To było naprawdę dawno temu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Angielskie śmieszki
Niezniszczalne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lutego 2025, 21:33
Mem z serii "nie da się usłyszeć obrazka"
Odpisz
17 czerwca 2017, 09:45
Moja koleżanka wymaksowała wieże i zostawił kompa na kilka godzin, wygrała ;-;
Odpisz
17 czerwca 2017, 10:30
@FeedorMid1: O! Błąd! Byłaby szkoda, gdyby ktoś ci odpisał uniemożliwiając edycję...
Odpisz
17 czerwca 2017, 11:25
@Jeja4FunPL: A może to transseksualna koleżanka?
Odpisz
17 czerwca 2017, 13:07
kolegokoleżanka
Odpisz
17 czerwca 2017, 13:30
@FeedorMid1: nom każdy tak robił a potem sie kupowało kilka tych najlepszych robotów
Odpisz
25 października 2017, 12:49
@FeedorMid1: na kilka godzin? niebieskimi 4 w parę sekund się wygra; p
Odpisz
19 czerwca 2017, 07:10
Mam na telefonie!!
Odpisz
19 czerwca 2017, 06:24
pamiętam, ach wspomnienia wracają 😊
Odpisz
18 czerwca 2017, 16:49
pamiętam to nigdy nie mogłem przejść ostatniego wieku
Odpisz
18 czerwca 2017, 19:21
@Xenomorph12: Ostatni jest najłatwiejszy...
Odpisz
18 czerwca 2017, 20:47
@KingsMax: zgadzam się, najlepsze armaty + czołgi = zwycięstwo
Odpisz
18 czerwca 2017, 21:01
@KingsMax: nie jeżeli masz jeden wiek so tyłu :/
Odpisz
18 czerwca 2017, 21:33
@Xenomorph12: Szybko się wyrównuje
Odpisz
18 czerwca 2017, 16:22
Kocham tą grę, nigdy mi się nie nudziła xD
Nazwa?
Odpisz
18 czerwca 2017, 16:35
@sano110: Age Of War
Odpisz
18 czerwca 2017, 20:10
@FreakZ: Dzięki ^^
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2017, 15:36
To była moja ulubiona gra i nadal ona jest nią :')
Odpisz
18 czerwca 2017, 15:07
autentyczne zdjęcie polskiej armii rok 1936 koloryzowane
Odpisz
18 czerwca 2017, 15:11
@Lenin1917: Chyba rok 1936 p.n.e.
Odpisz
18 czerwca 2017, 16:11
@roxy697: nie i tak jak na psów znaczy polaköw taka armia w 1936 n.e. była cudem technologii
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2017, 21:41
@Lenin1917: To że żyjesz bez mózgu to cud technologii. A z resztą jak tak obrażasz Polaków swoich rodaków to sobie z Niemcami i Rosjanami gadaj.
Odpisz
19 czerwca 2017, 00:34
@Lenin1917: po 123 latach zaborów w 1939r. broniliśmy się dłużej niż Francja która miała najpotężniejszą armię świata ( Polska była atakowana z 2 stron bez pomocy a Francja atakowana z jednej strony z pomocą Brytyjczyków) do tego w okresie międzywojennym była wojna z ZSRR którą WYGRALIŚMY.
spokojnie. od 4 klasy będziesz miał historię.
Odpisz
25 października 2017, 12:48
@roxy697: w 1936p.n.e nie było Polski XD
Odpisz
25 października 2017, 15:41
@Filipsss: data.
a tak wgl to podałem mu fakty i już ucichł xD ,,pies" więcej wie od niego ;D
Odpisz
25 października 2017, 20:01
@Filipsss: Wiem XD ale mnie nieźle wku**ił...
Odpisz
25 października 2017, 22:17
@roxy697: taki de8*l każdego by wkur**ł xd
Odpisz
28 października 2017, 12:45
@Filipsss: Heh... my jesteśmy silni a taki idiota...
Odpisz
28 października 2017, 12:46
@roxy697: w sensie kraj silny
Odpisz
28 października 2017, 13:30
@M_ateo_1: no chyba najpotężniejszej armii świata nie miała skoro przegrała w 1WŚ może ale w 2..
Odpisz
14 listopada 2017, 18:44
@Lenin1917: gr8b8m8
Odpisz
14 listopada 2017, 18:52
@Filipsss: Ruskie nie przegrały ww1 tylko w czasie jej trwania odbyła się rewolucja i nowa władza zaproponowała pokój.
Odpisz
Edytowano - 17 czerwca 2017, 02:37
Tu tutu tu tutu tu tutytytutytutu...
Odpisz
17 czerwca 2017, 07:51
@Lordu: Nie to raczej będzie
Tu tutu tu tutu tututututu tututututu i teraz takie dźwięki które ciężko opisać)
Odpisz
17 czerwca 2017, 07:56
@Fabrizer420: Te dziwne dzwieki to tutu-tututu-tytututu-tutytutu-tututu-tytutututu... i tak dalej
Odpisz
17 czerwca 2017, 08:47
@Lordu: Ta piękna muzyka to "Glorious morning".
Odpisz
17 czerwca 2017, 09:14
@Kapitan_Jack_Sparrow: Bądź błogosławiony
Odpisz
17 czerwca 2017, 09:19
@VladimirPootis: Ut benedicat tibi Dominus. Primo Dei, Semper Fidelis
Odpisz
17 czerwca 2017, 12:38
@VladimirPootis: Kanał gościa na Yt to waterflame. Robi zajebistą muzykę. Polecam także Swirl!, Chaotic, Ricochet love ,Rocket race i Aftermath. Moje ulubione utwory od tego wykonawcy.
Odpisz
18 czerwca 2017, 15:06
@Kapitan_Jack_Sparrow: Nie wszyscy bohaterowie noszą peleryny
Odpisz
18 czerwca 2017, 15:03
Jedna z najlepszych gier w które grałem, polecam.
Odpisz
17 czerwca 2017, 09:16
Age of War :DDDD
Są wersje na Androida :DDDDD
Odpisz
17 czerwca 2017, 09:07
Gra dzieciństwa.
Odpisz
17 czerwca 2017, 08:42
grałem jak poebany XD
Odpisz
17 czerwca 2017, 08:31
*flashbacki z dzieciństwa*
Odpisz
17 czerwca 2017, 03:50
Grało sie, oj grało...
Odpisz