Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Zicher

24 czerwca 2017, 14:36

10 zł za ruska to i tak za dużo. Powinno się dokładać pieniądze, za zabranie ruskiego dzieciaka.

Avatar TGGThatGameGuy

13 czerwca 2017, 21:24

Ważne że tanie

Avatar jan_0802

13 czerwca 2017, 16:08

xD

Avatar zyl15

11 czerwca 2017, 17:14

Ruskie dziecko -> 10 zł
Kebab -> 10 zł

Przypadek?

Avatar InsaneFOX13

12 czerwca 2017, 16:21

@zyl15: kebab kosztuje 7 albo 12

Avatar zyl15

12 czerwca 2017, 16:37

@InsaneFOX13: U mnie standard to 10

Avatar InsaneFOX13

12 czerwca 2017, 20:19

@zyl15: za drogo

Avatar Kapitalista

12 czerwca 2017, 13:00

Ostatnio zaczyna nam w Rosji hajsu brakować więc sprzedajemy dzieci .

Avatar Polalak

12 czerwca 2017, 14:04

@Kapitalista: jakoś trzeba na chleb zarobić a tu nie dość że zarobisz to jeszcze zmniejszysz wydatki

Avatar GalenMarek

12 czerwca 2017, 14:14

@Kapitalista: Kto Ci avatar ukradł?

Avatar Ruski_Pies

12 czerwca 2017, 14:15

@GalenMarek: Pewnie sprzedał

Avatar GalenMarek

12 czerwca 2017, 14:16

@Ruski_Pies: Ivan byznesu.

Avatar GalenMarek

12 czerwca 2017, 14:15

Chciałbym poznać historię tego paragonu...

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2017, 20:24

Może to nazwa jakiegoś ciasta... albo... ciasta...

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2017, 12:36

Właściwie te dziecko może teraz być ciastem.

Avatar GooseApocalypsE

Edytowano - 11 czerwca 2017, 15:17

Cholera, kupiłem za 26.89 zł w pakiecie z panią do towarzystwa prosto z Reichu.

Avatar Znajomy22

11 czerwca 2017, 15:02

No właśnie. To jest skandal. Cena powinna być kategorycznie niższa.

Avatar
Suchotnik

11 czerwca 2017, 14:13

A niby handel ludźmi zabroniony

Avatar Davido

11 czerwca 2017, 14:16

Rosjanie to nie ludzie. Rodjanie to coś więcej niż ludzie

Avatar Wampir231

11 czerwca 2017, 14:17

@Davido: Powiedziałbym że mniej niż ludzie

Avatar Davido

11 czerwca 2017, 14:19

@Wampir231: Rosjanie są jak karaluchy. Choćbyś zrzucił na nich całą broń atomową świata, przetrwają. A z radiacji zrobią wódkę.

Avatar
iqhawe

11 czerwca 2017, 14:20

@Davido: trochę jak polacy

Avatar Davido

11 czerwca 2017, 14:21

Słowiańska rodzina
Ale ruskie są zachartowane na Czarnobyli

Avatar
iqhawe

11 czerwca 2017, 14:22

@Davido: a polacy czekaniem w przychodni

Avatar Davido

11 czerwca 2017, 14:24

,,Czas leczy rany" - Motto NFZ

Avatar
iqhawe

11 czerwca 2017, 14:32

@Davido: mam pomysł na obrazek którego i tak nie zrealizuje

Avatar Zygarde

11 czerwca 2017, 14:51

@Davido: Rodianie?

Avatar Davido

11 czerwca 2017, 14:58

@Zygarde: Nie

Avatar LubieTostyPL

11 czerwca 2017, 14:19

dyche za dziecko... biere!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar benben7
Dodane przez: benben7

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Trzeba brać osobną torbę

Przerwa na herbatkę

Znak czasów

Lekko nie będzie

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka