Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zdeklasowani znowu
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 maja 2024, 14:57
Paredolia to nie choroba, wszyscy to mamy
Odpisz
27 marca 2022, 15:27
Jak ktoś tego nie widzi to cierpi na brak wyobraźni...
Odpisz
21 lipca 2018, 12:25
Każdy to widzi XD
Odpisz
8 kwietnia 2018, 21:09
Ja to chyba mam '-'
Odpisz
21 czerwca 2017, 12:25
Ja u siebie na płytkach w łazience widzę modlące się małe dziecko
Odpisz
21 czerwca 2017, 12:43
@RpLay: A ja w swojej demoniczne twarze
Odpisz
21 czerwca 2017, 12:49
@Kolofgen21: Ja swastykę
.-.
Odpisz
21 czerwca 2017, 12:51
@RpLay: A ja w piwnicy i się nie chwalę.
Odpisz
21 czerwca 2017, 12:55
@RpLay: A w mojej jest antropomorficzny szczur porywający antropomorficzną myszę (napisałam myszę a nie mysz, by podkreślić antropomorfizację tej myszy)
Odpisz
21 czerwca 2017, 14:44
@RpLay: Ja takie uciekające zwierze typu gazela jak z rysunków jaskiniowców
Odpisz
21 czerwca 2017, 15:06
@Myszkapl:
Odpisz
21 czerwca 2017, 16:16
@Myszkapl: Czemu wysyłasz zdjęciearsa a obok rysunek jakiś myszek?
Odpisz
21 czerwca 2017, 16:19
Wcięło Ci M?
Odpisz
21 czerwca 2017, 22:24
@Myszkapl: Tak
Odpisz
24 listopada 2017, 15:44
@RpLay: Ja widzę w moich płytkach twarz kobiety...
Odpisz
21 czerwca 2017, 18:32
Ja czasami na płytach wiórowych widzę twarz trumpa.
Odpisz
21 czerwca 2017, 15:13
ja od 6 lat zamiast plamy na schodach w szkole widzę królika ._.
Odpisz
21 czerwca 2017, 15:14
@daglasio: podstawówka? .-.
Odpisz
21 czerwca 2017, 16:25
@LanTuFri123: tak
Odpisz
21 czerwca 2017, 15:40
Mam to xD :D
Odpisz
21 czerwca 2017, 15:11
to 6 dziwnie wygląda hyhyhy...
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2017, 14:34
Kiedyś w moim kościele na ścianie tuż przy samej podłodze, była plama, ot zwyczajna plama, ale ja w niej widziałam twarz Maryji chyba.
Odpisz
21 czerwca 2017, 13:52
Je**ny, pewnie to on robił animacje do (animowanej) Pięknej i Bestii...
Odpisz
11 czerwca 2017, 14:43
Nie wiem czy można nazwać chorobą coś co ma prawie cała ludzkość...
Odpisz
11 czerwca 2017, 14:48
Nasze mózgi są stworzone do rozpoznawania twarzy (oczywiście nie tylko do tego, ale jest to jedna z ważniejszych funkcji)
Odpisz
11 czerwca 2017, 14:48
to czemu jest napisane że autor cierpi, lol
Odpisz
11 czerwca 2017, 14:53
No właśnie. To tak jak chorobą by nazwać to że nam staje na widok samo wiesz czego
Odpisz
21 czerwca 2017, 13:38
@benben7: Najpewniej po prostu on ma wzmocniony ten "zmysł"
Odpisz
21 czerwca 2017, 13:13
Ale pareidolia nie jest chorobą, tylko zwykłym zjawiskiem. Jak deja vu. Nie da się na nią cierpieć.
Odpisz
21 czerwca 2017, 12:56
Od kiedy kreatywność to choroba?
Odpisz
21 czerwca 2017, 12:07
Ta choroba nazywa się wyobraźnia i posiada ją każdy człowiek.
Odpisz
21 czerwca 2017, 12:14
@Nanook: Epidemia.
Odpisz