Gdzie mnie z tym genderem!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dobrze czasem się oderwać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tacy to pożyją
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2020, 01:55
Spodziewałem się jakiejś potężnej gównoburzy
Odpisz
13 września 2020, 10:25
@VincyI: jest niżej
Odpisz
20 czerwca 2017, 23:23
Ale istnieją tylko 2 płcie. Mężczyzna i kobieta. Kappa.
Odpisz
19 czerwca 2017, 20:23
A hermafrodyta nie jest trzecią płcią?
Odpisz
14 czerwca 2017, 20:27
O, czemu Ci dwaj... eee... płciowo nieznani mi osobnikowie się na mnie patrzą?
Odpisz
14 czerwca 2017, 20:29
@lorax12: Bo mają oczy
Odpisz
14 czerwca 2017, 20:38
oczy nie istnieją
To tylko wymysł kapitalistycznych świń by kupować okulary i krople do oczu
Ludzie widzą włosami
Odpisz
14 czerwca 2017, 20:39
@lorax12:
Odpisz
14 czerwca 2017, 20:40
@lorax12: To czemu jak zakrywam oko to nim nie widzę?
Odpisz
14 czerwca 2017, 20:41
Ludzie widzą włosami, a ty jesteś telewizorem
Odpisz
14 czerwca 2017, 20:51
Tia... ale chciałbym być kiedyś prawdziwym chłopcem
Odpisz
14 czerwca 2017, 20:54
Ja ci w tym nie pomogę
Może za pewną opłatą
Której i tak nie jesteś wstanie spłacić
Więc przykro mi, nie mogę ci pomóc, idź do kogoś innego
Odpisz
14 czerwca 2017, 20:55
Ale jestem jak pinokio, tylko bez szczęśliwego zakończenia
Odpisz
14 czerwca 2017, 20:58
To znajdź wróżkę, ja ci nie pomogę
Odpisz
14 czerwca 2017, 20:59
Ok. ZNA KTOŚ JAKĄŚ WRÓŻKĘ?
Odpisz
14 czerwca 2017, 21:02
Ja znałam, ale była wredna więc ją zjadłam
Odpisz
14 czerwca 2017, 21:03
Oh
Odpisz
14 czerwca 2017, 21:03
Jeden problem mniej na świecie
Odpisz
19 czerwca 2017, 09:43
Ja mogę sprawić, że będziesz prawdziwym chłopcem, w zamian za 1 duszę :3
Odpisz
14 czerwca 2017, 20:26
Odpisz
14 czerwca 2017, 20:27
a choroby się leczy
Odpisz
14 czerwca 2017, 20:28
nie tak to zapamiętałem w serialu...
Odpisz
14 czerwca 2017, 20:38
@benben7: Strzałem w głowę.
Odpisz
14 czerwca 2017, 20:38
@benben7: Albo przybiciem piątki.
Odpisz
14 czerwca 2017, 20:39
@sylwon1234: Krzesłem.
Odpisz
14 czerwca 2017, 20:40
@sylwon1234: W twarz.
Odpisz
15 czerwca 2017, 00:32
@benben7: Tego, co mają osoby uważające, że jest więcej, niż 2 płcie się nie leczy
To się wycina
Odpisz
19 czerwca 2017, 09:08
ja jestem w stanie zaakceptować jeszcze obojniaków którzy są tacy od urodzenia
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2017, 20:30
Nieśmieszne.
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2017, 08:13
@TheHunterMikiPL: ale prawdziwe
Odpisz
19 czerwca 2017, 09:09
@TheHunterMikiPL: mnie to rośmieszyło 😜
Odpisz