Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ładne rzeczy
To będzie bolało
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2013, 07:08
26 komentarzy nie wnoszących nic do tematu? Ja bym pousuwał.
Odpisz
22 kwietnia 2014, 17:02
@shark2199: Twój nic nie wnosi _-_
Odpisz
21 czerwca 2014, 20:29
@qbadrewnik: eeeeeeeeeeeeeee no nie gadaj wiem że ta ilustracja jest Mega FAJNA.;)
Odpisz
29 czerwca 2014, 19:01
@olica11111: Wcaale nieee!
Odpisz
9 marca 2013, 22:51
Prawda :'(
Odpisz
9 marca 2013, 19:09
ej to wkońcu gdzie auta jeżdzą po lewej stronie! w angli czy ameryce?
Odpisz
9 marca 2013, 19:14
@saskacz: w anglii
Odpisz
9 marca 2013, 19:15
@NatkaHello07: spoko :D
Odpisz
9 marca 2013, 19:19
@saskacz: no mam nadzieję, że spoko.
Odpisz
9 marca 2013, 19:21
@NatkaHello07: poprostu zawsze jak widze amerykańskie filmy to widze jak z lewej jadą!
Odpisz
9 marca 2013, 19:22
@saskacz: a to nie wiem, nie wiem
Odpisz
9 marca 2013, 19:23
@NatkaHello07: heh....teraz wiem że anglia- lewa strona, ameryka- prawa
Odpisz
9 marca 2013, 19:24
@saskacz: no to dobrze, jeszcze rozpoznajesz strony
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2013, 19:26
@NatkaHello07: ja rozpoznaje.....ty rozpoznajesz....90% ludzi rozpoznaje :D a 10% to dzieci(te mniejsze np, 5 lat)
Odpisz
9 marca 2013, 19:28
@saskacz: hmm chyba że masz dysleksje lub jesteś anaalfabetą czy jakoś tak
Odpisz
9 marca 2013, 19:29
@NatkaHello07: nie jestem :D
Odpisz
9 marca 2013, 19:30
@saskacz: no wiem, ale kto wie kto to jest.
Odpisz
9 marca 2013, 19:34
@saskacz: obraźiłeś się?
Odpisz
9 marca 2013, 19:36
@NatkaHello07: nie :D nie obraziłem :D
Odpisz
9 marca 2013, 19:36
@saskacz: zaproś mnie do znajomych. fajnie sie z tobą rozmawia
Odpisz
9 marca 2013, 19:37
@NatkaHello07: przecież na jeja nie da sie miec znajomych -_-
Odpisz
9 marca 2013, 19:38
@saskacz: a ha, racja
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2013, 19:39
@NatkaHello07: ale jak chcesz możesz przyjść do mojej grupy :D tylko musisz coś wiedzieć o PnP
PS.
Pora na Przygode
PnP to jej skrót
Odpisz
9 marca 2013, 19:40
@saskacz: a ha jedno pytanie co to PnP? XD
Odpisz
9 marca 2013, 19:41
@NatkaHello07: Pora Na Przygode :D
Odpisz
9 marca 2013, 19:41
@saskacz: a to kocham ten serial
Odpisz
9 marca 2013, 19:43
@NatkaHello07: to dalej jak chcesz coś pisać to na moim profilu -_-
Odpisz
9 marca 2013, 19:43
@saskacz: jak sie zapisać do grupy?
Odpisz
9 marca 2013, 19:44
@NatkaHello07: na profilu moim ci napisze :D
Odpisz
9 marca 2013, 19:46
@saskacz: ok napisalam w komentarzarz na profilu - siema to ja
Odpisz
9 marca 2013, 20:50
@saskacz: Ładny spamik Ci wyszedł. Moja szkoła!
Odpisz
9 marca 2013, 20:52
@chupacabra001: zobacz na jej profil....dopiero zaczyna sie uczyć.....<facepalm> a jaki spam......chyba do niej nie bede pisać :D
Odpisz
9 marca 2013, 19:31
@NatkaHello07sorry to bez sensu
Odpisz
7 marca 2013, 17:40
z tego co pamiętam to oryginalnie zamiast Polski była tam Rosja. Ale i tak prawda :P
Odpisz