Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dobrze czasem się oderwać
Za co ta premia
To by wystarczyło
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 czerwca 2017, 09:50
Ja jestem bardzo podjarany na FC5 i beyond good and evil 2. Ubisoft potrafi robić gry, ale nie wiedzieć czemu im się nie chce.
Odpisz
18 czerwca 2017, 12:01
ja czekam na AC:Origins
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2017, 22:38
@Adgos: Ale już jest
EDIT:Ku*wa to losowe przepraszam
Odpisz
12 listopada 2017, 23:02
@Adi34: all good fam
Odpisz
18 czerwca 2017, 20:10
devolver digital mialo najlepsza prezentacje kiedykolwiek i nikt mi nie powie inaczej
Odpisz
18 czerwca 2017, 20:39
GIVE
US
YOUR
HARD
EARNED
MONEY
Odpisz
18 czerwca 2017, 21:06
CLAMP YOUR GOB YOU FUCKING MORON
Odpisz
18 czerwca 2017, 11:53
Przypomniało mi to, jedną rzecz. Chodzi mi o rozwój gier
2010 - w bf bad Company 2 jest super grafika!
2017 - Bf bad Company 2? jaka brzydka gra
Odpisz
18 czerwca 2017, 11:38
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2017, 10:55
I tak nikt nigdy nie przebije Devolvera.
Odpisz
18 czerwca 2017, 10:26
Naprawdę?
Odpisz
18 czerwca 2017, 10:40
@WiktorT1: tak
Odpisz
16 czerwca 2017, 11:06
Moim zdaniem i tak wygrało Nintendo.
Odpisz
18 czerwca 2017, 09:48
@Kuziemek: the game... is fun.
Odpisz
15 czerwca 2017, 23:46
Niby tak ale jedyne co ubi umie to robić piar. Na moje ich gry są niczym od 2013+... A teraz to w ogóle strach się bać jak ci idioci robią 5 gier naraz... a co do ich nowego asasynka to jest tak: "Słuchajcie jedyne gry z serii AC które nam wyszły to unity i black flag. Nowego nie możemy spartolić. A więc zerżnijmy systemy i rozwiązania z wiedźmina 3 !!!!!!!!!!!!!!!"
Odpisz
15 czerwca 2017, 23:53
@panther500: Gdy zobaczyłem rozgrywkę to nie zmieniła się zbytnio co gorsze model walki jest podpie**olony z For Honor. Ubisoft nie uczy się na błędach od 2008 roku w chyba w każdej ich możliwje grze były maszty radiowe punkty widokowe itp.
Odpisz
16 czerwca 2017, 16:27
@RpLay: Ubisoft zdechnie tak czy siak.
Odpisz
18 czerwca 2017, 08:58
@panther500: nie.revelations jest bardzo udane a unity nie.co do black flaga to sie zgadzam
Odpisz
18 czerwca 2017, 13:30
@Polalak: W unity jest podniesiony poziom trudności, i to jest cały pic
Odpisz
18 czerwca 2017, 08:03
Wszyscy kojarzą Bethesdę z Fallouta a ja tu sobie cicho czekam na łatkę do Call of Cthulhu.
Od lat 90. ubiegłego wieku.
Odpisz
15 czerwca 2017, 22:39
Nie śledzę za bardzo E3 ale chodzi o Asasyna, co nie?
Odpisz
15 czerwca 2017, 23:16
@JanuszWaleczny: A no nie, bo chodzi o Beyond: Good and Evil 2.
Odpisz
16 czerwca 2017, 08:44
@jarek200211: A ok, zapomniałem o tym.
Odpisz
15 czerwca 2017, 23:40
Ok nowa wiadomość, pracy nad grą jeszcze nie rozpoczęli prawdopodobnie wydadzą ją albo w 2019 albo 2020 szczegóły do końca nie są znane.
:(
Odpisz
15 czerwca 2017, 23:21
Kto grał w to? akcja dwójki będzie działa się przed wydarzeniami z jedynki. Ale i tak czekam :)
Odpisz
15 czerwca 2017, 23:05
Beyond Good And Evil 2 :)
Odpisz
15 czerwca 2017, 22:32
Ale w sumie to nawet nie takie szokujące.
Odpisz
15 czerwca 2017, 22:17
Zabijcie tego mema, tu i teraz!
Odpisz