Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Niegrzeczny Oskarek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 czerwca 2017, 23:11
"Przejęzyczenie"
Kiedyś idę sobie do domku. Jakaś baba do mnie dzień dobry, ja do niej dziękuję.. na co ona z takim dziwnym wzrokiem, na dodatek chowała siatki z zakupami przede mną xD
Albo jadę rowerem i idzie babka z wózkiem, ona na mnie: po chodniku się nie jeździ, a ja zamiast,tak, tak, to wymsknęło mi się: no właśnie stara prukwo
Odpisz
18 czerwca 2017, 23:14
@kitsune_senpai: Duszę się.
Odpisz
18 czerwca 2017, 23:17
@Vincka: Lekarza?
Odpisz
18 czerwca 2017, 23:25
@kitsune_senpai: Poproszę. *dławi się ze śmiechu*
Odpisz
18 czerwca 2017, 23:28
@Vincka: *dzwoni na 992*
Halo? Lekarz jeszcze działa?
O ku*wa, nie ten numer.
No słuchaj przykro mi, ale mogę dać słoik na kiśnięcie
[_] *daje słoik śpiewając, nie mogę ci wiele dać*
Odpisz
18 czerwca 2017, 23:50
@kitsune_senpai: Przynajmniej tyle.
Odpisz
24 czerwca 2017, 18:04
@kitsune_senpai: Ciekawe
Odpisz
25 lutego 2018, 14:07
@kitsune_senpai: Dlatego kocham chodzić po jeja
Odpisz
25 lutego 2018, 14:18
@MR_Lizard: Jezu, ktoś to znalazł, po tylu miesiącach, gratuluje xD
Odpisz
25 lutego 2018, 14:40
@kitsune_senpai: Ja nie znajde? ja to sobie daje do folderu "cytaty i historyjki z jeja"
Odpisz
25 lutego 2018, 14:43
@MR_Lizard: Pragnę ten folder xD
Odpisz
25 lutego 2018, 14:46
@kitsune_senpai: jesteś pierwszą osobą bo niestety usuna mi ktoś
Odpisz
25 lutego 2018, 14:51
@MR_Lizard: jak to?
Odpisz
25 lutego 2018, 14:52
@kitsune_senpai: ktoś czyt. Mój kot dostał downa i przez przypadek usunalem
Odpisz
25 lutego 2018, 14:57
@MR_Lizard: znicz for your folder [*]
Odpisz
25 lutego 2018, 15:02
@kitsune_senpai: Danke
Może przeniesiemy Się na discorda pv czy coś
FrostWolfHeksa#4611 jak na discorda
Odpisz
25 lutego 2018, 15:07
@MR_Lizard: potem zaproszę na discorda, teraz niestety lekcje z biologii ;_;
to do potem ^^
Odpisz
25 lutego 2018, 15:14
@kitsune_senpai: narazie :3
Odpisz
25 lutego 2018, 15:15
@MR_Lizard: Maid of Light #1467
Odpisz
25 lutego 2018, 15:16
Eh?
Odpisz
25 lutego 2018, 16:30
@MR_Lizard: Chciałem poznać
Odpisz
25 lutego 2018, 17:46
kay
Odpisz
18 czerwca 2017, 00:16
Albo niechcący nasrasz jej na ladę
Odpisz
18 czerwca 2017, 14:45
za każdym je**nym razem
Odpisz
18 czerwca 2017, 14:57
Odpisz
27 sierpnia 2017, 23:28
za każdą obsraną ladą
Odpisz
27 czerwca 2017, 14:26
zdarza się
Odpisz
18 czerwca 2017, 14:40
Kisne
Odpisz
18 czerwca 2017, 23:22
Prosze [_]
Odpisz
18 czerwca 2017, 00:12
"przejęzyczenie się jest bardzo niebezpieczne"
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2017, 00:23
Właśnie chciałem napisać, że miałem podobną sytuację tylko, że przy zakupach myślałem właśnie o tej scenie z przejęzyczeniem i nie dość, że się śmiałem jak głupi jak kupowałem jogurt i majonez to jeszcze jak pani kasjerka powiedziała mi "miłego dnia", to przez to właśnie, że myślałem o tym przejęzyczeniu zacząłem mówić do tej właśnie pani "ty stara ku*wo..." i pech chciał, że opamiętałem się w środku zdania i zostało tylko właśnie to "ty stara ku*wo". Pani się tak na mnie dziwnie spojrzała a ja szybko próbowałem się wytłumaczyć "chciałem powiedzieć dziękuję do widzenia" a ona się jeszcze dziwnej spojrzała to już mi nie pozostało nic innego jak uciec ze sklepu
Odpisz
18 czerwca 2017, 00:26
@Tony_Montana: mam nadzieję, że to nie sklep do którego masz najbliżej xD
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2017, 00:26
@Tony_Montana: Ja raz nie tyle nawet co się przejęzyczyłem, ale kiedy kasjerka mi życzyła miłego dnia to chciałem jednocześnie powiedzieć " nawzajem " i " dziękuję " a wyszło coś w stylu krztuszenia się własną śliną przez co wyglądałem dosłownie jak autystyczne dziecko
Odpisz
18 czerwca 2017, 01:13
@Tony_Montana: poprawiłeś mi wieczór
Odpisz
18 czerwca 2017, 08:59
@Tony_Montana: wiesz że ztego jest teraz mem?
Odpisz
18 czerwca 2017, 15:12
@sluzak4: dzięki za info
Odpisz
18 czerwca 2017, 22:19
@Tony_Montana:
Odpisz
18 czerwca 2017, 17:06
Kupowałam loda ostatnio,w lodziarni do której mam 2 kroki
Jak mi powiedziała smacznego to powiedziałam na zdrowie:(
Odpisz
18 czerwca 2017, 00:36
Dlaczego nie mogę przestać się śmiać xD
Odpisz
18 czerwca 2017, 15:07
@xAzumiKx: PJONA!
Odpisz
18 czerwca 2017, 14:05
Kiedyś się też przejęzyczyłem i zamiast powiedzieć dzień dobry, to powiedziałem do widzenia
Odpisz
18 czerwca 2017, 05:27
ja kiedyś komuś jak się przywitał powiedziałem dziękuję
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2017, 00:28
Przyjeżdża dostawca pizzy mówi smacznego a ty opowiadasz nawzajem
Odpisz
18 czerwca 2017, 00:20
Ku*wakisnę.exe
Odpisz
18 czerwca 2017, 00:14
Ciekawe gdzie to logo jbzdzd?
Odpisz
18 czerwca 2017, 00:16
@Princess_Unattainable: w prawyn dolnym
Odpisz
18 czerwca 2017, 00:16
@PimpekLord: Dzięki ci o Władco
Odpisz
18 czerwca 2017, 00:19
@Princess_Unattainable: niemazaco, zostaniesz moją zona dam ci zarzadzac krulestwem
Odpisz
18 czerwca 2017, 00:12
B*Y*L*O
Odpisz
18 czerwca 2017, 08:32
@EternalSailorMoon: Co z tego że było, jak ja naprzykład nie widziałem? To że niektórzy, w tym ty to widzieli nie znaczy że obrazek ma się nie pojawić.
Odpisz
18 czerwca 2017, 00:12
A weź spierBYŁO.
Odpisz