Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie idź!
Powodzenia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Dobrze czasem się oderwać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2018, 17:40
Ee to chyba z technikum, to raczej ciężko z wpie**olem
Odpisz
10 lipca 2017, 14:05
Dupa boli od samego patrzenia...
Odpisz
13 czerwca 2017, 21:38
Da się w ogóle z takimi ocenami zdać, czy to fejk?
Odpisz
13 czerwca 2017, 21:58
@kaliope: myślę że to fejk, a z takimi ocenami nie ma opcji zdania
Odpisz
14 czerwca 2017, 22:26
@kaliope: To zdjęcie może być prawdziwe, a człowiek po prostu nie dostał promocji do następnej klasy :"]
Odpisz
13 czerwca 2017, 15:25
u mnie dwaj nie zdają bo mają z 14/20 przedmiotów je**ne niedostateczne
Odpisz
14 czerwca 2017, 16:15
@NitroNinja: wystarczy z jednego by nie zdać
Odpisz
14 czerwca 2017, 17:43
@Miguelp: ale wciąż trzeba mieć talent by z tylu nie zdać
Odpisz
14 czerwca 2017, 21:42
@NitroNinja: fakt
Odpisz
13 czerwca 2017, 18:21
Oceny godne świadectwa z paskiem
Odpisz
13 czerwca 2017, 22:59
@OrtograficznyPies: A cóż to za ładne buty?
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2017, 07:29
@DIGIMKE: to nie jego zdjęcie... łatwo poznać po watermarku srejka
Odpisz
14 czerwca 2017, 08:58
@BOSS111: NO SHIT SHERLOCK
Odpisz
14 czerwca 2017, 19:19
@OrtograficznyPies: -_-
Odpisz
13 czerwca 2017, 13:36
Nie rozumiem ludzi, którzy mają na koniec 1 z religii lub z WF.
Odpisz
13 czerwca 2017, 13:56
@Znajomy22: u mnie są osoby co mają 1 z plastyki
Odpisz
13 czerwca 2017, 15:03
@Nilciaxd: Z plastyki wystarczy nie oddawać prac, więc nic trudnego.
Odpisz
13 czerwca 2017, 15:14
@Znajomy22: Za frekwencję.
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2017, 15:29
@damian2500: Za frekwencję jest nieklasyfikowanie, a nie niedostateczny.
Odpisz
13 czerwca 2017, 15:38
U mnie nkl=ndst
Odpisz
13 czerwca 2017, 15:40
@Znajomy22: ja nigdy nie ćwiczę na wf ale i tak mam pozytywną ocenę z wf
Odpisz
13 czerwca 2017, 15:58
@Znajomy22: u mnie 3 osoby w klasie mialy zagrozenia z religii tylko dlatego bo ksiadz ich nie lubial
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:01
@Nilciaxd: Mój nauczyciel raz oskarżył mnie o to "że specjalnie tak ch*jowo rysuję" więc...
Odpisz
13 czerwca 2017, 18:47
@Znajomy22: Heh, ja mam 6 z wf-u bez chodzenia na żadne zawody ;-; pan ostatnio powiedział, że mam talent więc mi postawi celujący ;-; PS. Nie było wizyt w kantorku...
Odpisz
13 czerwca 2017, 19:04
@Milkyway: LUBIAŁ
Odpisz
13 czerwca 2017, 19:18
U mnie nie oddają prac i 6 z dupy dostają
Odpisz
13 czerwca 2017, 19:47
@Znajomy22: Chyba że jesteś dupa z WF-u, nie nosisz stroju i nie ćwiczysz, albo ćwiczysz raz na ruski rok... :')
Odpisz
13 czerwca 2017, 19:47
@Znajomy22: U mnie w klasie 15 osób ma zagrożenie z religi. Włącznie ze mną xD
Odpisz
14 czerwca 2017, 00:52
Ja mam ledwo 2 bo nic na lekcje nie przynosiłem
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2017, 12:40
@Znajomy22: chym.. Jak mozna miec 1 z religii? Opowiem, wam jedną sytuacje którą odwalił mój koleszka to sie domyślicie jak wyglądał cały rok...
Zaczol śpiewać wchodząc do klasy piosenkę mojego ulubionego zespołu na całe gardło : "boli łeb i dzień mi umyka tuż przed mym nosem trzaskają drzwi. Mój Bóg zły, nie mówi, o nic nie pyta, sam nie wierzy w nic."
Pani : "WYJDŹ"
Więc zazwyczaj miałam z kim stać za drzwiami i śpiewać punkowe/metalowe piosenki xd ale opłacało sie bo jak raz śpiewaliśmy "idzie wojna, idzie wojna, idzie krwawa rzeź!" okazało się że nauczyciele historii uwielbiają zespół "sikiera" ^^ (ps ja nie chodze na religie wiec nie mam 1 xD )
Odpisz
14 czerwca 2017, 16:11
@Attero: nauczyciel nie ma prawa cie oceniać po tym czy jesteś dupa czy nie
Odpisz
14 czerwca 2017, 17:08
@Miguelp: A czy nie o to chodzi w systemie ocen ogólnie?
Odpisz
14 czerwca 2017, 17:17
@DIGIMKE: nie z wf
Odpisz
14 czerwca 2017, 01:50
Pokazałbym wam moje stare świadectwo z 3 technikum. Jeszcze lepsze niż to :D
Odpisz
13 czerwca 2017, 19:04
Opowiem wam kawał dot. tego obrazka
Jasiu wrócił z zakończenia roku szkolnego smutny.
Tata się go pyta dlaczego jest w złym humorze.
Jasio mówi: Spóźniłem się na koniec roku i zostało mi tylko najgorsze świadectwo.
Odpisz
13 czerwca 2017, 18:16
nie mógł się wypisać z religii żeby uniknąć jedynki? U mnie kilka osób tak zrobiło
Odpisz
13 czerwca 2017, 18:04
Było w tamtym roku
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2017, 15:28
Czy jak się ma 1 z WFu na koniec roku, albo na przykład z religii to się:
a) pisze z tych przedmiotów egzamin komisyjny?
b) nie zdaję się do nastepnej klasy?
c) nikt nie przejmuje się jedynkami z takich przedmiotów i przechodzisz dalej?
bo ja nie wiem w sumie
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:02
@Lumaq: Mój pan od religii mówił, że religii się nie poprawia - ndst = nie zdajesz.
A z WF można poprawiać w sierpniu. .-.
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:40
@Lumaq: ja miałem z techniki to na lekcji napisałem coś pismem technicznym i zdałem
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:03
Byo.
Odpisz
13 czerwca 2017, 15:26
Możecie wierzyć lub nie ale w mojej klasie jest typek ze średnią 1.86. Niezła beka była bo pani czytała średnią każdego na głos.
Odpisz
13 czerwca 2017, 15:32
ehhh dziecko wielu rzeczy jeszcze nie wiesz
Odpisz
13 czerwca 2017, 15:56
@TheBigBC: Np tego, że osoby ze średnią zbliżoną do twojego 1.92 wyrosną na życiowe porażki, które będą żerowały na swoich rodzicach do czasu aż Ci nie wykitują z zajmowania się darmozjadem, który nie będzie później umiał wypełnić wniosku o zasiłek. Ale co ja tam wiem, ty masz 16 lat i znasz życie wystarczająco dobrze
Odpisz
13 czerwca 2017, 15:57
@TheBigBC: No tak 3 gim to znasz się na życiu
Odpisz
13 czerwca 2017, 13:53
technologia mechaniczna - dopuszczający
Odpisz
13 czerwca 2017, 15:55
Zaginiony bratanek MacGyvera
Odpisz
13 czerwca 2017, 15:31
Lol moja średnia to 1.92, przechodzę. ogółem jestem lubiany w szkole, mam przyjaciół i zar*chałem 2 dziewczyny w tym roku (3 gim). A wy dzieciaczki cebulaczki z jeja, gorączkujecie się średnią 3.00 :).
Here comes tha red arrows...
Here comes tha red arrows...
'Ka ching!'
Arrows, Arrows, Arrows, Arrows, Arrows...
He he he.
Bad memes, Bad memes.
Odpisz
13 czerwca 2017, 15:36
@TheBigBC: 'Zar*chałeś' dwie dziewczyny, jesteś w trzeciej gimnazjum.
Aha.
Odpisz
13 czerwca 2017, 15:37
@TheBigBC: Nie no, współczuję ku*wa...
Odpisz
13 czerwca 2017, 15:38
Here comes tha first red arrow, from autistic kid... 🎵
Odpisz
13 czerwca 2017, 15:39
@Victory356: pisz dalej dam ci więcej strzałek w górę
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2017, 15:43
@TheBigBC: Nazywanie kogoś kto da ci czerwoną strzałkę dzieckiem z autyzmem...
Najs.
Odpisz
13 czerwca 2017, 15:54
@TheBigBC: Ten nick, ten komentarz...Debil czy troll? Albo oba+kompleksy
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2017, 15:54
@TheBigBC: te dzieciaczki ze średnią 3.00 i więcej coś osiągną w życiu,a ty będziesz siedział ciągle na garnuszku rodziców,który się pewnego dnia skończy.Jak chcesz tak żyć to ok,ale pomyśl o konsekwencjach.
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:00
@TheBigBC: Od razu widać, że bait.
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:02
@Lacoste: Nie jestem trollem.
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:03
@Lacoste: jestem hobbite
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:04
@TheBigBC: Hobbite KU*WA SŁYSZYCIE DZIEDZI?
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:09
@TheBigBC: Czyli troll, w sumie nawet niezły bo podku*wiłeś sporo ludzi i się na to nabrałem lel
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2017, 16:12
.
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:13
@Lacoste: nudziło mi się.
pobiłem swój rekord nabranych ludzi na jeja
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:14
@TheBigBC: Jezu jaka patologia.
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:15
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:16
@TheBigBC: Serio?Już miałem cie wyzywać.
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:17
@TheBigBC: idę srać elo
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2017, 16:31
@TheBigBC: Kolejny troll?
Wiemy, że tak naprawdę idziesz szczać.
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:52
Rypok królu ty też się dałeś nabrać!
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:55
@TheBigBC: Nie jestem królem.
Jestem debilem.
Nabieram się na wszystko, poszukaj w losowych jeśli nie wierzysz (::
Odpisz
13 czerwca 2017, 17:45
nie jestes debilem jestes inteligentny wszystko bedzie dobrze
Odpisz
13 czerwca 2017, 18:31
@Jeraszko: dokładnie
Odpisz
13 czerwca 2017, 18:33
@TheBigBC: a i jeszcze jedno powtarzałem 1 gim 5 razy bo zgw*łciłem dyrektorkę.
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2017, 18:35
@Jeraszko: Mam średnią 2(z groszami) ._.
Odpisz
13 czerwca 2017, 18:41
ehh oceny nie idą z inteligencją ja sam mam 2,9 a nie jestem takim kołkiem b8 dobrze mi wyszedł
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2017, 18:44
@TheBigBC: Pisaueź rze marz 1.92!1!1!1!1!1!1!1!1!
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2017, 18:47
WRZyZdGo dzO dam NabIzaŁem ByO KuAmsTweM!!!111 drollem i b8em
Odpisz
13 czerwca 2017, 21:29
@TheBigBC: ... Średnia 2.9 nie no wysoka
Odpisz
14 czerwca 2017, 09:06
@Memoznawca: nie chwalę się ciulu a po za tym dałeś się złapać na mojego b8a ;)
Odpisz
14 czerwca 2017, 15:09
@TheBigBC: może i bait ale czemu od razu ciulu?
Odpisz
14 czerwca 2017, 15:57
@Memoznawca: Bo tak.
Odpisz
14 czerwca 2017, 18:23
prawda rypok propsy dla ciebie.
Odpisz