Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ensis

14 czerwca 2017, 01:53

Zrobiłem tak samo, tyle że zamiast pięści użyłem klawiatury. W efekcie 32" telewizor i klawiatura poszły się je...

Avatar Soap2001

13 czerwca 2017, 16:51

to nazywa się uzależnienie

Avatar Pawlito9090

13 czerwca 2017, 17:56

@Soap2001: Nie. To jest wku*w. Efekt uboczny śmierci w grze.

Avatar Soap2001

13 czerwca 2017, 23:21

@Pawlito9090: gra ma relaksować a nie wnerwiac, jeżeli powoduje ona coś takiego to oznacza to że taki człowiek traktuje swoją grę nie jako rozrywkę a konieczność, po prostu jest uzależniony

Avatar M_ateo_1

14 czerwca 2017, 00:42

@Soap2001: ale to serio wkurza jak jakiś koleś zabija Cię kilka razy z rzędu nie wiadomo jak. wtedy chcesz się zemścić. a każda śmierć w próbie zemsty to takie wkur**enie że ja tak sobie prawie słuchawki rozwaliłem.

Avatar Soap2001

14 czerwca 2017, 17:43

@M_ateo_1: no i to są objawy uzależnienia, lapkujcie w dół ile chcecie rzeczywistości nie zmieńcie

Avatar M_ateo_1

14 czerwca 2017, 19:29

@Soap2001: gdybym był uzależniony to bym skoczył z mostu bez grania 1 dzień, a potrafię nawet bez telefonu miesiąc pociągnąć. nie jestem uzależniony.

w normalnym życiu też byś się wkur*ił w takiej sytuacji. i co wtedy? jesteś uzależniony od życia?

Avatar Soap2001

15 czerwca 2017, 08:57

@M_ateo_1: uzależnienie nie działa aż tak że od razu skoczysz z mostu

Avatar monho25

30 lipca 2017, 18:00

@Soap2001: Wtf? Dla niektórych rozrywką jest rywalizacja, a temu towarzyszą różne emocje. Kiedy przegrywasz - złościsz się, ale poczucie satysfakcji po wygranej jest niezastąpione. Odczuwanie czegoś innego niż relaks w czasie gry to nie uzależnienie, to czerpanie przyjemności w inny sposób. Uzależnienie jest wtedy, gdy negatywne emocje przelewają się poza grę i wpływa to na ciebie jak i również na kontakt z ludźmi w twoim otoczeniu.

Avatar M_ateo_1

30 lipca 2017, 23:40

@monho25: no chyba że jak jesteś wkurzony i chcesz się zemścić za zabicia nagle ktoś zaczyna Ci przeszkadzać.

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2017, 09:43

Nie można bić telewizorów

Avatar Mrpoker

Edytowano - 11 czerwca 2017, 09:45

ale według krzynia można je spalić

Avatar kasjan132pl

11 czerwca 2017, 09:46

krzyniu bił, teraz ma sądowy zakaz zbliżania się

Avatar Mrpoker

11 czerwca 2017, 09:48

@kasjan132pl: z tego co słyszałem to krzyniu zgw*łcił chyba 2 lub 1 raz jejaka telewizora

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 czerwca 2017, 09:57

@Mrpoker: Nie przypominajcie mi *płacz*

Avatar kasjan132pl

11 czerwca 2017, 13:19

czy jest na sali psycholog

Avatar Maks221

13 czerwca 2017, 14:54

@kasjan132pl: chyba nie

Avatar kacperpl135

13 czerwca 2017, 14:26

było (nie podam linku ale widziałem już to wcześniej)

Avatar Shibitsu

11 czerwca 2017, 12:12

Polecam

Avatar WiktorT1

13 czerwca 2017, 16:54

@Shibitsu: Co polecasz? Ja polecam żebyś wypi***alał

Avatar Shibitsu

13 czerwca 2017, 17:59

@WiktorT1: Kek, admin zmienił tytuł, mój obrazek nie ma sensu i jakieś gimby mnie wyzywają xd.

Avatar Ch4rles

11 czerwca 2017, 10:31

Dlatego powinno się mieć monitory przy ścianie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Fergus

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Młodzi gniewni

Niezniszczalne

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka