Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2017, 20:22
Co do dziwnych rozmów na obcym...
Odpisz
16 czerwca 2017, 20:23
Odpisz
16 czerwca 2017, 20:24
Odpisz
16 czerwca 2017, 20:25
Odpisz
16 czerwca 2017, 20:26
WTF???
Odpisz
16 czerwca 2017, 20:36
roasted
Odpisz
16 czerwca 2017, 20:48
Odpisz
16 czerwca 2017, 21:29
x-D
Odpisz
22 czerwca 2017, 08:16
*daje strzałke za dobrą pisiwnie ch*j*
Odpisz
22 czerwca 2017, 09:52
@Jeja4FunPL: lul
Odpisz
22 czerwca 2017, 11:19
zainteresowania
Odpisz
22 czerwca 2017, 13:10
@M_ateo_1: for ever alone
Odpisz
22 czerwca 2017, 23:29
@Kropla_Bez_Kitu: jejacy! ustalmy jakiś kod po którym będziemy mogli się rozpoznać na 6obcy.
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2017, 10:08
@M_ateo_1: 6661
Odpisz
23 czerwca 2017, 11:00
@Kropla_Bez_Kitu: ok
Odpisz
23 czerwca 2017, 18:10
@M_ateo_1: Trzeba to ogłosić. Piszemy tak: 6661 m (np)14lat
Odpisz
23 czerwca 2017, 18:23
@Kropla_Bez_Kitu: wystarczy 6661
Odpisz
23 czerwca 2017, 18:34
@M_ateo_1: ok
Odpisz
20 lutego 2018, 09:26
Jak szybko farmić strzałki odc.1
Odpisz
20 lutego 2018, 09:39
@ZEUS_: Trzeba rozpowszechnić tą informację o jejowym kodzie... Chce ktoś zrobić o tym obrazek i dać na poczekalnie? Dużo osób to zauważy, ale obrazek zostanie i tak nieźle zjechany przez innych
Odpisz
20 lutego 2018, 16:22
@ZEUS_: data. już pewnie nikt nie używa 6obcy xD
Odpisz
20 lutego 2018, 22:17
@M_ateo_1: O kurła, zapomniałem że na losowych jestem :/
Odpisz
20 maja 2018, 12:02
@ZEUS_: To jak z tym kodem?
Odpisz
20 maja 2018, 12:07
@ResiaPL: nie wiem, ja nie używam 6obcy.
Odpisz
20 maja 2018, 15:04
@M_ateo_1: Ja też
Odpisz
21 maja 2018, 17:44
@ResiaPL: to po hu* się pytasz
Odpisz
21 maja 2018, 18:41
@M_ateo_1: idk
Odpisz
28 czerwca 2019, 17:17
@M_ateo_1: Będę pamiętał. W sumie pewnie nie, ale spróbuję.
Odpisz
28 czerwca 2019, 21:44
wsumie to się nudzę i nie mam co robić a ty mi przypomniałeś o 6obcy, thx
Odpisz
12 sierpnia 2021, 10:05
Odpisz
22 czerwca 2017, 15:00
o co chodzi z "km" i "m"
Odpisz
22 czerwca 2017, 15:55
@Izuchna: kobieta i mężczyzna. Chodzi o pytanie o płeć
Odpisz
22 czerwca 2017, 08:33
6obcy miejsce na którym poznasz miłość swego życia a raczej zostaniesz pedałem
Odpisz
22 czerwca 2017, 07:42
zawsze jak ktoś napisze "km" to odpisuje "nie istnieją" ,po czym się rozłączają :P
Odpisz
22 czerwca 2017, 07:30
Nie rozłączył się?
Odpisz
16 czerwca 2017, 20:48
Mi kiedyś na 6obcy udało się podszyć pod studentkę i namówić faceta na seks (do niczego nie doszło)
Odpisz
16 czerwca 2017, 21:09
Też kiedyś udawałem studentkę, poznałem spoko ziomka, fajnie się z nim gadało.
Odpisz
22 czerwca 2017, 06:25
Ja kiedyś pisałEM z jakimś ratownikiem, całkiem spoko typek, bez żadnego k/m i zaraz rozłącz ;/
Odpisz
16 czerwca 2017, 21:28
x d
Odpisz
16 czerwca 2017, 20:18
Jest pod "k"
Odpisz
16 czerwca 2017, 20:17
Rekt. Hahaha xddddd
Odpisz