapatrunek: A ja myślę że: książkach które sam wybrałem, albo które mi polecali, ale nie nauczyciele, tylko moje babcie. Nawet liczyć pieniędzy nie nauczyłem się w szkole tylko w domu, Odpowiedź to: "tak, zainteresowalibyśmy się" przez to, że się uczymy na siłę,Dla mnie to tylko umilanie sobie faktu, że szkoła jest słaba.Taki był cel. Chyba. Szczerze? Nigdy w całym swoim życiu. I tak nikt tego nie czyta :(

Avatar Apapapatrunek

14 czerwca 2017, 15:00

@Frutti56: Nie rozumiem, ale domyślam się, że chodzi o to, że nikt nie czyta moich wypocin bo są za długie ;-; Cóż, jednemu się chciało i była wymiana zdań

Avatar TheUltimateBrony

14 czerwca 2017, 15:11

@Apapapatrunek: Do usług.
za długo;nie czytałem(dla innych): Szkoła to zło

Avatar Ravennicht

14 czerwca 2017, 09:50

Jak to znaleźć na yt, bo chcę poczytać trochę o tym

Avatar Przemat

14 czerwca 2017, 11:01

@Ravennicht: A co chciałbyś wiedzieć?

Avatar sylwon1234

9 czerwca 2017, 14:08

,,Co wyniosłem ze szkoły oprócz depresji i choroby psychicznej? Kilka kabli RJ35" XD

Avatar Ravennicht

14 czerwca 2017, 09:51

@sylwon1234: RJ45*

Avatar Przemat

14 czerwca 2017, 08:40

Najciekawsze jest to, że tego filmiku nie miał nikt widzieć. Zaczął pojawiać się dopiero teraz, a jest to film z przed roku.

Avatar FRUNO

9 czerwca 2017, 14:25

są ludzie, którzy nie lubią szkoły i tacy, którzy jej ku*wa nienawidzą

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena