Kaczyński z iPadem kompilacja przeróbek
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Lekko nie będzie
Powodzenia
Dobrze czasem się oderwać
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lutego 2024, 18:49
O mem z kaczką
Odpisz
7 marca 2013, 20:06
Ku*wa odpie*dolcie się od niego! Co miał gosciu skoro Beata Kempa nie dała mu wystąpić przed sejmem? Wg. Mnie był to bardzo dobry pomysł z tym iPadem, ale oczywiście Sztab ds. Propagandy Platfusa Obywatelskiego się musiał wpie*dolić. Gdyby nic nie zrobił, to wszyscy mówiliby że nienadaje się na premiera skoro od razu się poddał. Gdyby wystąpił z tabletem z windowsem to wszyscy śmialiby się jaki on dziwny. Ogarnijcie się. Zaraz pewnie zaczną mnie hejtować za to że jestem "niepoprawny politycznie" -,-
Odpisz
7 marca 2013, 21:06
No to wy chcecie żeby było śmiesznie czy same normalne obrazki??!
Odpisz
7 marca 2013, 21:07
nie rozumiem ale i tak masz strzałeczkę w górę <3 :d
Odpisz
7 marca 2013, 22:02
@jacek1s: haha
Odpisz
7 marca 2013, 23:10
Pomysł rzeczywiście bardzo dobry z jego strony. Co nie zmienia faktu, że można się z tego pośmiać.
Odpisz
8 marca 2013, 15:27
@ziom200: Ale mi chodzi o to że śmieją się ze WSZYSTKIEGO co on robi. Czy pójdzie do sklepu pokazać jak bardzo skoczyły ceny, czy wypowiada się o Smoleńsku, czy z tego że nie ma konta w banku...
Odpisz
8 marca 2013, 23:14
dobrze gadasz :D polać ci! ;)
Odpisz
8 marca 2013, 23:42
@bolach67: i tobie też! :D
Odpisz
1 czerwca 2021, 16:44
@jacek1s: masz powiadomienie za free
Odpisz
9 marca 2013, 17:27
The sims3 jarosław edition :D
Odpisz
8 marca 2013, 11:13
Naj:1,2,3,5,8,9
Odpisz
7 marca 2013, 22:27
ostatnie najlepsze :D
Odpisz
7 marca 2013, 19:50
fajne
Odpisz