Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Drag_on

26 lutego 2025, 21:33

Mem z serii "nie da się usłyszeć obrazka"

Avatar FeedorMid1

17 czerwca 2017, 09:45

Moja koleżanka wymaksowała wieże i zostawił kompa na kilka godzin, wygrała ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2017, 13:30

@FeedorMid1: nom każdy tak robił a potem sie kupowało kilka tych najlepszych robotów

Avatar Filipsss

25 października 2017, 12:49

@FeedorMid1: na kilka godzin? niebieskimi 4 w parę sekund się wygra; p

Avatar Goryl398

19 czerwca 2017, 07:10

Mam na telefonie!!

Avatar Gigi322

19 czerwca 2017, 06:24

pamiętam, ach wspomnienia wracają 😊

Avatar Xenomorph12

18 czerwca 2017, 16:49

pamiętam to nigdy nie mogłem przejść ostatniego wieku

Avatar KingsMax

18 czerwca 2017, 19:21

@Xenomorph12: Ostatni jest najłatwiejszy...

Avatar wymyslaw

18 czerwca 2017, 20:47

@KingsMax: zgadzam się, najlepsze armaty + czołgi = zwycięstwo

Avatar Xenomorph12

18 czerwca 2017, 21:01

@KingsMax: nie jeżeli masz jeden wiek so tyłu :/

Avatar KingsMax

18 czerwca 2017, 21:33

@Xenomorph12: Szybko się wyrównuje

Avatar sano110

18 czerwca 2017, 16:22

Kocham tą grę, nigdy mi się nie nudziła xD
Nazwa?

Avatar FreakZ

18 czerwca 2017, 16:35

@sano110: Age Of War

Avatar sano110

18 czerwca 2017, 20:10

@FreakZ: Dzięki ^^

Avatar Ashley12c

Edytowano - 18 czerwca 2017, 15:36

To była moja ulubiona gra i nadal ona jest nią :')

Avatar Lenin1917

18 czerwca 2017, 15:07

autentyczne zdjęcie polskiej armii rok 1936 koloryzowane

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Andrzeju

14 listopada 2017, 18:44

@Lenin1917: gr8b8m8

Avatar M_ateo_1

14 listopada 2017, 18:52

@Filipsss: Ruskie nie przegrały ww1 tylko w czasie jej trwania odbyła się rewolucja i nowa władza zaproponowała pokój.

Avatar Lordu

Edytowano - 17 czerwca 2017, 02:37

Tu tutu tu tutu tu tutytytutytutu...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar DIGIMKE

17 czerwca 2017, 12:38

@VladimirPootis: Kanał gościa na Yt to waterflame. Robi zajebistą muzykę. Polecam także Swirl!, Chaotic, Ricochet love ,Rocket race i Aftermath. Moje ulubione utwory od tego wykonawcy.

Avatar gulasz88

18 czerwca 2017, 15:06

@Kapitan_Jack_Sparrow: Nie wszyscy bohaterowie noszą peleryny

Avatar antekk5

18 czerwca 2017, 15:03

Jedna z najlepszych gier w które grałem, polecam.

Avatar Davido

17 czerwca 2017, 09:16

Age of War :DDDD
Są wersje na Androida :DDDDD

Avatar TheHunterMikiPL

17 czerwca 2017, 09:07

Gra dzieciństwa.

Avatar Creevo

17 czerwca 2017, 08:42

grałem jak poebany XD

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2017, 08:31

*flashbacki z dzieciństwa*

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2017, 03:50

Grało sie, oj grało...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Rel

Niegrzeczny Oskarek

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka