Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Abalella

14 marca 2018, 11:40

Woooooooo, już się bałam że tylko ja na tym świecie jadam archaiczne pryncypały zapychu. Dzięki za uświadomkę internecie

Avatar NightFox

12 czerwca 2017, 22:02

Wiecie co jest dobre?
Shake lodowy z pokruszonymi pryncypałkami.
Mogłabym pić cały dzień
Tylko że słomka się zapycha w ch*j

Avatar szczerbatek12

18 czerwca 2017, 17:19

@NightFox: tego sie nie pije to sie wpi***ala

Avatar Bartekkk24

13 czerwca 2017, 15:55

kur*a pryncypałki moje ulubione lol xd

Avatar Crln_7

13 czerwca 2017, 10:13

Oby dwa ch*jowe, ale wybieram pryncypały x)

Avatar Pan_Tajemnica

12 czerwca 2017, 22:46

Pryncypałki najlepsze

Avatar painrix

12 czerwca 2017, 20:45

no ku*wa pryncypałki <3

Avatar LukeSkywalkerrr

12 czerwca 2017, 21:52

@painrix: aa! też je uwielbiam! chociaż wersja kokosowa jest również dobra

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2017, 05:15

jakaś moda na te ciastka się zaczęła?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Kacprrr

Edytowano - 12 czerwca 2017, 21:34

albo ktoś kupił w biedrze po raz pierwszy i takie "okurde, a se mema z tego je**e XDDD"
edit: piszę ktoś bo nie wiem kto wrzucil (apka)

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2017, 21:45

@Kacprrr: też nie wiem kto wrzucił, no ale te ciastka to i tak nie nowość..

Avatar Mafionek

12 czerwca 2017, 19:26

Mem z Jbzd...

Avatar kokosek112

12 czerwca 2017, 21:06

@Mafionek: przestań to wszędzi pisać, przecież wiadomo, że jakieś 30% memów jest robione przez jejaków/jejowiczów reszta to import z zagranicy razem + tłumaczenia.

Avatar DiKarpio

Edytowano - 12 czerwca 2017, 22:13

@Mafionek: użytkownik z jbzd... przecież tam też są memy z jeja itd.

Avatar Broski

12 czerwca 2017, 20:37

Kurde no, żeś mi drogi autorze smaka narobił.

Avatar Wojgalazka

12 czerwca 2017, 20:22

tru

Avatar Ingvar

12 czerwca 2017, 19:32

Kisnę xD
I słoik (_) _

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2017, 19:59

Avatar Domijeja

12 czerwca 2017, 19:45

Nigdy nie jadłam pryncypałków
|_______| <------Pudełko na pryncypałki

Avatar bezlada

12 czerwca 2017, 11:19

Maślane lepsze.

[______]

Avatar FilthiestEmu

12 czerwca 2017, 19:36

@bezlada: Tylko owsiane

Avatar Isgaroth

Edytowano - 12 czerwca 2017, 19:05

Pie**ol pryncypałki, jedz prince polo.

Avatar Fabrizer420

12 czerwca 2017, 17:52

o ku*wa jak ja przaja pryncypałki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Buras
Dodane przez: Buras

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Fajnie że odpowiedzieli

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Szybki jak błyskawica

Nie są aż takie pyszne

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka