Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Nie po oczach
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Totalnie
Nie są aż takie pyszne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2007, 12:39
Potrzeba matką wynalazku :p
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:09
@betka: POTĘŻNY ODKOOOP
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:51
@betka: Melduję się pod najstarszym komentarzem
Odpisz
15 stycznia 2021, 19:44
@betka: Żyje
Odpisz
15 stycznia 2021, 19:45
@Lyksa: ciekawe ile ludzi tutaj teraz przyjdzie lol
Odpisz
15 stycznia 2021, 19:46
Dobre pytanie
Odpisz
15 stycznia 2021, 19:48
@betka: nie wiem czy zauważyliście że betka równocześnie istnieje (wyświetla się jej avatar i nick) i nie istnieje (po kliknięciu w profil wyświetla się że brak konta o takich danych)
Odpisz
15 stycznia 2021, 19:49
jeja iceberg trzeba reaktywować, bo to jakaś anomalia
Odpisz
15 stycznia 2021, 19:51
brawo, znaleźliście konto żony admina
Odpisz
15 stycznia 2021, 19:53
@betka: Dzieńdoberek. Ja tu tylko przyszłam popatrzeć.
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2021, 19:55
@betka: ciekawe ile osób jeszcze coś napisze pod tym komentarzem
Odpisz
15 stycznia 2021, 19:58
@betka: Ach tak, najstarszy komentarz w memach na jeja
Zostawiam tu swój ślad 15.01.2021 r.
Odpisz
15 stycznia 2021, 20:02
@Oliwier256: Przybyłem tu bo jakiś anon wstawił o tym mema. Ktoś chętny na pierniczka?
Odpisz
15 stycznia 2021, 20:02
@betka: witam
Odpisz
15 stycznia 2021, 20:04
@krzysiulka10: Ja poproszę :).
Odpisz
15 stycznia 2021, 20:20
@Fan_Sherlocka_Holmesa: Odkop
Odpisz
15 stycznia 2021, 20:23
@krzysiulka10: ja też stąd przybyłem
I ja chętnie *bierze kawałek*
Odpisz
15 stycznia 2021, 20:29
@krzysiulka10: Czym przekladany?
Odpisz
15 stycznia 2021, 21:02
@betka: byłem tu
Odpisz
15 stycznia 2021, 21:27
@krzysiulka10: mmmm pierniczek<3
Odpisz
16 stycznia 2021, 00:38
@betka: dotarłem tu
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2021, 00:46
@betka: Wyobraźcie sobie to:
Wchodzimy w powiadomienia i widzimy, że Betka nam wszystkim odpisała, a w tle zaczyna grać muzyka do walki z bossem
Odpisz
16 stycznia 2021, 01:12
@Alfa7: to byłoby kozackie
Odpisz
16 stycznia 2021, 11:30
@krzysiulka10: Pytam ponownie - czym ten piernik przekladany?
Odpisz
16 stycznia 2021, 11:39
@Oczytany: Jajkami gotowanymi w pepsi
Odpisz
16 stycznia 2021, 11:40
*rzyg*
Odpisz
16 stycznia 2021, 14:46
Gotowane na twardo, miekko, czy mieszane?
Odpisz
16 stycznia 2021, 14:49
@Oczytany: Tajemnica firmowa, ważne ze pyszny.
Odpisz
16 stycznia 2021, 14:57
@krzysiulka10: *bierze kawalek* ewidentnie sadzone
Odpisz
25 stycznia 2021, 01:06
@Oczytany: ok to co teraz
Odpisz
25 stycznia 2021, 09:34
@shephard: Nie wiem, czekamy na zwrot akcji
Odpisz
25 stycznia 2021, 09:35
@sucharek1203: Zwrot akcji jest taki ze moja siostra to baba a nie chłop.
Odpisz
25 stycznia 2021, 09:36
@krzysiulka10: ale tak naprawde jestem chlop, a baba sie rymowalo
Odpisz
5 lutego 2021, 08:38
@betka: NIE UŻYWAJ EMOTEK!!!
Odpisz
5 lutego 2021, 08:39
@czlowiekjasiolec: takie chyba można
Odpisz
5 lutego 2021, 15:07
@betka: co za papierz?
Odpisz
5 lutego 2021, 15:07
@Red_Zeppeli: przestań z tym papierzem k...a
Odpisz
5 lutego 2021, 15:08
@shephard: NNNNNNNNIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEE
Odpisz
5 lutego 2021, 15:08
@Red_Zeppeli: ścisz lampę
Odpisz
11 lutego 2021, 13:19
@betka: Przybyłem, napisałem i odchodzę do widzenia
Odpisz
17 lutego 2021, 11:31
@betka: Veni, vidi, vici.
Odpisz
10 marca 2021, 16:59
@betka: Przybyłem, napisałem i zostawiam tu swój ślad jako że to pierwszy komentarz pod jakimkolwiek memem.
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2021, 15:34
Sav'aaq i Sav'orq (Good day i Good-Bye)
Odpisz
18 marca 2021, 16:44
@betka: byłam tu
Odpisz
26 kwietnia 2021, 07:07
@betka:
Odpisz
26 kwietnia 2021, 07:35
@DRAGON_POLSKA:
Odpisz
26 kwietnia 2021, 07:52
@betka: ciekawe, że najstarszy komentarz ma w sobie emotkę
Odpisz
29 kwietnia 2021, 12:45
@czlowiekjasiolec: chcesz trochę czipsów?
Odpisz
29 kwietnia 2021, 12:46
@Spider007: tak
Odpisz
29 kwietnia 2021, 12:46
@czlowiekjasiolec: *otwiera paczkę* trzymaj
Odpisz
29 kwietnia 2021, 12:46
@Spider007: Ja tez poprosze, ale o smaku zielonej cebulki.
Odpisz
29 kwietnia 2021, 12:48
@Oczytany: sorry, ale były tylko karbowane
Odpisz
29 kwietnia 2021, 12:48
@Spider007: To nawet lepiej, dzieki
Odpisz
17 sierpnia 2023, 10:29
@betka: Ciekawe ile osób dostanie powiadomienie.
Dołączam się do imprezy, zostało jeszcze chipsów lub piernika?
Odpisz
20 czerwca 2024, 02:10
@Spider007: dlaczego w tym opakowaniu z powietrzem jest coś twardego?
Odpisz
1 stycznia 2022, 22:17
Srajtelita
Odpisz
27 lutego 2021, 14:41
Skoro działa to na co przepłacać?
Odpisz
5 lutego 2021, 08:54
''Jupiszi"
Odpisz
15 stycznia 2021, 20:58
pov: mogłeś tę ciekawostkę przeczytać już 3 miesiące wcześniej na jejapedii, ale tam nie wchodzisz
Odpisz
15 stycznia 2021, 21:10
wchodzę tam ale tej ciekawostki nie zauważyłem
Odpisz
15 stycznia 2021, 21:12
@Oliwier256: artykuł pt. Komentarz, sekcja Ciekawostki, data edycji 7 listopada roku pańskiego 2020, godzina 18:37:
Odpisz
15 stycznia 2021, 20:28
POV: widziałeś tego mema
Odpisz
15 stycznia 2021, 20:35
tak
Odpisz
22 października 2019, 20:40
czy mnie właśnie śmieszy mem sprzed 13 lat?
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:38
@nightcube: Mnie też.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 20:30
dobre
Odpisz
4 stycznia 2011, 20:50
Grunt to iść z duchem czasu
Odpisz
30 stycznia 2010, 13:50
Jupiszi;D UPC:P niezłe, szkoda, że tylko Tvp odbiera^^
Odpisz
31 sierpnia 2009, 17:29
hah niezłe
Odpisz
1 marca 2008, 11:56
nawet jupiszi napisali może to nowa firma tworząca takie talerze z rzeczy które są w domu :D
Odpisz
29 lutego 2008, 16:34
mocne:D pewnie odbiera lepiej niż to na dole=]
Odpisz
24 lutego 2008, 06:38
haha jasne =D
Odpisz
13 lutego 2008, 15:11
Trzeba przyznać, bardzo pomysłowe. Ciekawe tylko, co odbiera.
Odpisz