Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar amekninja555

7 marca 2013, 13:52

Chcę być gruszką!

Avatar Takita6

7 marca 2013, 16:43

@amekninja555: a ja sosną ;P

Avatar nwmniemampomyslu

5 lipca 2019, 22:02

@amekninja555: a ja dziadkiem wierzbą

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2013, 11:51

...które potem zetną.

Avatar Oliwixd

7 marca 2013, 12:24

Przynajmniej nie zgnijesz- będziesz papierem, lub palącym się drewnem.

Avatar Kosmita123

7 marca 2013, 12:28

@Oliwixd: a co jak zrobią z ciebie papier toaletowy ?

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2013, 14:13

@Kosmita123: To módl się, żeby było 1, a nie 2 (wiesz o co mi chodzi?)

Avatar chupacabra001

Edytowano - 7 marca 2013, 18:47

@Kosmita123: Będziesz dosłownie gówniarzem. :-)
Swoją drogą, zrobimy wreszcie pożytek z naszych polityków. :-)

Avatar Pikachu

7 marca 2013, 20:46

@chupacabra001: Żeby i z tlenu nas okradali? :P

Avatar chupacabra001

7 marca 2013, 20:55

@Pikachu: Kurna, fakt... :-)

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2013, 10:36

@Kosmita123: popieram

Avatar olka12544

Edytowano - 14 października 2013, 18:19

a jak cie zetną to zostanies czymś pożytecznym np.kartką papieru na którejś ktoś napisze list miłosny, narysuje piękny rysunek itp.

Avatar olka12544

14 października 2013, 18:21

@Pikachu: drzewa robią tlen więc pożytek by był

Avatar Zofik134

14 marca 2013, 22:44

Chcę być czereśnią! :D

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2013, 15:43

Po śmierci będzie nam wszystko jedno, czy zrobią z nas srajtaśmę, czy nas zetną. :P

Avatar narodowiec

7 marca 2013, 15:42

patola...

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2013, 13:48

Zetną cię i zrobią z ciebie trumnę :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Nigdy na to nie wpadną

Tymi się chodzi

Pozdrawiam świetliki

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka