Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fergus
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Młodzi gniewni
Niezniszczalne
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 czerwca 2017, 01:53
Zrobiłem tak samo, tyle że zamiast pięści użyłem klawiatury. W efekcie 32" telewizor i klawiatura poszły się je...
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:51
to nazywa się uzależnienie
Odpisz
13 czerwca 2017, 17:56
@Soap2001: Nie. To jest wku*w. Efekt uboczny śmierci w grze.
Odpisz
13 czerwca 2017, 23:21
@Pawlito9090: gra ma relaksować a nie wnerwiac, jeżeli powoduje ona coś takiego to oznacza to że taki człowiek traktuje swoją grę nie jako rozrywkę a konieczność, po prostu jest uzależniony
Odpisz
14 czerwca 2017, 00:42
@Soap2001: ale to serio wkurza jak jakiś koleś zabija Cię kilka razy z rzędu nie wiadomo jak. wtedy chcesz się zemścić. a każda śmierć w próbie zemsty to takie wkur**enie że ja tak sobie prawie słuchawki rozwaliłem.
Odpisz
14 czerwca 2017, 17:43
@M_ateo_1: no i to są objawy uzależnienia, lapkujcie w dół ile chcecie rzeczywistości nie zmieńcie
Odpisz
14 czerwca 2017, 19:29
@Soap2001: gdybym był uzależniony to bym skoczył z mostu bez grania 1 dzień, a potrafię nawet bez telefonu miesiąc pociągnąć. nie jestem uzależniony.
w normalnym życiu też byś się wkur*ił w takiej sytuacji. i co wtedy? jesteś uzależniony od życia?
Odpisz
15 czerwca 2017, 08:57
@M_ateo_1: uzależnienie nie działa aż tak że od razu skoczysz z mostu
Odpisz
30 lipca 2017, 18:00
@Soap2001: Wtf? Dla niektórych rozrywką jest rywalizacja, a temu towarzyszą różne emocje. Kiedy przegrywasz - złościsz się, ale poczucie satysfakcji po wygranej jest niezastąpione. Odczuwanie czegoś innego niż relaks w czasie gry to nie uzależnienie, to czerpanie przyjemności w inny sposób. Uzależnienie jest wtedy, gdy negatywne emocje przelewają się poza grę i wpływa to na ciebie jak i również na kontakt z ludźmi w twoim otoczeniu.
Odpisz
30 lipca 2017, 23:40
@monho25: no chyba że jak jesteś wkurzony i chcesz się zemścić za zabicia nagle ktoś zaczyna Ci przeszkadzać.
Odpisz
11 czerwca 2017, 09:43
Nie można bić telewizorów
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2017, 09:45
ale według krzynia można je spalić
Odpisz
11 czerwca 2017, 09:46
krzyniu bił, teraz ma sądowy zakaz zbliżania się
Odpisz
11 czerwca 2017, 09:48
@kasjan132pl: z tego co słyszałem to krzyniu zgw*łcił chyba 2 lub 1 raz jejaka telewizora
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2017, 09:57
@Mrpoker: Nie przypominajcie mi *płacz*
Odpisz
11 czerwca 2017, 13:19
czy jest na sali psycholog
Odpisz
13 czerwca 2017, 14:54
@kasjan132pl: chyba nie
Odpisz
13 czerwca 2017, 14:26
było (nie podam linku ale widziałem już to wcześniej)
Odpisz
11 czerwca 2017, 12:12
Polecam
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:54
@Shibitsu: Co polecasz? Ja polecam żebyś wypi***alał
Odpisz
13 czerwca 2017, 17:59
@WiktorT1: Kek, admin zmienił tytuł, mój obrazek nie ma sensu i jakieś gimby mnie wyzywają xd.
Odpisz
11 czerwca 2017, 10:31
Dlatego powinno się mieć monitory przy ścianie.
Odpisz