Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nieuczciwa ocena
Phi!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 czerwca 2017, 16:46
ja (1gim) ja do cioci zbierać maliny, bo zbieram na kompa od roku (2k700)
Odpisz
12 czerwca 2017, 17:36
@kokosek112: Nad jakimi komponentami myślisz do tego komputera?
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:41
@Neronixu: oh fuk nie pamiętam ale ogólnie 8gb ramu i5
oraz karta 1gb tak żeby wiesiek poszedł
Odpisz
13 czerwca 2017, 15:30
@kokosek112: Za 2700zł można taki cudowny komputer złożyć a karta graficzna ma mieć tylko 1gb pamięci? xD
Odpisz
31 grudnia 2017, 12:57
@Neronixu: I jak?
Odpisz
31 grudnia 2017, 15:01
@Polski_Kisiel: dopiero na nowy rok :/
Odpisz
31 grudnia 2017, 15:06
@kokosek112: Pochwal się podzespołami ;)
Odpisz
1 stycznia 2018, 11:17
@Polski_Kisiel: jeszcze co do podzespołów to pewności ni ma, ale będzie to coś około i5-4460k i GTX 1050TI 6GB 2x 4GB ram
Odpisz
1 stycznia 2018, 15:25
@kokosek112: Czekaj... Co? Nie bierz takiego czegoś. Jeśli będziesz chciał rozbudowywać taki zestaw, to będziesz musiał zmienić płytę główną i ram.
Odpisz
1 stycznia 2018, 16:39
@Polski_Kisiel: do grania nie potrzeba dużo ram'u, a nie zamierzam streamować.
Odpisz
1 stycznia 2018, 16:59
@kokosek112: Patrzę po procesorze. 8 gb ramu na dzisiaj jest idealny. Procesor starej generacji. Jak mi powiesz, że chciałeś nowy kupić, to się poddam....
Odpisz
2 stycznia 2018, 07:40
@Polski_Kisiel: i5-4460k Kabylake
Odpisz
2 stycznia 2018, 07:46
@kokosek112: Co? 4 gen kaby lake?
Odpisz
2 stycznia 2018, 14:47
@Polski_Kisiel: stary, ja sie na tym aż tak nie znam, jeślibyłbyś w stanie złożyć mi PC w granicach 2700zł to byłbym wdzięczny, raczej celowałbym w nowe części.
Odpisz
12 czerwca 2017, 16:52
Poprawka ;_;
Odpisz
12 czerwca 2017, 13:54
A propos...
Oddam duszę/ sprzedam ciało/ obale komune za pensje minimalną ;_;
Odpisz
12 czerwca 2017, 16:44
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: interesuje mnie to 2gie a @lorax12: pewnie weźmie 1
Odpisz
12 czerwca 2017, 16:13
nie musisz nic płacić
Odpisz
12 czerwca 2017, 14:58
Ja miesiąc odpoczywam na majorce a drugi jade pracować w anglii w coffeshopie. Czekam na was moje funciki <3
Odpisz
12 czerwca 2017, 14:26
A ja stwierdziłem że yerbać to, może za rok coś zrobię, bo wolę korzystać z wakacji.
Odpisz