Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trzeba brać osobną torbę
Przerwa na herbatkę
Znak czasów
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 czerwca 2017, 14:36
10 zł za ruska to i tak za dużo. Powinno się dokładać pieniądze, za zabranie ruskiego dzieciaka.
Odpisz
13 czerwca 2017, 21:24
Ważne że tanie
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:08
xD
Odpisz
11 czerwca 2017, 17:14
Ruskie dziecko -> 10 zł
Kebab -> 10 zł
Przypadek?
Odpisz
12 czerwca 2017, 16:21
@zyl15: kebab kosztuje 7 albo 12
Odpisz
12 czerwca 2017, 16:37
@InsaneFOX13: U mnie standard to 10
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:19
@zyl15: za drogo
Odpisz
12 czerwca 2017, 13:00
Ostatnio zaczyna nam w Rosji hajsu brakować więc sprzedajemy dzieci .
Odpisz
12 czerwca 2017, 14:04
@Kapitalista: jakoś trzeba na chleb zarobić a tu nie dość że zarobisz to jeszcze zmniejszysz wydatki
Odpisz
12 czerwca 2017, 14:14
@Kapitalista: Kto Ci avatar ukradł?
Odpisz
12 czerwca 2017, 14:15
@GalenMarek: Pewnie sprzedał
Odpisz
12 czerwca 2017, 14:16
@Ruski_Pies: Ivan byznesu.
Odpisz
12 czerwca 2017, 14:15
Chciałbym poznać historię tego paragonu...
Odpisz
11 czerwca 2017, 20:24
Może to nazwa jakiegoś ciasta... albo... ciasta...
Odpisz
12 czerwca 2017, 12:36
Właściwie te dziecko może teraz być ciastem.
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2017, 15:17
Cholera, kupiłem za 26.89 zł w pakiecie z panią do towarzystwa prosto z Reichu.
Odpisz
11 czerwca 2017, 15:02
No właśnie. To jest skandal. Cena powinna być kategorycznie niższa.
Odpisz
11 czerwca 2017, 14:13
A niby handel ludźmi zabroniony
Odpisz
11 czerwca 2017, 14:16
Rosjanie to nie ludzie. Rodjanie to coś więcej niż ludzie
Odpisz
11 czerwca 2017, 14:17
@Davido: Powiedziałbym że mniej niż ludzie
Odpisz
11 czerwca 2017, 14:19
@Wampir231: Rosjanie są jak karaluchy. Choćbyś zrzucił na nich całą broń atomową świata, przetrwają. A z radiacji zrobią wódkę.
Odpisz
11 czerwca 2017, 14:20
@Davido: trochę jak polacy
Odpisz
11 czerwca 2017, 14:21
Słowiańska rodzina
Ale ruskie są zachartowane na Czarnobyli
Odpisz
11 czerwca 2017, 14:22
@Davido: a polacy czekaniem w przychodni
Odpisz
11 czerwca 2017, 14:24
,,Czas leczy rany" - Motto NFZ
Odpisz
11 czerwca 2017, 14:32
@Davido: mam pomysł na obrazek którego i tak nie zrealizuje
Odpisz
11 czerwca 2017, 14:51
@Davido: Rodianie?
Odpisz
11 czerwca 2017, 14:58
@Zygarde: Nie
Odpisz
11 czerwca 2017, 14:19
dyche za dziecko... biere!
Odpisz