Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hulaaa

27 marca 2010, 09:50

co znaczy to Kamof ?
bo tak średnio, więc ocenę dodam potem ;D
ale bekowe ;D

Avatar kubage123

3 maja 2013, 17:20

@hulaaa: kampf nie kamof.kampf

Avatar eah_raven_queen

6 lutego 2015, 20:36

@hulaaa: Mein kampf - Moja walka. Głupia książka Hitlera.

Avatar KayonPL

30 stycznia 2019, 11:58

@eah_raven_queen: Chyba bardziej "Moja Wojna". Napisał ją chyba w więzieniu, napisał w mniej swoje ideały i jak chce żeby wyglądała jego wojna. Chyba coś takiego.

Avatar Truskavvkova

2 lutego 2012, 15:27

Hitler był spoko : O
Fajne miał wąsy : >
A wiecie czy w Polsce można gdzieś ją kupić ? :D

Avatar polandszczalka

21 sierpnia 2018, 14:23

@Truskavvkova: menu lampy jest na liście ksiąg zakazanych czyli de facto posiadając ją kłamiesz prawo

Avatar milski134

19 listopada 2017, 19:23

Adolf hitler mein kampf

Avatar kubage123

14 lutego 2013, 15:02

a strzalka w dol ode mnie

Avatar kubage123

14 lutego 2013, 15:02

truskavvkova czyli podoba ci sie ze przez niego zginelo 40 milionow ludzi? rasistka.

Avatar julis

12 sierpnia 2011, 09:11

kurna... dobrze ,że ja nie miałam xD

Avatar alina___lina2

6 maja 2011, 21:38

OOOO xde

Avatar segnar1

23 listopada 2010, 16:35

dzieci hitlera

Avatar reymysterio

6 kwietnia 2010, 20:55

to bylo do Nekromanta !!!!!

Avatar reymysterio

6 kwietnia 2010, 20:55

ty chyba jakis Pier NIEMIEC fajna lektóra to "Chłpocy z Placu Broni" a nie jakies Gówno pisane przez Adolfa Hitlera w więzieniu pisanie jego krzyza to jest karane wuiecezinie i kara pinieniezna a ty czytasz lektóre pisana przez niego w pierdu zal mi cie jekies z jakies Patologicznej rodziny i to z Czarnobyla

Avatar brzytwa

31 marca 2010, 22:27

poprawka K a a to znaczy moja walka Nekromanta weź się gościu bo mi cie żal i co morze jakkby żył to zrobił byś mu zrobił loda

Avatar paola114

30 marca 2010, 17:45

bez komentarza 1

Avatar Nekromanta

29 marca 2010, 14:55

czytałem to i bardzo fajna

Avatar Orokana

27 marca 2010, 20:55

takie sobie 3/5

Avatar Kabub

27 marca 2010, 19:07

5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Papierowa szkoła posting

Dwa oblicza

Totalnie

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Brawo za czujność!

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka