Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CichyCichacz

18 czerwca 2017, 20:56

Te memy nigdy mi się nie znudzą.

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2020, 23:23

@CichyCichacz: a jednak nigdy fajne nie byly

Avatar
Konto usunięte

27 września 2017, 06:08

właśnie obróciłem ekran o 180 stopni, zobaczyłem mem i napisałem ten komentarz

Avatar Mazurpazur_xdddd

20 czerwca 2017, 15:36

Pozdro dla tych co mają iphone'a

Avatar Krzyniu

18 czerwca 2017, 21:17

Nawet logo adminy przekręciły :v

Avatar Malice

18 czerwca 2017, 20:45

Prosz

Avatar
Grzesieku

Edytowano - 18 czerwca 2017, 20:28

ɯǝɯ ʎuɾɐɟ

Avatar Commie

18 czerwca 2017, 19:29

Moja szyja..

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2017, 23:47

@Commie: oglądam na telefonie... Błahahahah! xD

Avatar KayonPL

9 lipca 2019, 14:37

@Mrs_Voider: Mój Boże, te yaoistki!

Avatar Crln_7

18 czerwca 2017, 19:27

Tym memem już żygam.

Avatar nzbn9jo

18 czerwca 2017, 19:45

@Crln_7: trzeba go było nie jeść tyle

Avatar Kaladin

18 czerwca 2017, 19:44

Sapnu Puas

Avatar TurboSprezarka

16 czerwca 2017, 13:48

Avatar benben7

18 czerwca 2017, 19:41

@TurboSprezarka: smaczny avatar

Avatar NAPSTABLOOK22

18 czerwca 2017, 19:23

Nawet logo jest odwrócone :p

Avatar JanuszWaleczny

16 czerwca 2017, 14:00

Ten mem jest zajebisty w ch*j.

Avatar PchlaRenatka

16 czerwca 2017, 13:30

czm nie o 360?!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 czerwca 2017, 23:56

@PchlaRenatka: Czy tylko ja się nie denerwuje? Przecież z to chyba miało być specjalnie że o 360° bo wtedy nikt nie miał 'bólu szyji'. Prawdą jest to że mem nie miał by sensu no ale to był tylko żart...

Avatar PchlaRenatka

20 czerwca 2017, 08:46

Był taki tekst w kapitanie bombie, ale nie przecież nikt sinie domyśli...

Avatar benben7

16 czerwca 2017, 13:19

boli mnie szyja

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Cel namierzony

Cóż za brak szacunku

Jakby trochę nie fair

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Nie znoszę kleszczy

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka