Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Fergus
Nieuczciwa ocena
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2013, 11:32
te gry podane to są fajne ale jak by w tego cs mnie tych dzieci grało była by z niego fajna gra Diabolo 3 to nie to samo co diabolo 2 a szkoda CoD spada na psy powoli najlepsze części to MW1 i MW2. Black ops 1 jeszcze ujdzie . WoT za dużo czołgów jest i niema czym grać (jeszcze są pogłoski ze maja być Polskie czołgi) LoL no ciekawy ale dota 2 mnie bardziej wciągneła . za bardzo się rozpisałem sry. :)
Odpisz
30 czerwca 2017, 12:38
@Fobi96: a World of Warcraft pan nie grał?żałuj pan
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2017, 21:08
@KontoUsunięte: Gówno to masz w dupie ty chyba cio*o nie grałeś w MW 1
Odpisz
2 czerwca 2014, 22:45
6 tarcza od lewej
(zrób to zadanie) ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ____________----------================++++++++++++++++++++++++++++++++++
.ile czasu zastanawialiście się która to lewa?
Odpisz
Edytowano - 15 czerwca 2016, 18:46
@mk2012: league of legends? nie jestem pewien tak patrze na to i jeszcze nie jestem pewien a zajęło mi to od dodania twojego komentarza
Odpisz
16 listopada 2013, 13:36
Wow i Diablo 3
Odpisz
21 września 2013, 16:43
najlepszy ten z call of duty i world of taks
Odpisz
28 sierpnia 2013, 08:02
Ja stoję po Diablo III i WoT'a
Odpisz
10 marca 2013, 17:21
Zamiast Worlf of Tanks powienien być Tf'2 ;)
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2013, 17:49
@bartek44449: To twoje TF2 jest gówniane, bo w to grałem, gram w Lineaga, LoLa, WoTa, i CS. Ale te gry które wymieniłem nie są gówniane. Są super!
A z wszystkich TF mi sie nie spodobało. A zapomniałbym wspomnąć o CoDzie
Odpisz
10 marca 2013, 18:22
To że nie umiesz w to grać to nie znaczy że musisz krytykować.
Odpisz
10 marca 2013, 18:30
@bartek44449: Zgadzam się z tobą ;)
Odpisz
10 marca 2013, 19:29
Kogo to obchodzi...?
Odpisz
14 maja 2013, 16:18
@Serphis: Umiem w to grać. Poprostu uważam że to gówno.
Odpisz
14 maja 2013, 19:47
Tf2 jest innym typem strzelanki. Trochę taka wymyślona.
Odpisz
13 marca 2013, 15:21
oczywiście że 3 tarcza od lewej strony jest najlepsza
Odpisz
11 marca 2013, 07:12
a Minecraft to hoj?
Odpisz
10 marca 2013, 18:58
Za CoDa skyrim i WoTa
Odpisz
10 marca 2013, 18:21
Za Skyrim!
Odpisz
10 marca 2013, 15:11
w żadną z tych gier nie grałem, więc 5/5 :P
Odpisz
10 marca 2013, 15:55
@Paulius: Ty wgl żyjesz? Nie grałeś w csa? Coda? Lola i wota?
Odpisz
10 marca 2013, 16:02
@MaxiorPL: grałem w Wiedźmina, HoMM3, Gothica, Medal of Honor...
Odpisz
10 marca 2013, 17:53
@Paulius: ja także
Odpisz
10 marca 2013, 17:53
powinno być też ikariam
Odpisz
10 marca 2013, 15:35
world of tanks jest gowno
Odpisz
10 marca 2013, 15:38
@Offizial: E tam, fajne to jest. :-]
Odpisz
10 marca 2013, 15:46
@Offizial: jak grać nie umiesz ....
Odpisz
10 marca 2013, 17:50
@Offizial: A ty nie umiesz pisać i nie wiesz że pisze się to o tak "World of Tanks"
Odpisz
2 czerwca 2014, 22:47
@Offizial: Jak zapewne tylko zajrzałeś do tej gry i po 2 zagraniach
Leich Traktor - em ci się znudziło to się nie dziwię...
Odpisz
10 marca 2013, 15:59
Trochę to dziwne, ale jeśli chcą TO bronić, to dlaczego umieszczają to na tarczy?
Odpisz
10 marca 2013, 17:25
@marucho1999: Poszukaj sobie na YouTube "Projekt T@rcz@" autorstwa Roja (tego od "Tarcza szmato!")
A tak btw., zna ktoś dobry, ogarnięty serwer do Lineage II? Te oficjalne się przerzuciły na konwencję PvP, "wciskają" sprzęt i nie zostaje nic tylko się nawalać, a ja zawsze uwielbiałem crafing/manor/spoil.
Odpisz