Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Fergus
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 grudnia 2021, 18:56
No chyba nie
Odpisz
16 czerwca 2017, 10:04
Z okazji wakacji życzę wszystkim jejaką udanych wakacji pogodnych i żebyście wrócili z nich zdrowi i uśmiechnięci
Odpisz
16 czerwca 2017, 10:04
@trawapl: jejaką*
Odpisz
16 czerwca 2017, 10:05
@trawapl: jejaką*
Odpisz
16 czerwca 2017, 10:05
@trawapl: czemu cały czas wychodzi je jaką skoro poprawiam :/
Odpisz
16 czerwca 2017, 10:14
@trawapl: jejaką*
Odpisz
16 czerwca 2017, 10:15
@Jeraszko: co jest?!
Odpisz
16 czerwca 2017, 10:16
@Jeraszko: j e j a k o m*
Odpisz
16 czerwca 2017, 12:17
@Jeraszko: o to mi chodziło ale cały czas wychodziło jejaką a miało być tak jak Ty napisałeś
Odpisz
17 czerwca 2017, 22:57
@trawapl: lol
Odpisz
17 czerwca 2017, 22:57
@Jeraszko: jejaką
Odpisz
17 czerwca 2017, 23:09
@Jeraszko: no nwm o co chodzi pisałem J E J A K O M a wychodziło jejaką
Odpisz
19 czerwca 2017, 18:49
@trawapl: dziwne
Odpisz
19 czerwca 2017, 19:48
@Jeraszko: no
Odpisz
16 czerwca 2017, 11:58
Ja tam już mam. #NobodyCare
Odpisz
16 czerwca 2017, 12:50
@ZajumaliMiNick: A ja nie #nobodycares
Odpisz
16 czerwca 2017, 18:40
w te wakacje wyjechałem do dziczy. Jestem aktualnie w Amazonie, a ten pomnik przypominający mój trzepak z osiedla to dzieło dzikusów #januszecares
Odpisz
17 czerwca 2017, 08:15
@ZajumaliMiNick: Ja już byłem #nobody cares
Odpisz
16 czerwca 2017, 13:26
Dobra ku*wa, bądźmy szczerzy ze sobą. Wakacje zaczynają się po wystawieniu ocen i zachowania oraz po komisji, która to wszystko przypieczętuje. No, oprócz maturzystów. Maturzyści mają fajrant po maturach.
Odpisz
16 czerwca 2017, 16:12
@Lovejoy: I o ch*j chodzi wam z tymi strzałkami w dół? To, że jesteście z podstawówki i musicie do końca chodzić do szkoły, nie obliguje was do tego, żeby dawać strzałki w dół.
Odpisz
16 czerwca 2017, 15:23
A w sierpniu zdawka.
Odpisz
16 czerwca 2017, 07:58
Ten mement gdy połowe wakacji spędziesz na praktykach.
Odpisz
16 czerwca 2017, 09:41
@theCPCK: Ale tak ma być? Czy po prostu w maju się nie chodziło na praktyki?
Odpisz
16 czerwca 2017, 10:23
@bezlada: tak ma być
Odpisz
16 czerwca 2017, 11:36
@theCPCK: A jaki kierunek? U nas wszyscy w maju chodzili.
Odpisz
16 czerwca 2017, 15:20
@bezlada: zawodówka-stolarz
Odpisz
16 czerwca 2017, 14:08
Jestem chory i ten ostatni tydzień w domu siedze.
Odpisz
16 czerwca 2017, 14:08
Nie lubię wakacji, nie mam co robić, a poza tym pod wieczór zawsze w lecie dopada mnie jakiś sentyment i smutek ;/
Odpisz
16 czerwca 2017, 13:04
A za 2 miesiące dorosłość
Odpisz
10 czerwca 2017, 23:51
Cóż ja w wakacje będę nolifić w Wiedźmina więc czekam
Odpisz
16 czerwca 2017, 11:30
mi po 4 rozegraniu sie troche znudzil
Odpisz
16 czerwca 2017, 08:11
Już tylko 5 dni ^^
Odpisz
16 czerwca 2017, 08:39
@ZSRRBall: u mnie 2, bo sroda I czwartek wolne :)
Odpisz
16 czerwca 2017, 08:39
@Pieselek12: ok
Odpisz
16 czerwca 2017, 11:29
@ZSRRBall: pon-śr biwak(19-21) 23 zakonczenie więc 22 nie opłaca sie iść
Odpisz
16 czerwca 2017, 11:01
To uczucie kiedy masz wakacje od początku miesiąca
Odpisz
10 czerwca 2017, 23:12
Wkrecilem sie w payday 2 i teraz ciagle rozmyslam jak wygladalby taki napad na moja szkole
Przekroczylem juz granice patologii?
Odpisz
10 czerwca 2017, 23:21
@nzbn9jo: Po co napad? Będziesz kradł komputery z 2000 roku, czy może książki z biblioteki?
Lepiej zrób WYSTRZAŁOWY prezent swoim kolegą i koleżankom ze szkoły.
Odpisz
10 czerwca 2017, 23:29
@TypowyPolak: w sekretariacie jest sejf. Tylko ze nikt nie wie co w nim jest i niektórzy niedowierzaja ze istnieje(, ale ja go kiedyś widziałem). Juz chyba wiesz co sie dzieje dalej *lenny*
Odpisz
11 czerwca 2017, 00:25
@nzbn9jo: Obstawiam że jakieś ważniejsze dokumenty czy cuś ale możesz spróbować (może nawet zostaniesz memem)
Odpisz
11 czerwca 2017, 00:53
@nzbn9jo: Mam zupełnie to samo, Volvo zrób więcej promocji!
Odpisz
16 czerwca 2017, 07:35
@nzbn9jo: Tylko Drilla ulepsz bo z 2 minuty zajmie :p
Odpisz
16 czerwca 2017, 07:44
@nzbn9jo: sejf jest po to żeby przechowywać matury jak przyjdą
Odpisz
16 czerwca 2017, 07:56
@pelus1999: To sprzeda matury
Odpisz
16 czerwca 2017, 09:35
@nzbn9jo: W mojej szkole też jest taki sejf, ale u nas trzymają tam pozabierane rzeczy
Odpisz
16 czerwca 2017, 09:50
@nzbn9jo: Albo dokumenty albo odczynniki chemiczne.
Odpisz
16 czerwca 2017, 10:18
odczynniki chemiczne trzymają w sali chemicznej.
Przypomniało mi się jak kiedyś na naszej lekcji chemii przyszedł sanepid, otwarli szafkę i w niej była metalowa szafa ze znaczkiem żrącego i latwopalnego. Zaczęli szafę czyścić i mówili że jakieś szkodliwe gazy się ulatniają. Oni założyli maski, a my mieliśmy robić lekcje
Odpisz
16 czerwca 2017, 10:08
Ale fajnie, że ja idę w poniedziałek na wycieczkę nie hue xD
Odpisz
16 czerwca 2017, 09:19
w sumie nie tydzień, tylko 3 dni bo dni wolnych raczej się nie liczy.
Odpisz