Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ładne rzeczy
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 czerwca 2021, 15:58
Trafiliście :<
Odpisz
4 listopada 2019, 20:15
Zdech
Odpisz
19 czerwca 2017, 17:11
Mam takie wrażenie, że przez uniwersalność tego mema, nie można go zabić.
Odpisz
19 czerwca 2017, 17:15
@Maikielo: Jeszcze nie widziałem tego mema ze słabą oceną .
Odpisz
19 czerwca 2017, 17:24
@Toldii: No cóż, jeszcze nie udało się by ocena 1 użytkownika zadecydowała o ocenie np. ponad 20.
A choć szkoda, może bym wtedy coś zdziałał.
Odpisz
19 czerwca 2017, 19:25
@Mystery26: Co jest z tobą nie tak?
Odpisz
19 czerwca 2017, 19:40
@CichyCichacz: Nic.
Odpisz
25 listopada 2018, 08:37
@Maikielo: Zaskoczyć cię?
Odpisz
25 listopada 2018, 14:01
@Archeologwinternetach: no dawaj
Odpisz
16 czerwca 2017, 14:06
Nie, za bardzo polubiłem tego mema.
Odpisz
16 czerwca 2017, 14:07
@JedenZNich: Każdy zdąrzył go już polubić
Odpisz
16 czerwca 2017, 14:16
@JedenZNich: widać to po avkach ludzi
Odpisz
16 czerwca 2017, 14:21
@daglasio: kto je robi?
Odpisz
16 czerwca 2017, 14:22
@Vlodziu: Benben i TrevorMan
Odpisz
16 czerwca 2017, 14:25
i ananas
Odpisz
16 czerwca 2017, 14:31
@daglasio: Yup
Odpisz
19 czerwca 2017, 17:25
@Jasnowidz: Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, ja osobiście go nienawidze. Tak samo jak innych memów.
Odpisz
19 czerwca 2017, 17:55
@Mystery26: to po ch*ja siedzisz na stronie z memami?
Odpisz
19 czerwca 2017, 18:09
Bo mam do tego prawo. To nie jest strona z memami, to jest serwis rozrywkowy. Uświadomie Ci jedną rzecz, jeja nie opiera się głównie na obrazkach.
Miłego dnia.
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2017, 18:10
@Mystery26: to po co jesteś w dziale z obrazkami?
Odpisz
19 czerwca 2017, 19:25
@Mystery26: Nie rozumiem Cie człowieku. Co robisz w tym dziale?
Odpisz
19 czerwca 2017, 17:14
mam bana na wstawianie obrazków do września ten mem niedługo umrze kto chcę go wstawić za mnie?
Odpisz
19 czerwca 2017, 17:51
@EternalSailorMoon: Ten mem nigdy nie umrze!
Odpisz
19 czerwca 2017, 18:45
@EternalSailorMoon: Dobre
Odpisz
19 czerwca 2017, 18:53
@EternalSailorMoon: bylo ku*wa
Odpisz
19 czerwca 2017, 19:19
@FullPain: Autorskie xD
Odpisz
19 czerwca 2017, 17:52
Dokładnie
Odpisz
19 czerwca 2017, 17:38
Czyżby ostrzeżenie od admina?
Odpisz
19 czerwca 2017, 17:14
tak jak Alkatraz. Nie zginą
Odpisz
19 czerwca 2017, 17:18
@AlkatraS_Junior: po po po podróba!
Odpisz
19 czerwca 2017, 17:19
@WiktorT1: nie da się dać Alkatraz w nazwie.
Odpisz
19 czerwca 2017, 17:12
Nie sądzę.
Odpisz
16 czerwca 2017, 14:13
GIŃ GIŃ GIŃ!
Odpisz
16 czerwca 2017, 14:26
@ponczeq: Nie zachowuj się jak pierwszy lepszy reaper.
Odpisz
16 czerwca 2017, 16:09
lol
Odpisz
16 czerwca 2017, 16:07
Nie wiem czy Harambe jest tam bo jest już martwym memem czy dlatego, że w ogóle jest martwy?
Odpisz
16 czerwca 2017, 14:10
Nie. One nie mogą zginąć, bo są zbyt dobre.
Odpisz
16 czerwca 2017, 14:01
Odpisz