Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lizbett570

25 czerwca 2017, 15:17

A mem ma 4,52 *-*

Avatar krasnykrasnoludek

10 lutego 2018, 21:04

@Lizbett570: Teraz perfekcyjnie

Avatar seba745

24 czerwca 2017, 19:10

Kidy się cieszysz jak masz coś lepszego od 3 a gościu z twojej klasy ma średnią 5.67 i 2 rok z rzędu dostaje do ręki stypendium 5000zł

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar seba745

25 czerwca 2017, 14:08

@baarts: nie widziałem w tym roku ani jednej

Avatar baarts

26 czerwca 2017, 16:36

@seba745: Ja widziałem dużo chrząszczy, sku*wysyny latają koło głowy nie wiadomo po co, lecą i rozbijają się o ciało.

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2017, 19:01

Czy tylko moja szkoła jest jakaś poje**na, że ocena końcowa nie jest wystawiana na podstawie średniej ocen?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar booktosaurus

25 czerwca 2017, 13:27

no i tak to wlasnie dziala, co mam ogarnac lol

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2017, 14:05

@booktosaurus: To, że komputer licząc średnią potraktuje oba te sprawdziany jednakowo, a nauczyciel niekoniecznie tego chce.

Avatar booktosaurus

25 czerwca 2017, 11:19

co oni sa, w czwartej klasie, ze 4,51?

Avatar Maweri

25 czerwca 2017, 04:28

Ale nauczyciel mu zaokrągla
(Tu proszę wstawić jakiś ładny, pasujący obrazek)

Avatar SCP_173

24 czerwca 2017, 18:21

ale 4,5 zaokrągla się w góre do 5

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2017, 18:37

@SCP_173: Fajnie że ja od 4 podbazy miałem 5 od 4.76

Avatar SCP_173

24 czerwca 2017, 20:21

sami na matematyce uczyli: 4,4(4) zaokronkla sie w dol a 4,444444444444444444444444444445 juz w gore

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2017, 22:34

@SCP_173: Czemu niby 4,45 ma iśc w góre jak jest bliżej 4?
No i f
dodam że szkoła nie słucha się matematyki żeby nie było za łatwo

Avatar SCP_173

25 czerwca 2017, 03:33

4.45 do 4.5 do 5 (ja oczywiscie moge zle pamietac jak tak to przepraszam ostatnio uzywalem tego kilka lat temu)

Avatar silvermanpl21

24 czerwca 2017, 22:12

ja na przykład miałem coś z 4 z polaka może mi 5 wychodziło a facetka mi 6 wstawiła

Avatar DeCero123

24 czerwca 2017, 20:50

ja zawsze miałem od 4.75 ale w gimnazjum z podstawówki nie pamiętam jak

Avatar Milord404

24 czerwca 2017, 20:18

średnia idealna

Avatar Nemezis_

24 czerwca 2017, 18:13

kiedy masz 2/50punktów na sprawdzianie a twój wróg ma 1/50

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar baarts

24 czerwca 2017, 19:46

@Nemezis_: Kiedy masz 4 lata, a twój wróg się nachlał i teraz ma kłopoty.

Avatar MineDan

24 czerwca 2017, 19:47

@DeMajkel: O! Więc to tak się ten śmieć czuje!

Avatar zyl15

24 czerwca 2017, 18:40

Więc on rozpoczyna strzelaninę

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar crimzon

24 czerwca 2017, 19:01

@zyl15: Z którego leci "Slav King" Borisa.

Avatar zyl15

24 czerwca 2017, 19:07

Avatar pawel4134

24 czerwca 2017, 18:43

Avatar trampkowiczka

24 czerwca 2017, 18:40

chyba ktoś mi życzył gorszej oceny bo z fizyki mam 4.75 i nadal mam 4, bo 5 jest od 4.76 ;-;

Avatar Ameron

24 czerwca 2017, 18:08

Mam 4 i jestem w pełni zadowolony.

Avatar ZabojczaPelnia

24 czerwca 2017, 18:07

U mnie na 5 z polskiego trzeba mieć 4,90 średnią, a i tak się musisz poprawić do równego 5. ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie po oczach

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Co za przypadek

Mało znany szczegół

Jakby trochę nie fair

Chciał tylko pomóc

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka