Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2017, 00:49

Anegdotka z mojego ch*jowego życia, która nikogo nie obchodzi:
Moja nauczycielka od angielskiego w gimnazjum chcąc iść z duchem czasu, zorganizowała konkurs w Walentynki, który polegał na zrobieniu 'mema' związanego z tymże świętem.
Konkurs był obowiązkowy dla mojej grupy z jakiegoś powodu.
Z racji tego, że strasznie chciałem brać w tym wszystkim udział, zrobiłem najbardziej ch*jowego 'mema', jakiego tylko zdołałem, kompletnie olałem sprawę, ni ch*ja się nie przyłożyłem, ot tylko sprawdziłem, czy nie zrobiłem żadnego błędu gramatycznego.

Wygrałem.

Avatar Ashley12c

17 czerwca 2017, 14:04

Wow

Avatar Domijeja

17 czerwca 2017, 14:10

A pamiętasz jak brzmiał mem? xD

Avatar Tymek590

17 czerwca 2017, 14:28

Avatar Ashley12c

17 czerwca 2017, 14:29

@Tymek590: *ekhem*

Avatar Tymek590

17 czerwca 2017, 14:40

@Ashley12c: *apka*

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2017, 15:02

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2017, 15:05

Epicki memuch.

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2017, 18:23

Nie taki zły

Avatar
Krzakoslaw

29 lipca 2019, 18:46

@Tymek590: Fjuczyr is nał.

Avatar Tymek590

29 lipca 2019, 19:15

old men

Avatar hehineji

17 czerwca 2020, 04:43

@Tymek590: *ekhem*

Avatar Tymek590

18 czerwca 2020, 14:29

@hehineji: wtedy nie było

Avatar hehineji

18 czerwca 2020, 14:43

@Tymek590: mhm

Avatar bezimienny7

17 czerwca 2017, 14:06

Mój brat tak kiedyś zrobił z polskiego.
Przeszedł pierwszy etap wojewódzki i dostał się do finału do Warszawy.
Nie pojechał, bo szkoły nie stać ;_;
to po ch** udział w takim konkursie, kiedy nauczyciel z góry zakłada, że uczeń odpadnie na starcie?

Avatar Domijeja

17 czerwca 2017, 14:10

@bezimienny7: Wtf jak to szkoły nie stać

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2017, 14:51

@Domijeja: nie nie stać, nie chce im sie wydawać pieniędzy

Avatar xAzumiKx

16 czerwca 2017, 08:30

Mam tak ze sprawozdaniami z Pomiarów Elektrycznych.

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2017, 14:28

@xAzumiKx: Texhn8czna piątka

Avatar AssassinGamerqq15

17 czerwca 2017, 14:05

a potem ten przypau jak doniosą ludzie z konkursu nauczycielce o tym że praca to plagiat :3

Avatar bs2000525

16 czerwca 2017, 08:40

Ja kiedyś z takiej pracy dostałem 6.

Avatar JTKX2

16 czerwca 2017, 08:36

to ja z WOS-u

Avatar DAVJD

16 czerwca 2017, 00:30

Jak robię na odpie**ol to nigdy nie dostaje powyżej 3 :c

Avatar menouto

16 czerwca 2017, 02:50

@DAVJD: łączmy się w bólu bracia i siostry,pomódlmy się za tych którzy polegli na sprawdzianach,pracach klasowych i kartówkach. [*]

Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2017, 07:45

@menouto: Ja jak daje z siebie wszystko to nie dostaje więcej niż 3.

Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2017, 07:43

Ja na plastyce zrobiłem prace na odpie**ol i zająłem drugie miejsce w szkole.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Deal życia

Totalnie

Najbardziej realistyczny spośród modów

Brawo za czujność!

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka