Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MCAssassin

19 czerwca 2017, 21:31

Dlatego zawsze mam wiaderko wody.

Avatar CichyCichacz

16 czerwca 2017, 14:11

Nie ryzykowałbym z diamentowymi przedmiotami.

Avatar marcel22205

16 czerwca 2017, 14:41

@CichyCichacz: juololo

Avatar mante

17 czerwca 2017, 20:06

@CichyCichacz: komenda na zachowanie ekwipunku

Avatar panlogin

17 czerwca 2017, 21:52

@mante: /gamerule keepInventory true

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2017, 09:59

@mante: na survivalu nie cheatuje

Avatar mante

18 czerwca 2017, 10:58

to nie cheaty, tak samo /gamemode 1

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2017, 11:53

@mante: to i to dla mnie cheat, wpisywanie jakich kolwiek komend na survivalu poza: /seed /me /say /tell /tellraw /title (i może jeszcze jakiś które nie ingerują w naszą rozgrywkę, o których mogłem zapomnieć). Albo grasz na survivalu albo masz świat do budowania na creative!

Avatar Wilson2D

18 czerwca 2017, 11:27

chje ktuż dalmofe djaksy? mjam je f fanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Krzyniu

17 czerwca 2017, 20:32

Zasada numer 64. Każdy mem można przerobić na majkraftowy mem, który będzie zajebisty w swej dankowości.

Avatar rafken

18 czerwca 2017, 11:21

@Krzyniu: Potwierdzam

Avatar creeper_girl

16 czerwca 2017, 17:56

Szkoda by było gdyby obok był wylot jaskini.. I gdyby stała w nim pewna, zielona, bezręka, czworonożna postać..

Avatar Trash

18 czerwca 2017, 00:11

@creeper_girl: ALLAH AKBAR!11!!1!1
eee... to znaczy...
HEROBRINE AKBAR!!1!11!1

Avatar RadzieckiPiesel

18 czerwca 2017, 09:55

@Trash: Creeper a nie Herobrine

Avatar SepTex

17 czerwca 2017, 23:26

To nie można zbudować tej lawy

Avatar Jakup34

17 czerwca 2017, 23:10

Czy to nie jest na granicy postmema?

Avatar sluzak4

17 czerwca 2017, 22:03

Nowy mem?

Avatar Iphonix

17 czerwca 2017, 22:39

@sluzak4: chyba

Avatar Pan_Tajemnica

17 czerwca 2017, 21:01

O nie! Minecraft

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2017, 20:38

jak się nazywa ten Mem?

Avatar Ajgorak

17 czerwca 2017, 20:48

The floor is...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SieGraSieMa
Dodane przez: SieGraSieMa

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Za co ta premia

Trzeba brać osobną torbę

Nigdy na to nie wpadną

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka