Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SongManka510

14 listopada 2018, 20:36

Da ktoś tą swastykę

Avatar
Konto usunięte

2 października 2017, 00:41

I'm lovin' it ☭

Avatar kapitan_Rosja

20 czerwca 2017, 22:26

its high noon prosze o meme

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2017, 19:41

No cóż... Związek Radziecki XDDDDD

Avatar Crln_7

19 czerwca 2017, 23:25

Mem z komunizmem ? Spoko. Czemu nie. Mem z nazizmem ?! O ku*wa, nazista ! Psychopata !!!
Dlatego
Je**ć komunizm ! Wy chore pojeby !
卐 卐 卐

Avatar seryjnysracz

19 czerwca 2017, 21:01

Nie wiedziałem, że można kochać zacofanie, biedę i wysyłki do łagru.

Avatar PolishBananaForever

19 czerwca 2017, 18:51

Jeszcze ta liczba dodań do ulubionych

Avatar AurelionSol

19 czerwca 2017, 19:11

@PolishBananaForever: xDDDDD 69 Xdd hahaha 1!!1!1!!!1 śmieszne hahah! 1! Bo to taka... Pozycja!! Hahaha!

Avatar PolishBananaForever

19 czerwca 2017, 19:12

@AurelionSol: Wiem dawno nieśmieszne. Wybacz

Avatar Ares011

19 czerwca 2017, 17:47

Nie wiem kogo to bawi, nawet nie patrząc że komunizm zabił miliony to nawet ten mem sam w sobie jest słaby

Avatar ReptilianJan

19 czerwca 2017, 20:13

@Ares011: demokracja zabije więcej

Avatar
RhobarIII

19 czerwca 2017, 16:39

Sajuz nieruszymyj riespublik swabodnych spłatiła na wieki wielikaja Ruś...

Avatar Crobat

19 czerwca 2017, 16:22

Zawsze tak miło czuć kiedy dwa zj*** znajdą miłość. *^*

Avatar
Konto usunięte

19 czerwca 2017, 15:40

matuszka rosija

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2017, 22:05

W samo południe, rączki wspólnie złożone do modlitwy "Anioł Pański". Wspaniała, czysta miłość :*

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 czerwca 2017, 14:57

Ale iPhone to się ma(zachodni kapitalizm)

Avatar SepTex

15 czerwca 2017, 14:03

I Rosyjski hymn w tle

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2017, 14:38

@SepTex: wolę Marsz Obrońców Moskwy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jeszcze jak

Niegrzeczny Oskarek

To by wystarczyło

To się nie może nie udać

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka