Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzykrotny T
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 czerwca 2017, 11:46
Pytanie, na cholerę czekali 7 lat jak jacyś idioci.
Odpisz
14 czerwca 2017, 12:12
@EmielRegis: Bo tak wymaga religia którą wyznają?
Odpisz
14 czerwca 2017, 12:14
@Dark123456: Dlaczego się ożenili dopiero po 7 latach?
Odpisz
14 czerwca 2017, 12:19
@Dark123456: No dobra niech im będzie, jesli tak wymaga ich religia, co nie zmienia faktu, że dla mnie jest to bardzo debilne.
Odpisz
14 czerwca 2017, 12:42
@EmielRegis: Racja, 14 lat to minimum.
Odpisz
14 czerwca 2017, 14:03
@EmielRegis: Wiesz chcieli się poznać itp niektórzy ludzie chcą się ocenić tylko raz i być szczęśliwi w tym związku więc chcą się lepiej poznać itp
Odpisz
Edytowano - 15 czerwca 2017, 08:39
@EmielRegis: Bo niektóre kobiety chcą zachować czystość, wiesz - seks dopiero po ślubie bla bla bla
Odpisz
15 czerwca 2017, 08:41
@Jumper112: I dobrze
Odpisz
15 czerwca 2017, 08:42
@lorax12: Wow lorax nie spodziewałem się tu cb
Odpisz
15 czerwca 2017, 08:48
@gotigwolf: :)
Odpisz
15 czerwca 2017, 09:41
@lorax12: ^^
Odpisz
15 czerwca 2017, 10:02
@gotigwolf: :3
Odpisz
15 czerwca 2017, 10:34
@lorax12: >\\\<
Odpisz
15 czerwca 2017, 10:40
@EmielRegis: Zgadzam się. Po wszystkim może się okazać, że jego strzelba jest krótko-lufowa, a ona jest fanką hardkorowego BDSM.
Odpisz
15 czerwca 2017, 10:41
@gulasz88: xd coś w ten deseń
Odpisz
15 czerwca 2017, 11:33
@Dark123456: Nie wiem czemu dostajesz strzałki w dół, chyba gimboteiści się obudzili którym nie podoba się, że ktoś może wierzyć w Boga.
Odpisz
15 czerwca 2017, 12:27
@EmielRegis: Może po prostu mają świadomość że seks to nie zabawa i nie można tego robić z byle kim...
Odpisz
15 czerwca 2017, 12:31
@wiking101: gimboteiści xd takie tru
Odpisz
15 czerwca 2017, 12:32
@gotigwolf: #^-^#
Odpisz
15 czerwca 2017, 12:33
@wiking101: gimboateiści*
Odpisz
15 czerwca 2017, 12:50
@lorax12: xd
Odpisz
15 czerwca 2017, 13:23
@gotigwolf: Normalnie jak jakaś qrna forma ascetyzmu
bez sensu
Odpisz
15 czerwca 2017, 14:24
@Stiga: co jest bez sensu w ascezie?
Odpisz
15 czerwca 2017, 20:33
@gotigwolf: Noale 7 lat w narzeczeństwie... Skoro postanowili się pobrać, to raczej już się dobrze znali.
Odpisz
15 czerwca 2017, 22:51
Myślę że byli 7 lat w związku nie jako narzeczeni
Odpisz
16 czerwca 2017, 01:46
@Izuchna: To i tak trochę długo, bo jeśli jest się człowiekiem "ale siebie dam po ślubie" (że tak zacytuję piosenkę), który - jak założył ktoś powyżej - pierw chce się dobrze poznać, to raczej nie jest się w związku, zanim się dobrze nie pozna, a skoro już się dobrze poznali, to znaczy, że czekali jeszcze kilka lat. 7 lat to kawał czasu! Większość naprawdę dobrych znajomych (których zdążyłam poznać dogłębnie) znam krócej.
Odpisz
16 czerwca 2017, 08:39
Zależy jak na to spojrzeć. Nie znamy wieku pary. Co jeśli jak się poznali i byli razem mieli po 15 lat? To już nie wydaje się tak długo
Odpisz
16 czerwca 2017, 12:21
ciekawe na ile ich znasz...
Odpisz
15 czerwca 2017, 15:48
da mu raz a pozniej znowu 7 lat celibatu
Odpisz
15 czerwca 2017, 08:52
byo
Odpisz
14 czerwca 2017, 16:34
Było.
Odpisz
14 czerwca 2017, 11:42
Było
Odpisz
14 czerwca 2017, 11:26
byo
Odpisz