Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie po oczach
Za co ta premia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2017, 13:55
Lol, mam w znaj tego gościa.
Odpisz
17 czerwca 2017, 17:05
@Lukasgda123: Jak się nazywa ?
Odpisz
17 czerwca 2017, 17:06
@Lukasgda123: .
Odpisz
17 czerwca 2017, 17:12
@Xenomorph_Master: Paweł
Odpisz
17 czerwca 2017, 17:16
@Ajgorak: Paweł Z.
Odpisz
17 czerwca 2017, 17:22
@Archeologwinternetach: danke dobry człowieku (i tak nie mam facebooka ale na przyszłość)
Odpisz
17 czerwca 2017, 17:40
@Xenomorph_Master: Nie chcę mi się teraz szukać. Wiem, że jest aktywny pod stronami sportowymi na fb.
Odpisz
17 czerwca 2017, 20:06
@Lukasgda123: > mam go w znajomych
> Nie wiem, jak się nazywa
Odpisz
17 czerwca 2017, 20:39
@Krzyniu: Mam tysiąc znajomych, z czego znam tylko 30.
Odpisz
17 czerwca 2017, 20:40
@Lukasgda123: To po cholerę masz ich tysiąc? ._.
Odpisz
19 czerwca 2017, 06:52
@Lukasgda123: znajdź go i wyślij mu tego screena w potem nam screena z reakcja
Odpisz
20 czerwca 2017, 22:38
@Miguelp: Czekamy
Odpisz
22 czerwca 2017, 12:23
@Lukasgda123:
Odpisz
22 czerwca 2017, 12:24
@Lukasgda123: Dziwne, to nie jest Paweł tylko Jakub.
Odpisz
22 czerwca 2017, 16:31
@Lukasgda123: wyślij mu
Odpisz
22 czerwca 2017, 18:17
@Miguelp: Popieram, wyślij
Odpisz
22 czerwca 2017, 20:39
@Domijeja: Ty mu wyślij. Ja nie mogę, bo napisałem komentarz o miłych panach terrorystach.
Odpisz
22 czerwca 2017, 21:21
@Lukasgda123: i masz bana na fb?
Odpisz
22 czerwca 2017, 21:23
@Miguelp: Na pisanie.
Odpisz
22 czerwca 2017, 21:26
@Lukasgda123: wiadomości?
Odpisz
22 czerwca 2017, 21:27
@Miguelp: Komentów też. Kończy się 1 lipca.
Odpisz
22 czerwca 2017, 21:29
@Lukasgda123: to niedlugo
napisz jak sie skonczy
Odpisz
22 czerwca 2017, 21:30
@Miguelp: k
Odpisz
22 czerwca 2017, 22:03
@Lukasgda123: pamietaj
Odpisz
22 czerwca 2017, 22:16
@Lukasgda123: Ja mu nie wyślę bo nie mam fb xd
Odpisz
23 czerwca 2017, 15:39
@Lukasgda123: Jaki dokładnie komentarz?
Odpisz
17 grudnia 2017, 17:41
@Lukasgda123: I?
Odpisz
9 marca 2018, 19:44
@Lukasgda123: I ch*j bombki strzelił.
Odpisz
30 maja 2020, 21:05
@Lukasgda123: To napisałeś czy nie?
Odpisz
17 czerwca 2017, 17:12
Czterej pancerni i pies xd
Odpisz
21 czerwca 2017, 16:37
haha
Odpisz
17 czerwca 2017, 23:59
.ołyB
Odpisz
17 czerwca 2017, 20:23
Juz to kiedys widzialam :/ czyżby...było?
Odpisz
16 czerwca 2017, 13:47
było
Odpisz
17 czerwca 2017, 17:18
@Princess_Unattainable: http://www.obrazki.jeja.pl/225660,historia-brajana.html
Odpisz
17 czerwca 2017, 17:09
True story bro
Odpisz
16 czerwca 2017, 14:36
Kisnę
Odpisz