Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niegrzeczny Oskarek
Rel
Dobrze czasem się oderwać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2017, 15:34
...a mama Ci je wysyła.
Odpisz
28 czerwca 2017, 00:37
Ja to napisałem do brata
Odpisz
27 czerwca 2017, 22:51
sawaw puas
Odpisz
27 czerwca 2017, 18:02
jeśli to ma zadziałać, nie widzę problemu
Odpisz
18 czerwca 2017, 00:58
Moja i tak nie będzie wiedziała co to znaczy.
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2017, 00:59
@Henzej: moja by widziała... i pewno by wysłała do naszych wspólnych znajomych, tylko nie do mnie
Odpisz
27 czerwca 2017, 14:46
@kasjan132pl: Co?
Odpisz
27 czerwca 2017, 15:11
@TheHunterMikiPL: wut ze fak? czemu i kedy to napisałem?
Odpisz
27 czerwca 2017, 17:01
@kasjan132pl: Bo chciałeś i 18 czerwca o 00:59.
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2017, 17:26
@TheHunterMikiPL: pewnie myślałem że chodzi o dziewczynę
Odpisz
27 czerwca 2017, 17:31
@kasjan132pl: ???
Odpisz
27 czerwca 2017, 16:58
nie widzę problemu
Odpisz
27 czerwca 2017, 16:03
sapnu puas
Odpisz
27 czerwca 2017, 14:46
Mi się wydaje, że większość mam jejowiczów około średniego jejowego wieku nie zna angielskiego.
Odpisz
27 czerwca 2017, 14:45
A ona wysyła xd
Odpisz
27 czerwca 2017, 14:28
i mama Ci je wyśle
Odpisz
27 czerwca 2017, 11:30
Poprawione
Odpisz
27 czerwca 2017, 14:25
@brainiac: "Obie wersje są poprawne"
Odpisz
18 czerwca 2017, 00:56
Czy tylko moja ręka nie ma własnego telefonu?
Odpisz
18 czerwca 2017, 08:48
Moja mówiła że nie obchodzą ją bogaci
Odpisz
18 czerwca 2017, 01:13
a ona ci wysyła :v
Odpisz
18 czerwca 2017, 08:47
@EternalSailorMoon: Marzenie każdego popie**olobego, adoptowanego gimba xd
Odpisz
18 czerwca 2017, 08:21
Dlatego ja zawsze pisze sapnu puas
Odpisz
18 czerwca 2017, 08:09
Ale odczytuje to dziadek i wysyła
Odpisz